Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się ponownie w tym wątku.

 

Obecna umowa: 15/5, pakiet Familijny MAX, Film, Cinemax, Sport za 59,90zł.

Termin końca umowy: 6 grudnia 2017

 

Chcę wysłać wypowiedzenie wcześniej. Co mogę teraz wynegocjować?

 

I czy wypowiedzenie, jak to poniżej, jest dobrze skonstruowane jeżeli wysyłam wypowiedzenie teraz, ale chcę, żeby weszło w życie dopiero w momencie końca umowy, czyli 6 grudnia 2017?:

 

Niniejszym wypowiadam umowę zawartą pomiędzy mną, a

Cyfrowym Polsatem S.A. ze skutkiem na koniec okresu podstawowego przypadającego na dzień
06.12.2017 r., z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shocco

 

Na ten moment najkorzystniej dla Ciebie będzie skorzystać z aneksu 12/3. Wyślij wypowiedzenie jak najszybciej a pozostałe miesiące będą anulowane.

Co do treści wypowiedzenia, ostatnie zdanie "z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia" nie będzie potrzebne. Istotną jest jedynie informacja że chcesz zakończyć współprace na koniec okresu podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzialduk konczy mi się umowa w grudniu 2017 24/6 max hd +sport+film box wypowiedzenie złożone zalezy mi na tanim pakiecie ale z wszystkimi bajkami dekoder też mi się zawiesza muszę wyjmować kartę lub go wyłączyć  z sieci potrzebuje tez 2 multiroomy i czy jest taka mozliwość zamiast multiroomów  karty CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

prosiłbym Was o poradę w sprawie przedłużenia umowy.

Wypowiedzenie złożyłem, obecnie mam umowę na 15 miesięcy, zostało 6 miesięcy do końca, pakiet Familijny HD za 40 zł.

Zawsze było tak, że po umowie na 15 miesięcy brałem umowę na 12 miesięcy, 6 ostatnich miesięcy starej umowy było anulowanych, a pierwsze 5 miesięcy nowej umowy było za darmo.

Tym razem jednak konsultanci, którzy dzwonią na początku twierdzili, że nie ma już umów na 12 miesięcy, są tylko na 15. Jednak ostatni dzwoniący konsultant stwierdził, że umowa może być jednak na 12 miesięcy, ale, że nie ma już darmowych 5 miesięcy, a tylko 3.

Chciałbym się od Was dowiedzieć czy to jest prawda, że maksymalnie można wyciągnąć już tylko 3 darmowe miesiące, a nie 5, przy umowie na 12 miesięcy?

Z góry dziękuję za rady.

Pozdrawiam,

Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o pomoc przy przedłużeniu umowy. Mam umowę na 24 miesiące: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, do tego dekoder evobox. Obecnie płacę 79,99. Zostało mi 5 miesięcy do końca umowy. Wypowiedzenie zaniosę w sobotę. Po rozmowach z domownikami doszliśmy do wniosku, że chcielibyśmy mieć programy: 27 HBO, 28 HBO2, 29 HBOComedy, 38 FOXComedy, 39 Comedy Central, 40 Comedy Central Family, 93 Nick Jr. Do tego programy sportowe i kanały Eleven. Dobrze by było żebym nie musiał zmieniać dekodera. O jakie pakiety mam pytać konsultanta z DUK?

Z góry dziękuję za rady.

Pozdrawiam,

Artur

 


Pakiet Familijny Max HD

Edytowane przez zabiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzialduk - czy istnieje jakakolwiek teoretyczna możliwość podpisania umowy na moduł CAM FTA, na którym nigdy nie było umowy? Moduł został zakupiony w pakietem Familijnym na 4 miesiące plus pakiety Sport i Film na 1 miesiąc. Stare, odległe czasy. Próbowałem znaną już tu metodą uruchomić na nim Darmowy ale z uwagi na brak jakiejkolwiek umowy na nim kiedykolwiek nie było to możliwe. Ponoć tylko deklaracje mogą działać a mi zależy na umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po złożeniu wypowiedzenia.

Obecnie mam pakiet familijny MAX HD, SPORT HD oraz FILM HD + CINEMAX ZA 59,99 + EVOBOX ZA 5 ZŁ.Jest to umowa na 24/8.

Obecnie chciałbym otrzymać umowę 12/3 na pakiet FAMILIJNY ZA 39,99. W związku z faktem, iż interesuje się sportem chciałemzapytać czy istnieje możliwośc dobrania do powyższego pakietu SPORT HD. Wiem, że mógłbym skorzystać z oferty Rodzinny HD + SPORT HD, ale wtedy umowa może być tylko na 24 miesiące, a mnie zależy na jak najkrótszej umowie.

A jeżeli się tak nie da to ile wynosiłaby opłata końcowa za Fam Max Hd + Sport hd przy przedłużeniu umowy na 12/3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy 12-miesięczne są tylko w DUK, a nie poprzez Infolinię! I to tylko po złożeniu wypowiedzenia umowy!

Rodzinny HD + Cinemax HD lub też z Eleven tylko z długą umową.

Witam

A jak prezentuje sie ta umowa 12 m-sc sa jakies gratisy ?

co do rodzinny hd jest opcja tylko z eleven bez cinemax ? i jaka cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliowść przedłużenia umowy w formie ELASTYCZNEJ. Tj. przedłużenie tej umowy w kształcie i na warunkach które mam czyli, F. MAX HD + SPORT, FILM oraz CINEMAX HD za 59,99 z możliwością zejścia do: FAMILIJNY HD za 39,99 na okres 12/3? I wtedy sądzę byłby wilk syty i owca cała ;) Tylko czy jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...