Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa 12/5 sie kończy we wrzesniu, wypowiedziałam  , DUK dzwoni z oferta  15/5, czyli standard.

Mam CP i 3x multiroom i pakiet MAx HD z HBO za 70 zł plus 15 złotych  za 3 multiroomy. 

 

3 krótkie pytanka:

 

1.CZy to prawda że jak będę chciała mieć mniejszy za 60 (Max HD plus Sport plus Cinemax plus FIlm ) to mi się cały Smart Dom wywali ( konsultant tak twierdzi - chociaż abonament podstawowy będzie 60 zł ) ?

 

2.Czy jest szansa na darmowy /darmowe multiroomy i czy przy abo niższym cena musi być 10 zł  (konsultant twierdzi :)?

 

3. Czy można wynegocjować ewentualnie do Max HD z HBO właczenie kilku kanałów z serialami - jakieś AXN i FOXy ?

Edytowane przez nadia-ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nosze sie z zamiarem przedluzenia umowy z CP na telewizje w programie Smart Dom. Mam i telefon i internet w Smart Dom. Problem w tym ze umowa na tv konczy mi sie w grudniu i rozmawiajac z konsulem mowi ze nie ma obecnie dla mnie zadnej oferty. Nosze sie z zamiarem przedluzenia umiwy na tv chcac miec dostep do Euro dlatego pytam czy mozna wynegocjowac jakies fajne gratisy w programie Smart Dom z koncem trwania umowy czy to jest juz tylko przyklepanie obecnych warunkow?

Z gory dziekuje z info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ad.2 są dwa pytania.Na pierwsze odpowiedź jest "nie", a na drugie "tak".
O sztywnych cenach za MR było tutaj wielokrotnie.

 

 

Od 07.06.2016 r. w ofertach dla obecnych klientów zostały usunięte oferty:

  • Premium + HBO GO (79,99 zł)
  • Premium + HBO GO +sVOD -> Premium + HBO GO (89,99 zł -> 79,99 zł)
Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 07.06.2016 r. w ofertach dla obecnych klientów zostały usunięte oferty:

  • Premium + HBO GO (79,99 zł)
  • Premium + HBO GO +sVOD -> Premium + HBO GO (89,99 zł -> 79,99 zł)

 

Czyli rozumiem, że jak przy kolejnym przedłużaniu umowy będę chciał moje obecne pakiety (widoczne w mojej sygnaturce na forum) podnieść do pakietu Premium to tego pakietu nie dostanę już za 79,99 zł, np. przy umowie typu 15/5? Obecnie mam umowę typu 12/5. Jak dla mnie może on być bez HBO Go, gdyż ta usługa akurat mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia umowy, to w DUK dostaniesz gorszą ofertę niż na zwykłej infolinii.

Taki polsatowski paradoks.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Wypowiedzenia to nie chcę składać ze względu na posiadany moduł CAM...

 

A pytanie brzmi jak to wynegocjować? Dzwonić kilka razy dziennie aż trafię na "dobrego ludka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że jak przy kolejnym przedłużaniu umowy będę chciał moje obecne pakiety (widoczne w mojej sygnaturce na forum) podnieść do pakietu Premium to tego pakietu nie dostanę już za 79,99 zł, np. przy umowie typu 15/5? Obecnie mam umowę typu 12/5. Jak dla mnie może on być bez HBO Go, gdyż ta usługa akurat mnie nie interesuje.

No niestety nie.

Ale to wiesz nie wiem kiedy Ci sie umowa kończy, zawsze to jest tak że coś odbierają żeby potem dodać.

Ew. na czas euro odbiorą a potem może przywrócą...

ale to tylko domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecną umowę mam typu 12/5, przedłużoną pod koniec stycznia br. W życie weszła z początkiem lutego br. Dokładnie od 3-go, bo tak mam okres rozliczeniowy. Tak więc, jeszcze trochę czasu mam do kolejnej "walki" z DUK. ;)

Mi tam akurat na siłę na pakiecie Premium nie zależy. Tak więc, jak nie będą potem chcieli mi go dać w dobrej cenie to zostanę przy tym, co mam obecnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z DUK.

Wszystko zostaje po staremu czyli F-Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, dzierżawa 5+5 (za ESI-88 i drugi multiroom)

O HBO w ogóle nie walczyłem, bo mnie nie interesuje. CP GO podobnie [zresztą "z czym do ludu" przy takim limicie na mobilny]

Doszedł jedynie VOD na 5 -m-cy gratis [ale to chyba dają raczej z "automatu" bo nawet się nie pytałem a dostałem :-| .

Umowa 15/5, cena nie zmieniona czyli 59,99 + 10 dzierżawa [tutaj żadnych zmian, bo ogranicza mnie smartDOM]

Jestem zadowolony, bo nie chciałem żadnej "rewolucji".

Pozdrawiam "walczących" a zwłaszcza przechodzących od konkurencji :brawo:

Edytowane przez semen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja tak zrobiłem, wczoraj gadałem z trzema konsulami, wreszcie coś tam dogadaliśmy, ale dziś zrezygnowałem, za daleko do końca umowy i nie było żadnej rewelacji. Pogadam z nimi we wrześniu, jak zostanie 6 miechów do końca, bo na razie oferty to dno i metr mułu.

 

Ps.a może będzie wcześniej jakaś okazja bo CBS Drama przestał być gwarantowany i wyleci wcześniej  :?:

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja tak zrobiłem, wczoraj gadałem z trzema konsulami, wreszcie coś tam dogadaliśmy, ale dziś zrezygnowałem, za daleko do końca umowy i nie było żadnej rewelacji. Pogadam z nimi we wrześniu, jak zostanie 6 miechów do końca, bo na razie oferty to dno i metr mułu.

 

Ps.a może będzie wcześniej jakaś okazja bo CBS Drama przestał być gwarantowany i wyleci wcześniej  :?:

Mam niestety tak samo. Do końca umowy 9 m-cy. Pakiet Premium. Rozmowa z DUK miła i bez konkretnych propozycji. tzn. nowy pakiet za 99,99 zł na 29 miesięcy pierwsze 3 miesiące za 89,99 a potem już NIC . Poczekam i zrobię jak zawsze od kilku lat :aha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poprzez DUK mozna dostać rabat na antenę satelitarna i jaki jest koszt dostawy za darmo ?

 

Nie chce wymieniać dekodera

 

P.S. Czy mozna wybierać sam talerz lub talerz + Konwenter ?

1. nie

2. nie chcesz wymieniac dekodera to nie wysla ci talerza ani konwentera, tylko przy wymioanie dekodera glownego jest mozliwosc doslania tego.

@P.S: to co wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4 miesiące koniec umowy. Wypowiedzenie nie wysłane ale już dzwonią/piszą. Chce zostać przy Rodzinnym HD. Nic innego mi niepotrzebne. Oglądam tylko Polsat sport i Polsat sport extra. Da się to teraz wyrwać tak jak przy poprzednim aneksie - umowa na 29 miesięcy a 8 miesięcy gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...