Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie posiadam następujące pakiety:

Pakiet Familijny HD

Pakiet na dekod. dodatk.: Multiroom HD

Pakiet Cinemax HD

Opcja ON THE GO

Pakiet Eleven Sports HD

Katalog treści online

Za wszystko płacę obecnie 50zl. W kwietniu kończy mi się umowa.

 

Za ile można wynegocjować następujące pakiety:

Pakiet L

Multiroom z dekoderem 4K
Opcja ON THE GO
Pakiet Eleven Sports HD

Pakiet Canal+ Sport 3 i 4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2022 o 11:40, nortes napisał:

Cześć,

Za kilka miesięcy kończy mi się umowa z polsatem. Trochę już czasu minęło odkąd przedłużałem ostatnią umowę i widzę że wiele pakietów ogólnie się zmieniło. Obecnie płacę 40zł za pakiet Familijny HD (który z tego co widzę w ogóle nie jest już jakby dostępny na stronie polsatu) + Eleveny oraz Cinemaxy oraz 1 multiroom. Z tych nowych pakietów najkorzystniejszy dla mnie wydaje się być pakiet M, do tego dodatkowo Eleveny i 1 multiroom. Ile bym musiał płacić za taki pakiet będąc wieloletnim klientem? Też przy okazji pytanie, czy ma jakieś znaczenie czy wypowiem umowę 6 miesięcy przed końcem czy wypowiem np. 3 miesiące? Nie zmieni to nic w kwestii korzystności nowej umowy? Ostatnie pytanie jak wygląda sprawa dekodera przy takiej umowie? Jaki dekoder nowy mogę wybrać i w jakiej cenie, ponieważ mój obecny dekoder mam już od około 5 lat i wypadałoby go wymienić na nowszego i lepszego. Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Jeszcze mam jedno pytanie. Dzisiaj zamierzam wypowiadać umowę żeby mieć pakiet M + Eleveny + 1MR za 20zl 1 rok, 50zl 2 rok. O ile więcej bym musiał płacić gdybym chciał do tego pakietu M, Elevenów i 1MR jeszcze pakiet filmbox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Posiadam ze starych czasów ofertę na telewizję z pakietami Familijny Max HD, SPORT HD, FILM HD, Cinemax HD + multiroom z

dekoderami evobox pvr oraz hd5500s. Umowa jest już na czasie nieokreślonym. Za wszystko płacę obecnie 45zł/mc gdyż jest to usługa

rabatowana w ramach smartdom. Dziś byłem wymówić internet, który był jako usługa podstawowa i wiem że od marca będę musiał płacić za tv

75zł/mc. Pani w punkcie obsługi zaproponowała mi nową umowę na tv z pakietem L + cinemax oraz multiroom z dekoderami polsat box 4k i

4klite za 70zł/mc w tym przez 6 m-cy pełna oferta polsat box (hbo, sporty itp.) do tego aktywacja 118zł. Umowa na 24 m-ce. Czy gdybym

wymówił teraz obecną umowę, to mogę uzyskać z DUK lepsze warunki finansowe lub krótszy okres umowy? Interesował by mnie ten pakiet L +

multiroom z wymienionymi dekoderami + może jakiś pakiet filmowy np filmbox ale niekoniecznie zależy mi na darmowej pełnej ofercie przez

określony czas. Bardziej przydały by się jakieś darmowe miesiące (lub za pół ceny). I jeszcze z czego wynika kwota aktywacji i czy da się ją jakoś obniżyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie posiadam pakiet za 85 zł

Pakiet podstawowy:

Pakiet Familijny Max HD

Pakiety i usługi dodatkowe:

Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Opcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), Pakiet Eleven Sports HD

Informacje dodatkowe:

Kontrakt połączony w ramach smartDOM 4 - produkt rabatowany

Umowa kończy się w lipcu 2022. Orientujecie się jakie są opcje przedłużenia umowy? A może lepiej zostać przy obecnym pakiecie i przejść na czas nieokreślony (tylko jak i czy zmieni się wysokość opłat)?

Pozdrawiam

Dominik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przejść na czas nieokreślony z tym co masz, cena raczej nie wzrośnie. Można też opuścić smartDom z telewizją jeśli umowa była podpisana przed końcem maja ub. roku wypowiadając ją z powodu wycofania kanału Lifetime. Po wypowiedzeniu można coś zmienić w pakietach i podpisać nową umowę. Za to co masz teraz będzie przez rok po 50 zł mies, a w drugim po 100 zł mies. i gratisowo dodadzą coś jeszcze na 6 mies. Z utrzymaniem smartDomu to dopytaj w DUK.

Na wypowiedzenie tv z powodu j.w. pozostało tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem umowę ze względu na usunięcie Lifetime.

 

Obecnie mam L + HBO + Eleven +3MR, płacę 50/120.

Gdzieś przewinęło mi się, że obecnie MR to cena 5 PLN. Czy to prawda?

 

Jak będzie wyglądała cenowo najkorzystniejsza opcja przedłużenia przy założeniach:

opcja 1. L + Eleven + 3MR

opcja 2. L + HBO + Eleven + 3MR

 

Jak rozumiem, przy opcji 2 będzie full oferta przez pełnych 6 miesięcy, tak?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cabott napisał:

Wypowiedziałem umowę ze względu na usunięcie Lifetime.

 

Obecnie mam L + HBO + Eleven +3MR, płacę 50/120.

Gdzieś przewinęło mi się, że obecnie MR to cena 5 PLN. Czy to prawda?

 

Jak będzie wyglądała cenowo najkorzystniejsza opcja przedłużenia przy założeniach:

opcja 1. L + Eleven + 3MR

opcja 2. L + HBO + Eleven + 3MR

 

Jak rozumiem, przy opcji 2 będzie full oferta przez pełnych 6 miesięcy, tak?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Niestety nie ma pełnej oferty dochodzi tylko psp na 6 miesiecy ale napisz do mnie na priv to podpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone na 10 miesięcy przed końcem umowy. Wypowiedzenie w związku z wycofaniem z oferty programu LIFETIME.
Poprzednia umowa 50 zł przez pierwsze 12 miesięcy potem 150 zł przez drugie 12 miesięcy. (3 dekodery do multiroom)
Wziąłbym to samo za taką samą kwotę. Oni mi oferują 100 zł za ofertę telewizyjną. I 30 zł za dekodery. Łącznie 130 zł na cała długość umowy.
Czy da się coś taniej. Raczej dzwoniła zwykła linia nie DUK. Ewentualnie zadzwonię do DUK sam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki załatwione. Nawet taniej i z dodatkową opcja Filmbox której nie miałem. Plus cinemax na 24 miesiące gratis. 50 zł 12 miesięcy i 135 zł 12 miesięcy. Z trzema dekoderami do multiroom.
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, FazaFm napisał:


Dzięki załatwione. Nawet taniej i z dodatkową opcja Filmbox której nie miałem. Plus cinemax na 24 miesiące gratis. 50 zł 12 miesięcy i 135 zł 12 miesięcy. Z trzema dekoderami do multiroom.

A masz może w umowie , kanały gwarantowane , chodzi mi o wykaz w pakiecie L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...