Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 9 grudnia kończy mi się umowa z cp na telewizje i chciałbym przedłużyć umowę ale pan z duk mi bezpośrednio powiedział ze nie będzie ze mną gadał puki nie złoże wypowiedzenia wiec chciałbym takie wypowiedzenie złożyć ale wiem też ze zmieniły się niedawno warunki wypowiedzenia jak na dzień dzisiejszy powinno wyglądać wypowiedzenie zawsze składałem coś takiego

 

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a cyfrowym Polsatem S.A. ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie

 

Czy takie coś wystarczy czy trzeba coś zmienić

I jeszcze jedno pytanie co mogę wynegocjować z DUK do tej pory mam Pakiet Familijny Max HD+film HD+ Sport HD+CINEMAX HD i 2x Multiroom jeden 5zł drugi 10 zł płacę 74,99 za całość umowę miałem podpisaną na 15 miesięcy i miałem kilka miesięcy za darmo już nie pamiętam ile

chciałbym mieć to samo + kanały eleven co mogę ugrać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksik1000 polecam Ci wziąć tą promocję na pakiet Premium Max, którą teraz oferują. Wyjdzie 77zł miesięcznie za wszystkie kanały oferowane przez CP. Licząc to tak, że umowa 24 mies. 8 bezpłatnych. Płacisz za 16 czyli wychodzi średnio po niecałe 77zł płacąc im co miesiąc. Oczywiście możesz później przedłużyć już pół roku przed końcem więc zapłacić jeszcze mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem umowę do lipca 2018 czyli jeszcze ponad 8 miesięcy. Przedłużyłem bez wypowiedzenia po telefonie na infolinię. Wziąłem Premium Max , umowa na 29 miesięcy w tym 8 gratisowo. Do tego by pozbyć się czynszu 5 zł za Evobox zwracam im go i dostaję nowego Evoboxa ale już bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem umowę do lipca 2018 czyli jeszcze ponad 8 miesięcy. Przedłużyłem bez wypowiedzenia po telefonie na infolinię. Wziąłem Premium Max , umowa na 29 miesięcy w tym 8 gratisowo. Do tego by pozbyć się czynszu 5 zł za Evobox zwracam im go i dostaję nowego Evoboxa ale już bez opłat.

 

Na pewno dostałeś wszystko gratis, czy tylko pakiety dodatkowe gratis? Infolinia nie daje ofert z pełnym gratisem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dostałeś wszystko gratis, czy tylko pakiety dodatkowe gratis? Infolinia nie daje ofert z pełnym gratisem. 

W umowie którą dostałem na maila jest napisane ,że płatność przez 8 miesięcy 0 złotych. Dzwoniłem wcześniej na infolinię to nie było oferty dla mnie konsultant powiedział ,żebym dzwonił w połowie stycznie ale zostawił sobie namiary na mnie gdyby coś się pojawiło. W piątek zadzwonił inny konsultant ,że mają ofertę dla mnie. Zmieniłem pakiet na wyższy. Chciałem 24 miesiące i 8 gratisowych ale podobne nie ma takiej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam, kiedy przedłużyłeś teraz, tylko kiedy podpisałeś umowę, którą teraz przedłużyłeś.

W ubiegłym roku w lipcu na 24/6. A najlepsze w tym wszystkim jest to ,że miesiąc temu w październiku zadzwoniłem na infolinię czy jest jakaś oferta przedłużeniowa i była 15/3 i 24/6 . Przedłużyłem na 15/3 , ale po 2 tygodniach odstąpiłem od umowy gdy pojawiły się oferty z 8 miesiącami gratisowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, czyli u Ciebie jest jakiś chochlik. Ciesz się, ale to nie jest reguła. Reguła (filtrowana przez system informatyczny CP), to długie i krótkie umowy z pełnym gratisem sa dostępne najwcześniej na 6 pełnych cykli rozliczeniowych do końca okresu podstawowego umowy. Konsultant nie ma wpływu na to. Jedyny wpływ jaki na to ma, to może tych ofert nie zauważać. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś złożyłem wypowiedzenie o godzinie 15:30 a o 15:40 zadzwonił do mnie pan z DUK bardzo szybka reakcja heh jako ze nie mogłem rozmawiać zadzwonił po 2 godzinach zaznaczę ze trafiłem na gościa konkretnego i jeszcze z takim człowiekiem w CP nie miałem do czynienia wiec bez wielkich negocjacji pierwsza oferta jaka mi zaproponował i na jaką się zgodziłem to:

Pakiet Familijny MAX HD

FILM HD+SPORT HD

CINEMAX HD

ELEVEN SPORTS HD

2x Multiroom umowa na 12 miesięcy 3 miesiące gratis do tego przez te 3 miesiące pełen pakiet z HBO, który muszę potem sam wyłączyć.

kwota :  79,99 zł

Wydaje mi się że warunki OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy na forum, jeśli ktoś mógłby mi pomóc w podjęciu decyzji to byłbym wdzięczny: W tej chwili mam umowę 15 miesięcy z CP która kończy się 30 marca, obecny pakiet to Familijny HD za 39,90 (hd 5000) + Multiroom za 10 zł.(hd 3000) dziś już dzwonili i oferowali umowę 15 miesięcy w tym 3 za darmo, do tego multiroom za 10 zł i drugi bo chcę jeszcze jeden za 5 zł. Dekodery jak narazie są bezawaryjne to raczej bym ich nie wymieniał. Czy waszym zdaniem lepiej poczekać jeszcze, czy lepiej już teraz z nimi negocjować? i co waszym zdaniem mogę ugrać? jakiś pakiet albo więcej darmowych miesięcy? bardzo proszę o pomoc zorientowanych i wprawionych w negocjacjach z CP - z góry dziękuję.  

 

PS: wszedłem na stronę CP , czy coś mnie ominęło nie ma już mojego pakietu Familijny HD tylko 3 do wyboru? za 29,99 , 69,99 i 99,99  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za info, a powiedz jeszcze czy przy przedłużaniu umowy oni proponują wyższy pakiet który można wypowiedzieć i czy jest to pakiet gdzie są kanały sportowe Eurosport 2 i TVP Sport czy raczej ten nie wchodzi w grę tylko FAMILIJNY MAX HD bo tu zawsze proponują pakiet FILM w którym nic ciekawego nie ma. Bo nie chcę płacić za podstawowy pakiet więcej niż 39,90. I jeszcze czy przy tym że nie wymieniam dekoderów na nowe to na plus dla mnie czy bez znaczenia, bo może jest opcja żeby za 1 zł mieć nowe dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie wymieniasz dekoderów daje Ci 3 darmowe miesiące. Przy wymianie dostaje się tylko jeden bez opłat. Jeśli chodzi o opcję z wyższym pakietem przy elastyczności włącz/wyłącz to musisz samemu dopytać czy jest coś takiego dla Ciebie dostępne. Bardzo możliwe, że jest taka opcja. Przy cenie, która Cię interesuje nie dostaniesz dekodera powiedzmy Evobox za 1zł. Poza tym jeśli Twoje są bezawaryjne to unikaj zmian. Wymiany i tak są w 99% na używane po tzw. regeneracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze ostatnie ale dla mnie ważne pytanie, czy lepiej już teraz podpisać umowę i skrócić tą która teraz obowiązuje, czy lepiej poczekać do końca do  marca i przedłużyć na 15/3 (chociaż liczyłem, że może dadzą ze 2 miesiące więcej darmowych) i ciekawe czy gdybym teraz skrócił to by ten większy pakiet włączyli od teraz czy tylko na te 3 miechy co będą darmowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...