Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Na dzień dzisiejsz do końca mojej umowy na telewizję zostało 2,5 miesiąca. Obecnie mam:

Familijny Max HD - 49,90 zł

Power LTE 2.0 100 GB brany w Happy Hours - 34,99 zł (smartdom)

 

Czytam, że po wypowiedzeniu nie ma raczej szans na darmowy Multiroom co najbardziej by mnie interesowało. Najchętniej zachowałbym pakiet jaki mam obecnie i poszedł w redukcję kosztów, jednak nie chcę utracić praw do SmartDomu. O jaką ofertę najlepiej negocjować? :) Po prostu tylko darmowe miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Sport HD (lub zapis o jednym pakiecie dodatkowym) masz obowiązkowy w umowie, czy nie

 

Minimalny obowiazek abonamentowy: Fam Max HD

 

 

W ICOK mam cos takiego: Podstawowe zobowiązanie: Familijny MAX HD

Dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności: Pakiet Sport HD

 

Edytowane przez paw98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyślę listem, tata bywa ostatnio średnio osiągalny w godzinach pracy APS ;)

Bierz upoważnienie od taty i ewentualnie dowód i mają takie wypowiedzenie przyjąć.Nikt Ci łaski nie robi cwaniaki w punktach sie nauczyły że najchętniej by tylko umowy podpisywali.I nie mam tu na myśli tylko punktów CP tylko i inne.Ja miałem ostatnio podobną sytuację w konkurencji.Tylko tu był problem systemowy i pracownik dwa razy nie mógł wprowadzić wypowiedzenia.Też kazali listownie ale nie odpuściłem i dostałem nową umowę na bardzo atrakcyjnych warunkach i bez tego wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Dziś udało mi się uzyskać umowę 12/5 (Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD + multi).

Wcześniej miałem 15/5. Ale nie było tak łatwo. Najpierw zaproponowali 29/8 (chyba), powiedziałem, że chcę krótszą.

Wówczas usłyszałem, że wszystko co mogę dostać to 15/5. Postękałem, powiedziałem, że przemyślę sprawę.

Była krótka rozmowa o tym, co mi się w tej propozycji nie podoba. Następnie Pani stwierdziła, że skoro tak się upieram na 12/5 to zapyta przełożonego.

Po chwili dowiedziałem się, że jest na to zgoda.

Wziąłem jeszcze drugi multi, Przy tak krótkiej umowie powiedzieli, że mogą mi dać jedynie dekoder HD2000. Zgodziłem się.

Mam więc Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD + 2x multi w umowie 12/5, płaciłem wcześniej 69,99zł po okresie promocyjnym (darmowym), teraz będę 74,99zł (drugi multi).

Tak więc warto takie wypowiedzenie wysłać. Być może coś więcej da się ugrać, mi już się nie udało :)

Edytowane przez Benobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj od Cyfrowego Polsatu SMS'a o takiej oto treści:

"Witaj. Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Zadzwoń: 222 127 128 w celu zapoznania się z jej szczegółami (opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora). Pozdrawiamy."

 

Rozumiem, że ten SMS jest w związku ze złożeniem przeze mnie kilka dni temu wypowiedzenia umowy w APS-ie Cyfrowego Polsatu?

Czy ten numer telefonu podany w tym SMS-ie to jest numer do DUK? Bo z tego, co kojarzę to do DUK był chyba inny numer... :roll:

I co też w związku z tym? Nadal czekać na telefon z ich strony (do tej pory nikt jeszcze nie dzwonił), czy też samemu zadzwonić pod wskazany w tym SMS-ie numer?

 

 

Edycja - godz. 15:30 :

Wiem już, że ten numer telefonu podany w wyżej wymienionym SMS-ie to jest numer do DUK Cyfrowego Polsatu.

Sprawdziłem w moim telefonie i to jest ten sam numer. Mam go od dawna zapisany w moim telefonie. ;)

 

Czyli co? Dzwonić samemu pod ten numer, czy czekać na ich telefon do mnie? A może oni już w ogóle do mnie nie zadzwonią, skoro wysłali mi takiego SMS-a?

 

Pewnie masz w ICOK wyłączną zgodę aby do ciebie dzwonili i dlatego dostałeś SMS-a.

 

Dzisiaj rano zadzwoniła jednak do mnie pani konsultant z DUK Cyfrowego Polsatu. Ale, że nie mogłem akurat wtedy rozmawiać to umówiłem się z nią na późniejszą porę. Ma zadzwonić do mnie ponownie dzisiaj późnym popołudniem lub wieczorem.

Zdecydowałem, że jednak pozostanę przy tych samych pakietach, które mam obecnie. Nie będę przechodzić na pakiet Premium.

W związku z tym mam takie jedno pytanie: Czy zamiast Ipla Mix (z której i tak praktycznie nie korzystam, a którą mam gratis na cały okres umowy) byłaby możliwość otrzymania usługi Cyfrowy Polsat GO gratis na cały okres umowy przy umowie typu 15/5 przy jednoczesnym zachowaniu na cały okres umowy Katalogu VOD gratis, tak jak mam obecnie? Jakby się dało tak zamienić tylko właśnie tę Iplę Mix na Cyfrowy Polsat GO to wolałbym raczej takie rozwiązanie. Jest taka możliwość?

