Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Nowy 123 napisał:

@iknowto jest oferta wyłączona ze Smart Domu. Przy nowej umowie wyjdzie Cię 70 zł po rabacie, bo nie doliczyłeś ceny MR a przy nowej umowie jest to 10 zl. Jak chcesz mieć nadal ofertę w Smart Dom to możesz skorzystać z oferty na 24 miesiące w tym dwa za darmo z pełną ofertą. Później L, Eleven + MR za 75 zł - 10 zł zniżki w Smart Domie. I druga sprawa to obecnie na co miałeś rabat? Na telewizję czy na internet? 

Sorry, bo akurat pisałem parę razy tutaj w imieniu moim oraz taty, on ma tv z MR jako pierwszą ofertę oraz internet jako drugą, ta sprawa jest załatwiona.
Ja mam telefon jako pierwszą a drugą TV, ale bez multiroomu. Dlatego licząc ofertę proponowaną przez DUK - 50x12 +75x12 <---5 zł czynsz za udostępniony tuner, to lepiej wychodzi  brać nową umowę w smartdomie - 60 zł na 24h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę dokładniej, zaproponowali mi L -60 plus Elewen-10 plus Premium-20 razem 90 plus za dekoder 4k jednorazowo 49, a miałem to samo za 80 ze swoim modułem, pozostał rok do końca umowy, w smartdom TV jako pierwszy więc nie mam rabatu,a mam jeszcze telefon i Internet, i nie wiem czy brać,czy można coś urwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maikeljak to policzyłeś, że płaciłbyś dużo, dużo więcej? L 60 zł, HBO 20 zł, Eleven 10zł, PSP 10 zł, Filmbox 10 zł, Rozrywka 10 zł, MR 5 zł. Wychodzi 125 zł łącznie dodatkowo w ofercie DUK przez pierwszy rok abonament obniżony do 50 zł miesięcznie. Średnia 87.5. W "starych umowach" 24/6 średnia za to samo wychodziła 93,75 zł.

@stan69nie dostanie PSP za 10 zł, bo ta jest tylko w takiej cenie w ofercie DUK a nie w ofercie standardowej. Tam się nic nie zmieniło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma PSP za 10zl w DUK,  pytałem Was  tutaj kilka razy jakie wzory trzeba użyć aby dostać taką ofertę? Mam L i dodatki po obniżonych ale PSP żaden konsul nie chciał dać za dyche. Kończy mi się zaraz Premium  Max  w gratisie i mam se dobrać PSP przez dawny ICOK za 20zl. Nie pomogły tlumaczenia,że forum wie lepiej jaka jest cena. Zapraszają za 1,5 roku. 

Edytowane przez listek2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 19:09, stan69 napisał:

@mat06Odpowiedni do Familijnego HD będzie pakiet M + Mr płatne 1-12mies. po 20 zł i 13-24mies. po 40 zł. Przez pierwsze 6 mies.dostaniesz dopełnienie do pakietu L. Kanały Cinemax i Nick (3 kan. dla dzieci) na całą umowę za 0 zł.

 

Dzwoniłem i zaproponowali mi dokładnie to samo z tym wyjątkiem, że od 12 miesiąca dochodzi mi +5 zł czynszu za dekoder 4K, czyli łączna opłata 45 zł/msc. Pan na infolinii uparcie twierdził, że nie może usunąć tej opłaty. Umowa już do mnie jedzie, ale zastanawiam się, czy aby na pewno ta opłata musi zostać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dawny Max HD do 1 lutego 2021, po złożeniu wypowiedzenia, DUK zaproponował M-kę na 24 m-ce , z tym że pierwsze 12 po 20zł , drugie 12 po 30zł i włączyli mi na pół roku do 1 sierpnia pełny pakiet Premium Max.

Dużo rzeczy spodobało mi się w tym premium i pod koniec lipca dzwonię do DUK ,że chcę zachować Fox, AXN itd ,więc podbijam do L i biorę HBO , Eleven Sporty, Ekstraklasę po niższych cenacha... ale PSP nie mogę dostać za 10zł bo w systemie nie ma takiej oferty dla mnie (?).

Dostałem na kolejne 2 m-ce gratis pełny dostęp Premium, który się kończy za tydzień. Dzwoniłem do DUK z 3 razy i tłumaczyłem, że  forum wie lepiej itd 😉 w odpowiedzi usłyszałem ,że to już nie te czasy i oferty wiele się nie różnią. Żaden konsul z DUK nie chciał mi dać PSP za dychę 🤔

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@listek2000 słabo śledzisz forum. :) Od początku jak zmieniła sie cena PSP pisałem, że dotyczy to tylko oferty DUK. Oferty DUK są dostępne na mniej niż 7 miesięcy do końca umowy po złożonym wypowiedzeniu. A to, że zadzwonisz na DUK i powołasz się na taką cenę nic nie zmieni, bo nie ma dla Ciebie w tym momencie ofert rezygnacyjnych tylko standardowe. W standardowej ofercie nic sie nie zmieniło i PSP nadal kosztuje 20 zł. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nowy 123 napisał:

@listek2000 słabo śledzisz forum. :) Od początku jak zmieniła sie cena PSP pisałem, że dotyczy to tylko oferty DUK. Oferty DUK są dostępne na mniej niż 7 miesięcy do końca umowy po złożonym wypowiedzeniu. A to, że zadzwonisz na DUK i powołasz się na taką cenę nic nie zmieni, bo nie ma dla Ciebie w tym momencie ofert rezygnacyjnych tylko standardowe. W standardowej ofercie nic sie nie zmieniło i PSP nadal kosztuje 20 zł. 

