Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Tweed77 @lukimann

Bez przesady, zaraz się znajdzie taki, który powie, że chce mieć premium Max za 30 zł, bo skoro rodzinny jest za 5zl...

Najkorzystniejsze i najtańsze pakiety jakie można dostać to:
1. Rodzinny za 4,99zl przy umowie na 24 miesiące i 3 miesiące gratis
2. Familijny za 19,99zl przy umowie na 24 miesiące i 3 miesiące gratis.

I to max możliwości jeżeli chodzi o najniższa cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzialduk, @swojadroga bez urazy.

Klienta trzeba szanować bo to wy żyjecie z jego pieniędzy a nie na odwrót.

Choć jak widać nawet i po moim przykładzie - nie zależy wam na pieniądzach.

Pakiet Familijny HD + Cinemax HD ( z opcją przejścia na Rodzinny HD + Cinemax HD )

Chciałbym włączyć pakiet HBO i wam za niego płacić - pozostając jednocześnie przy opcji Rodzinny HD + Cinemax HD.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie żyję z umów zawartych przez kogokolwiek z CP. Po drugie, to jest forum i temat o ofertach realnie do uzyskania w CP przez obecnych abonentów, a nie o fantazjach forumowiczów. Po trzecie jestem tutaj, bo chcę. Do tego otrzymałem od Administracji Forum rolę "porządkowego" w dziale CP. 

Zasady są, i na forum, i w ofertach operatorów jasno określone. Nie podobają się, to droga wolna. Poza tym już przynajmniej kilka razy pokazałem, że można płacić śmieszne pieniądze za usługi w CP. Gdyby niektórzy nie byli leniwi, to zauważyliby konkretne wyliczenia i oszczędności. Czyli jednak trochę mi zależy na "Waszych" pieniądzach, choć nie musi.

Jeśli chodzi o opcje pakietów dodatkowych, to: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-603?do=findComment&comment=1290143

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa kończy się 08.01.2018  rodzinny hd/familijny hd szykuję się do napisania wypowiedzenia interesuje mnie Familijny Max HD za 29,99zl 24/3 bo taka oferta jest jak widzę do uzyskani zgadza się ? Czy uzyskanie takiej oferty jest trudne czy po prostu przedstawiamy tą propozycje konsultantowi z DUK i ją dostajemy.

ps. Wypowiedzenie takie zgadza się ?

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.

Wypowiedzenie można w APS trzeba osobiście ?

Edytowane przez placid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozostało mi 6 miesięcy do końca obecnej umowy 15/5. Wypowiedzenie wysłane. Obecnie Pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + On the go.  Chciałbym zamienić na  pakiet Pakiet Familijny Max HD + Film HD+ Sport HD + Cinemax HD + pakiet Eleven za 69,99zł i do tego dobrać multiroom. Rozumiem, że w tej opcji umowa 12/3 jest dostępna bez problemu. Czy przy wymianie dedodera głównego  ESI-88 na EVOBOX liczba bezpłatnych miesięcy spadnie do 1 pomimo zwiększenia usług o multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymianą dekodera głównego najkrótsza umowa, to 15 miesięcy, z jednym miesiącem gratis. Aktywacja 49zl głównego dekodera, 29zl dodatkowego. Miesięcznie za MR 5zl.

Bez wymiany głównego dekodera możesz dostać 12/3. Aktywacja dekodera dodatkowego 29zl i miesięcznie 5zl za MR.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informację. W APS skrócą mi obowiązującą umowę o 6 miesięcy  i dadzą nową umowę na 15/1 z wymianą sprzętu czy muszę się kontaktować z DUK?

Czy przy tym pakiecie Familijny Max HD + Film HD+ Sport HD + Cinemax HD + pakiet Eleven za 69,99zł będzie czynsz za EVOBOX 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zapomniałem o czynszu. Tak, będzie 5zł czynszu za Evobox. 

W APS-ach taka oferta jest dostępna, ale czy Ci ją dają, to już inna kwestia. Przez DUK na pewno jest ona do uzyskania.

