Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@WiwixMasz jak się domyślam SmartDom, nie wiem którą edycję, dość słabo się w tym orientuje. Umową uprawniającą jest tv i jeśli chodzi o tv możesz za swój pakiet dostać ofertę (po wypowiedzeniu) 12x50zł + 12msc x100 zł. Teraz pytanie jak przedłużenie oferty tv wpłynie na obecną cenę mobilnego i ew. jakie oferty na mobilny możesz dostać. Proponuję złożyć dwa wypowiedzenia umowy, tv+ net i dyskutować, zobaczyć jak całościowo uda się ofertę złożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie

Mam taki pakiet:
 

Familijny Max HD +
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Film HD
Opcja ON THE GO

Pakiet Sport HD

Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet Eleven Sports HD

Katalog treści online
Usługa Multiroom HD 

Płace w tej chwili 80zł msc, umowa kończy się za 5 miesięcy, wysłane wypowiedzenie.

1.   ile zapłacę żeby to utrzymać?

2.  ile gdybym zrezygnował z Polsat Sport Premium?

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neo_patrykDlaczego 12x55?

@mazand Na pewno płacisz 80 a nie 85? 

 

Jeśli utrzymałbyś obecny pakiet, oferta 12x50 + 12x100 (bez kanałów Filmbox, z Filmboxami 12x50 + 12x110)

Jeśli bez PSP i faktycznie płacisz 80 a nie 85,to wtedy 12x50 + 12x80 (bez kanałów Filmbox, z Filmboxami 12x50 + 12x90)

 

Przy czym chcąc zachować PSP, poczekałbym aż oficjalnie ogłoszą, że Liga Mistrzów zostaje w PSP.

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nietypowa sytuacje ponieważ posiadam pakiet:

Familijny max HD

Cinemax HD 

Sport HD 

Eleven sport 

Polsat Sport premium

Wpłacę 78zl a dzwoni konsul że nie ma za 78zl i powiedział że musimy płacić 85zl jak skoro zostało mi do końca umowy 7msc a tak zawsze płaciłem 78zl i było ok nie rozumiem tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2021 o 14:37, poselsuski napisał:

@mazand Na pewno płacisz 80 a nie 85? 

 

Jeśli utrzymałbyś obecny pakiet, oferta 12x50 + 12x100 (bez kanałów Filmbox, z Filmboxami 12x50 + 12x110)

Jeśli bez PSP i faktycznie płacisz 80 a nie 85,to wtedy 12x50 + 12x80 (bez kanałów Filmbox, z Filmboxami 12x50 + 12x90)

Na pewno płacę 80 zł.

Oferta z DUK: bez PSP 6x50 zł, 18x80 zł, PSP 6 miesięcy za darmo i zostałem poinformowany, że nie ma takich umów 12x50 i 12x80 i taniej nie dostanę.

Na razie nie przyjąłem oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Jak pozbyc sie oplaty za dekoder evobox? Place 10zl juz chyba 3-4 lata. Za 9 miesiecy koniec umowy. Za 3 miesiace chce zejsc na nizszy pakiet. Obecnie 115zl Chcialbym M lub L plus hbo. Pytanie czy mozna jednoczesnie obnizyc pakiet zlikwidowac oplate za dekoder i dostac sensowne warunki na tv? Oczywiscie wypowiedzenie wysle tylko na co liczyc? Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowę do 31.12.2021. mój pakiet to: Oferta Premium ( Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD ), Pakiet HBO GO, Opcja On The Go. Płacę obecnie 90 zł za miesiąc. Jakiej mogę spodziewać się propozycji po złożeniu wypowiedzenia umowy z końcem jej obowiązywania. Dodam, że chciałbym utrzymać obecny pakiet. Dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@porto07W maju składasz wypowiedzenie i przedłużasz umowę. Bierzesz pakiet L(60zł)+HBO(20zł)+Filmbox(10zł)+Cinemax(0zł). Opłata- 12x50+12x90zł.

 

@pawllo83Jeśli jest aktualna taka wymiana to przy przedłużeniu umowy i tylko z pakietem L+ pakiet dodatkowy (mowa o Evobox PVR). Zejść z ceny abonamentu możesz na 4 msc przed końcem umowy i PVR z pakietem M nie będzie. Inaczej - PVR bez czynszu możliwy z pak.L+dodatkowy na 6 msc przed końcem obecnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, stan69 napisał:

@porto07W maju składasz wypowiedzenie i przedłużasz umowę. Bierzesz pakiet L(60zł)+HBO(20zł)+Filmbox(10zł)+Cinemax(0zł). Opłata- 12x50+12x90zł.