 

Czyli pół roku przed końcem umowy można złożyć wypowiedzenie i prosić o nową ofertę? A co wtedy ze starą umową, bo widziałem tam zapis, że w przypadku rozwiązania umowy trzeba im zwracać wszystkie przyznane ulgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mat06

Jesteś tu świeży więc należy ci to łopatologicznie wytłumaczyć:

Jako potencjalny "uciekinier" któremu kończy się umowa na pół roku przed końcem jest już dla ciebie przygotowana oferta utrzymaniowa- nikt w CP a obecnie w PB nie chce byś się z nimi rozstał, ale jeśli złożysz wypowiedzenia to oni na 99% siedzą cicho, jeśli nie wypowiesz a ty do nich bądź na odwrót oni zadzwonią to dostaniesz ofertę potocznie zwana standardową- żadna rewelacja, praktycznie to co masz z ewentualnym podniesieniem zakresu usług i ze standardowymi miesiącami gratis(teraz to straszna lipa)- jeśli jednak złożysz wypowiedzenie (najlepiej kiedy w ICOK pokazuje 7 do końca) wtedy zadzwoni do ciebie konsul z Działu Utrzymania Klienta (DUK) i on może ci zaoferować znacznie więcej np. dodatkowy pakiet gratis, dostęp przez darmowe miesiące do nawet pełnego pakietu PB, gdy będziesz miał 4 do końca(czyli 5 w ICOK) możesz np. obniżyć pakiet a co do twojego pytania to zawsze jak z konsultantem uzgodnisz nowe warunki aneksu czy umowy pozostałe miesiące aktualnej umowy zostają anulowane a nowa umowa biegnie od najbliższego okresu rozliczeniowego.

Edytowane przez OlafS
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to NOWY123 namieszał mi w głowie,muszę się zastanowić nad tą ofertą z DUK-pozostało mi 4m-e do koncą umowy. Teraz płacę 125pln z m-romem,?jeśli zrezygnuję z HBO i ROZRYWKI,a dobiorę extraklasę to ile wynosil by mój abonament po złożeniu wypowiedzenia?Dziękuję.

Dodam że mam SMART DOM,a tv jest produktem uprawniającym[+internet z polsatu i 2 telef. w PLUS BOX.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maikelRezygnując z HBO i Rozrywki a dobierając Ekstraklasę zmniejszasz zobowiązanie o 20 zł, mimo to będzie uznane jako kontynuacja ceny abonamentu, bo przekracza 100 zł. Więc przy przedłużeniu umowy powinieneś dostać gratis na 6 mies. pakiet wyższy, w tym przypadku może być PSP, Rozrywka. Z umową pakiety L+Eleven+PSP+Filmbox+Ekstraklasa+MR = 105 zł płatne w drugim roku, a w pierwszym 50 zł. Tylko teraz co z SmartDom, bo w pierwszym roku obniżony abonament do 50 zł, a może umowa 24mies. z dwoma mies.darmowymi ? Pytanie do @Nowy 123

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam pakiet Familijny Max HD+ Film HD + Sport HD + OTG+ PSP + Cinemax + Eleven sport HD + 2x Multiroom + Evobox za wszystko płacę 90zł. Do końca umowy podstawowej zostały 4 miesiące czy jak przejdzie moja umowa na czas nie określony to nadal będę płacił 90zł czy abonament wzrośnie jeśli tak to o ile ? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam  

Edytowane przez Maverick1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2021 o 10:34, maniek357 napisał:

Można zostać na nieokreślonym. Cena może wzrosnąć o 10 zł, ale wcale nie musi. 

W umowie mam jasno napisane, że po okresie cena wzrośnie o 10pln. Jak przedłużyć umowę na to co mam. Pakiet Rodzinny HD plus Cinemax HD ZA 20PLN-10PLN SMARTDOM=10PLN? Czy mogę wtedy utrzymując cenę podmienić dekoder na Evobox Lite bezczynszowo? Czy będę musiał składać wypowiedzenie by to osiągnąć? Cena wyższa niż 10pln nie wchodzi w grę bo to telewizja do domu letniego. Konkurencja nie ma nic do zaoferowania. Pakiet Entry z Canal+ za 9.99pln to jakiś żart

Edytowane przez AsterCityCable
Błędy interpunkcyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AsterCityCable jeśli masz teraz Rodzinny +Cinemax za 20 zł - 10 Smart Dom to nafal możesz przedłużyć umowę na taki pakiet. Wymiana dekodera na Evobox Lite 29 zł. Dodatkowo na pół roku będziesz miał odblokowany pakiet M i możesz otrzymać 10 zł zniżki na pierwsze pół roku, czyli przez pół roku abonament wyjdzie 0 zł a później 10 zł po rabacie Smart Dom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego można jeszcze dostać Pakiet Promocyjny NICK ( Nickelodeon, Nick Jr, Nicktoons HD ) za 0 zł na cały okres umowy.

 

 

11 godzin temu, AsterCityCable napisał:

 Pakiet Entry z Canal+ za 9.99pln to jakiś żart

 

Sam pakiet Entry+ za 9,99 zł bez kanałów Canal+ to odpowiednik w sumie Darmowego HD w Polsacie ;)

 

Pakiet Entry+ wraz z pełną paczką 10 x Canal+ i C+ 4K oraz paczką HBO to 50 zł. Moduł CI+ ECP za 0 zł lub dekoder 4K.

Pakiet Entry+ wraz z pełną paczką 10 x Canal+ i C+ 4K oraz paczką Polsat Sport Premium i paczką Eleven za 50 zł. Moduł CI+ ECP za 0 zł lub dekoder 4K.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...