Anulowanie miesięcy jest bez względu na miejsce i sposób przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie posiadam Pakiet Familny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Sport HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet HBO HD HBO GO i multiroom. Umowa do 07.10 - wypowiedzenie wysłane.

 

Interesuje mnie rezygnacja z multiroom i zostanie przy Familijnym Max HD + HBO ile to wyniesie miesięcznie bez smartDom? I na ile można podpisać umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż wypowiedzenie w APS i odczekaj godzinę. Z opłatą poprzez DUK nie jestem pewien. Zapytasz konsultanta.

Tak zrobiłem i za 2 godziny zadzwoniłem na DUK dostałem bez szemrania 12/3 ale jak powiedziałem że chcę to połączyć ze Smart dom-em z telefonem  to tylko na 29 miesięcy i opłata 29 zł za wymianę dekodera 7000 na 5500s plus koszty kuriera. Napisałem już skargę do UOKiK o bezprawne powtórne pobranie aktywacji, zobaczymy co mi odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam dwa pytania. 

Skończyła mi się umowa z CP 1 lub 2 miesiące temu. Chciałbym złożyć wypowiedzenie w Plusie lub w APS CP. Z jakim terminem mam składać wypowiedzenie, bym dostał Rodzinny HD za 4,99 zł? Czy składając teraz wypowiedzenie od razu będę musiał zdać sprzęt CP? Jestem po umowie i nie wiem na jakiej zasadzie i czy mogę złożyć wypowiedzenie by dostać takie warunki?

 

Drugie pytanie to jaki musi być najniższy abonament w CP, by skorzystać z oferty evoboxa? Obecnie mam HD5000 i myślę nad zmianą na evobox. Jaki musze wziąć najniższy pakiet by dali mi ten dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłaby się gdybyś umowę wypowiedział, nie wypowiedziałeś, więc trwa zgodnie z umową na czas nieokreślony po zakończeniu się okresu podstawowego umowy. Wypowiedzenie zawsze trwa jeden pełny cykl rozliczeniowy i udostępniony sprzęt zdaje się zawsze po rozwiązaniu umowy. Pakiet Rodzinny HD mogą otrzymać abonenci, którzy zrezygnują z wypowiedzenia i podpiszą lojalkę. Szczegółów oferty nie musisz daleko szukać, bo już na tej stronie je masz. Wystarczy podnieść wzrok.

Evobox jest dostępny od pakietu z minimalnym zobowiązaniem na pakiet Familijny HD (39,99zł), czynsz wynosi 10zł, aktywacja 49zł. 


Tak zrobiłem i za 2 godziny zadzwoniłem na DUK dostałem bez szemrania 12/3 ale jak powiedziałem że chcę to połączyć ze Smart dom-em z telefonem  to tylko na 29 miesięcy i opłata 29 zł za wymianę dekodera 7000 na 5500s plus koszty kuriera. Napisałem już skargę do UOKiK o bezprawne powtórne pobranie aktywacji, zobaczymy co mi odpiszą.

Weź na spokojnie kartkę i kalkulator i policz, czy wejście w smartDOM jest konieczne. Licz ile faktycznie zapłacisz, uwzględniając bezpłatne miesiące i anulowane miesiące (maksymalnie 6) przy przedłużeniu. Ja od lat ma CP, internet Plus (tylko SIM) i telefon (tylko SIM) obecnie w NJU i płacę za wszystko mniej niż w smartDOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

 

Pisałeś wyżej, że Familijny HD jest za 19,99zl dla tych, którzy wypowiedzą umowę i zadzwonią do DUK. Czyli mam rozumieć, że w tej opcji moge dostać Evoboxa za 10 zł miesięcznie? Wyjdzie razem Familijny HD + evobox  39,90 zł miesięcznie? Czy 49,90 zł?


I po co te głupoty pisać? Co kilka stron opisujemy tutaj tę ofertę. Umowa na 24 miesiące, z 3 miesiącami gratis, potem:
Rodzinny HD za 4,99zl;
Familijny HD za 19,99zl;
Familijny Max HD za 29,99zl;

 

Dla składających wypowiedzenie za wymianę dekodera na evobox jakie są miesięczne stawki?