 

 

Edycja - godz. 16:40 :

No i właśnie przed chwilą po raz kolejny przedłużyłem moją umowę z Cyfrowym Polsatem. :) Pani konsultant z DUK ponownie do mnie zadzwoniła. :)

Otrzymałem teraz umowę typu 15/5. Poprzednią umowę miałem typu 12/5. Pakiety wszystkie te, które mam obecnie, w tym Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym i Katalog VOD mam nadal na cały okres umowy gratis.

Dodatkowo dobrałem sobie usługę Cyfrowy Polsat GO, którą dostałem za dodatkowe 5 zł miesięcznie. Pani konsultant zapewniała mnie, że przy kolejnym przedłużeniu umowy usługę tę dostanę już gratis. Trzymaj ją za słowo. ;) W sumie ten piątak więcej to nie majątek, zważywszy jeszcze na nadpłatę, którą mam obecnie na moim koncie w Cyfrowym Polsacie.

Moja nowa umowa wejdzie w życie 3 listopada br. Pozostałe 4 miesiące mojej obecnej umowy zostały anulowane.

W sumie jestem zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti

Miałem się do Ciebie nie odzywać i nie czytać Twoich postów ,ale ostatnimi związanymi z wypowiedzeniem zainteresowałem się,

fajnie że dostałeś to co chciałeś,najważniejsze by z dyskusji i podpowiedzi innych wyciągnąć jak najlepsze warunki

Krótko mówiąc gratulacje :brawo:(szczere)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Zbędne komentowanie działań Moderacji na forum (art. III pkt 6 Regulaminu forum).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zadzwoniła jednak do mnie pani konsultant z DUK Cyfrowego Polsatu. Ale, że nie mogłem akurat wtedy rozmawiać to umówiłem się z nią na późniejszą porę. Ma zadzwonić do mnie ponownie dzisiaj późnym popołudniem lub wieczorem.

Zdecydowałem, że jednak pozostanę przy tych samych pakietach, które mam obecnie. Nie będę przechodzić na pakiet Premium.

W związku z tym mam takie jedno pytanie: Czy zamiast Ipla Mix (z której i tak praktycznie nie korzystam, a którą mam gratis na cały okres umowy) byłaby możliwość otrzymania usługi Cyfrowy Polsat GO gratis na cały okres umowy przy umowie typu 15/5 przy jednoczesnym zachowaniu na cały okres umowy Katalogu VOD gratis, tak jak mam obecnie? Jakby się dało tak zamienić tylko właśnie tę Iplę Mix na Cyfrowy Polsat GO to wolałbym raczej takie rozwiązanie. Jest taka możliwość?

 

 

Edycja - godz. 16:40 :

No i właśnie przed chwilą po raz kolejny przedłużyłem moją umowę z Cyfrowym Polsatem. :) Pani konsultant z DUK ponownie do mnie zadzwoniła. :)

Otrzymałem teraz umowę typu 15/5. Poprzednią umowę miałem typu 12/5. Pakiety wszystkie te, które mam obecnie, w tym Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym i Katalog VOD mam nadal na cały okres umowy gratis.

Dodatkowo dobrałem sobie usługę Cyfrowy Polsat GO, którą dostałem za dodatkowe 5 zł miesięcznie. Pani konsultant zapewniała mnie, że przy kolejnym przedłużeniu umowy usługę tę dostanę już gratis. Trzymaj ją za słowo. ;) W sumie ten piątak więcej to nie majątek, zważywszy jeszcze na nadpłatę, którą mam obecnie na moim koncie w Cyfrowym Polsacie.

Moja nowa umowa wejdzie w życie 3 listopada br. Pozostałe 4 miesiące mojej obecnej umowy zostały anulowane.

W sumie jestem zadowolony. :)

"że przy kolejnym przedłużeniu umowy usługę tę dostanę już gratis"

No nawet teraz bys juz dostal biorac umowe na 24miesiace.

Pani z DUKu w piekny sposob(nie klamiac) nalozyla Ci makaron na uszy, bo zapewne Tobie chodzi o 12/5 i CP GO za darmo a tak nie bedzie.

No chyba ze cos sie zmieni do tego momentu z umowami(a ma sie zmienic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani z DUKu w piekny sposob(nie klamiac) nalozyla Ci makaron na uszy, bo zapewne Tobie chodzi o 12/5 i CP GO za darmo a tak nie bedzie.

 

Nie, nie chodziło mi o umowę typu 12/5, bo taką właśnie miałem ostatnio, tylko o umowę typu 15/5, bo wiem przecież, drugiej z rzędu 12/5 nie dostanę.

 

 

No chyba ze cos sie zmieni do tego momentu z umowami(a ma sie zmienic).

 

A co ma się zmienić? Wiesz coś może na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalny obowiazek abonamentowy: Fam Max HD

 

 

W ICOK mam cos takiego: Podstawowe zobowiązanie: Familijny MAX HD

Dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności: Pakiet Sport HD

 

 

Dlatego chciałem, abyś sprawdził w umowie, bo póki co wygląda, że pakiet dodatkowy masz obowiązkowy i nie możesz z niego zrezygnować, aby nie stracić rabatu smartDOM.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...