 

@pawllo83Jeśli jest aktualna taka wymiana to przy przedłużeniu umowy i tylko z pakietem L+ pakiet dodatkowy (mowa o Evobox PVR). Zejść z ceny abonamentu możesz na 4 msc przed końcem umowy i PVR z pakietem M nie będzie. Inaczej - PVR bez czynszu możliwy z pak.L+dodatkowy na 6 msc przed końcem obecnej umowy.

Wielkie dzieki! Reasumujac moge wybrac L+HBO 6mscy przed koncem umowy i cisnac o zejscie z czynszu evoboxa z obecnego 10zl na 0zl ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć...

Wypowiedzenie wysłane.

Po jakim czasie oddzwaniają?

Kiedyś było tak, że im bliżej końca umowy tym oferty przedłużeniowe były atrakcyjniejsze. Czy teraz też tak jest? Odnoszę wrażenie, że teraz nie ma to znaczenia i nie ma żadnej elastyczności w ofertach przedłużeniowych, ale...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam 9 msc do końca umowy. Płacę 25zł za pakiet rodzinny+cinemax+czynsz. Chce przedłużyć umowę. Wypowiedzenie złożone z końcem terminu umowy i mam czekać jak zostanie 6 msc do końca. Jakie ceny obowiazują za pakiet S, M lub L dla przedłużających umowę z dodatkami darmowymi bądż sam czysty pakiet?

Zastanawiam się też nad tą ofertą https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizja-dvb-t-i-satelitarna/tunery-satelitarne/dekoder-nc-iti-vision-2851s-z-usluga-telewizja-na-karte-110-kanalow-6-m-cy-na-start-z-filmbox?gclid=CjwKCAjwxuuCBhATEiwAIIIz0e1EJMkdHXCKZ9Ymw0-LVuhwiajcn4VcxNolRiYL8XYjuybMTfpLIxoCtKgQAvD_BwE ale nie wiem czy warto. Proszę pomóżcie, bo nie wiem czy lepiej przedłużyć umowę do końca roku czy przejść na kartę.

6 minut temu, lukasbabel2 napisał:

Cześć. Mam 9 msc do końca umowy. Płacę 25zł za pakiet rodzinny+cinemax+czynsz. Chce przedłużyć umowę. Wypowiedzenie złożone z końcem terminu umowy i mam czekać jak zostanie 6 msc do końca. Jakie ceny obowiazują za pakiet S, M lub L dla przedłużających umowę z dodatkami darmowymi bądż sam czysty pakiet?

Zastanawiam się też nad tą ofertą https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizja-dvb-t-i-satelitarna/tunery-satelitarne/dekoder-nc-iti-vision-2851s-z-usluga-telewizja-na-karte-110-kanalow-6-m-cy-na-start-z-filmbox?gclid=CjwKCAjwxuuCBhATEiwAIIIz0e1EJMkdHXCKZ9Ymw0-LVuhwiajcn4VcxNolRiYL8XYjuybMTfpLIxoCtKgQAvD_BwE ale nie wiem czy warto. Proszę pomóżcie, bo nie wiem czy lepiej przedłużyć umowę do końca roku czy przejść na kartę.

 

13 minut temu, lukasbabel2 napisał:

Cześć. Mam 9 msc do końca umowy. Płacę 25zł za pakiet rodzinny+cinemax+czynsz. Chce przedłużyć umowę. Wypowiedzenie złożone z końcem terminu umowy i mam czekać jak zostanie 6 msc do końca. Jakie ceny obowiazują za pakiet S, M lub L dla przedłużających umowę z dodatkami darmowymi bądż sam czysty pakiet?

Zastanawiam się też nad tą ofertą https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizja-dvb-t-i-satelitarna/tunery-satelitarne/dekoder-nc-iti-vision-2851s-z-usluga-telewizja-na-karte-110-kanalow-6-m-cy-na-start-z-filmbox?gclid=CjwKCAjwxuuCBhATEiwAIIIz0e1EJMkdHXCKZ9Ymw0-LVuhwiajcn4VcxNolRiYL8XYjuybMTfpLIxoCtKgQAvD_BwE ale nie wiem czy warto. Proszę pomóżcie, bo nie wiem czy lepiej przedłużyć umowę do końca roku czy przejść na kartę.

 

Dodam jeszcze jedno, że max jestem zainteresowany pakietem M gdybym przedłużał umowę. Czekam na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...