Familijny HD za 19,90 + opłata za evobox - 10 zł?

Familijny Max HD za 29,90 zł + opłata za evobox - 10 zł czy 5 zł w tym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniasz sprzętu, to możesz ugrać ofertę z niższym abonamentem przy długiej umowie. Wymieniasz sprzęt, to abonament ma standardową stawkę za pakiet plus czynsz.

Czasem warto zerknąć na poprzednie strony, bo na kolejną przeskoczyła kontynuacja "rozmowy".

 

Czynsz 5zł za Evobox jest od pakietów z minimalnym zobowiązaniem 69,99zł (nie wlicza się do tego opłata za Multiroom HD)

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zasada jest taka. Składam wypowiedzenie, mam możliwość zejścia z ceny abonamentu na niższy pakiet ale dekoder zostaje ten sam.

Składam wypowiedzenie, chce wymienić sprzęt, ale przy tej opcji nie moge się starać o niższą cenę pakietu np dla Familijny HD? Gdzie tu logika? Szkoda, ze nadal będę musiał męczyć się ze starym szrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz Evobox-a, to musisz za niego po prostu zapłacić. Dwie strony wcześniej masz opisany taki przypadek, weź kalkulator i licz. Jak już policzysz, to za 9 miesięcy skorzystasz z oferty na kontynuację w obniżonej cenie.

Choć i tak w perspektywie 31-33 miesięcy, czy wybierzesz wariant ze standardowym abonamentem przez cały czas, czy z obniżonym, to zapłacisz za to 1300zł.

 

Pierwsza opcja, krótkie umowy i wymiana na Evobox:

15/1, 12/3, 15/3, 12/3 i zakładam, że tutaj umowę kończymy definitywnie z CP. Całkowity koszt, to 1348,74zł przez 33 miesiące.

 

Druga opcja, krótka umowa z wymianą na Evobox i następnie długa z obniżonym abonamentem:

15/1, 24/3 i tutaj również zakładam, że następuje definitywne zakończenie umowy z CP. Całkowity koszt 1339,70zł przez 31 miesięcy.

 

Wnioski sam już wyciągnij.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualna umowa 15/5 do 6 grudnia 2017.

 

Pakiet: Familijny MAX HD + Cinemax + Film + Sport + MR za 74,99.

 

Czy jest mozliwosc po wyslaniu wypowiedzenia otrzymac umowe z tym samym pakietem 12/3 za 64,99zl?

 

Czy to wypowiedzenie jest prawidlowe? : https://www.fotosik.pl/zdjecie/a4e6eaab8c950e1e

 

 

Dziekuje za odpowiedzi i przepraszam za problem. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doherty

No niestety, ale nie możesz tego otrzymać.
Obecnie musisz posiadać jeszcze wypożyczalnię VOD i dlatego płacisz 74,99 zł.
Jeżeli zdecydujesz się na pakiet bez wypożyczalni, czyli: Familijny Max HD + Film + Sport +Cinemax w cenie 59,99 zł to multiroom wyniesie Cię 10 zł.
Czyli możesz zejść z ceny, ale do kwoty 69,99zl przy aneksie na 12 miesięcy i 3 gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://icyfrowypolsat.pl/wzor-wypowiedzenia-umowy/ wzór nr 1. Tak, jak najbardziej możesz to uzyskać

Dzięki za wzór.

 

@Doherty

 

No niestety, ale nie możesz tego otrzymać.

Obecnie musisz posiadać jeszcze wypożyczalnię VOD i dlatego płacisz 74,99 zł.

Jeżeli zdecydujesz się na pakiet bez wypożyczalni, czyli: Familijny Max HD + Film + Sport +Cinemax w cenie 59,99 zł to multiroom wyniesie Cię 10 zł.

Czyli możesz zejść z ceny, ale do kwoty 69,99zl przy aneksie na 12 miesięcy i 3 gratis.

Rzeczywiście pominąłem VOD. Wielkie dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...