Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowe "okno otwarte" dla kanałów "Eleven" w dniu dzisiejszym zostało już zakończone. Od tej pory kanały te są już dodatkowo płatne, w cenie 15 zł za miesiąc.

 

To tak na marginesie, bo to nie jest wątek o kanałach "Eleven", tylko o ofertach przedłużeniowych Cyfrowego Polsatu. Koniec off-topic. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli teraz zadzwonie ze chce wlaczyc Eleveny to bd miec je za darmo do mojego okresu rozliczeniowego?

Raczej beda dopiero wlaczone od nowego okresu rozliczeniowego(no chyba ze CP jakos łagodniej Cie potraktuje bo nie ukrywajmy jednak to jest firma prokliencka i to widać).

Ale wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie. Jeżeli 20 kwietnia została przedłużona umowa z CP w systemie 15/3 (nie full opcja) to do kiedy powinny świecić wszystkie kanały dostępne w CP (mam tu na myśli np. HBO)? Do końca kwietnia czy przez te 3 darmowe miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zbliża się moment końca mojej umowy (07.2016 na F-max HD, Film HD, Sport HD, C-max HD + Esi88 + 2 x Multiroom) i mam kilka pytań.
1. Czy jest szansa żeby przedłużyć umowę (oczywiście będę wysyłał wypowiedzenie, chociaż nie wiem czy to będzie jakaś karta przetargowa bo mam smartDOM od grudnia u.br.) w opcji 18/6 lub najlepiej 18/8 :mrgreen: . Dlatego na 18 m-cy, bo wtedy pokryje się terminowo końcem smartDOM (umowa na 50% abonamentu w Plusie)
2. Da się zlikwidować opłate dzierżawną za Esi88 (5 złotych) lub ewentualnie za drugi multiroom (5 złotych) bo pierwszy mam od samego początku za 0 złotych jako bonus dla klienta przechodzącego/rozstającego się (bez żalu) z poprzednim dostawcą usług.
3. Gdyby udało mi się obniżyć abo o te 5 zł. (patrz wyżej) chciałbym w to miejsce dobrać CP GO.
I tu pytanie techniczne: Czy korzystanie z usługi na urządzeniach mobilnych umniejsza pakiet internetowy (nie wiem czy dobrze formułuje pytanie, ale nie znam się na tym a bardziej zorientowani będą wiedzieć o co mi chodzi)
Pakiet 5,5GB mam od Plusa

Dzięki za ewentualne podpowiedzi/odpowiedzi :brawo:

Edytowane przez semen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1. Nie ma szans. Umowy w CP przy przedłużeniu są na 29 i 24 miesiące z 6 miesiącami gratis wymieniając dekoder oraz z 8 miesiącami gratis pozostając przy dotychczasowym sprzęcie. Przy umowach na 15 miesięcy są 3 miesiące gratis z wymianą dekodera lub 5 miesięcy gratis bez wymiany dekodera. Umowy 12-miesięczne dostępne tylko przez DUK z analogicznymi okresami bezpłatnymi jak dla umów na 15 miesięcy. Umowy 12-miesięczne nie są dostępne z Evobox PVR.

ad.2. Nie da się zlikwidować czynszu, a opłata za MR zostanie bez zmian.

ad.3. CP GO tylko można dostać odpłatnie (5zł), a swój pakiet internetowy sprawdź w Plusie. Ja przy ostatnim przedłużeniu dostałem ekstra 100GB pakietu na IPLĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga, dzięki :mrgreen:

Czyli mój plan taktyczny w negocjacjach będzie wyglądał mniej więcej tak:

ad. ad.1. Raczej 15/5 bo 24/8 to czysta desperacja, chyba że te 8 m-cy gratisu z full pakietem. Chociaż nie jestem tak do końca przekonany do tak długiej umowy, tym bardziej że o kilka m-cy trwa dłużej niż umowa smartDOM.

ad. ad. 2.  :censored: :censored: :censored: :censored: (tam chyba potrzeba głębokich reform w podejściu :chair:  )

ad. ad. 3. Przedłużając w grudniu u.br. umowę w Plusie w pakiecie "no limit do all" dostałem 5,5GB netu (o żadnych gratisowych GB nic nie wiem) więc jeśli korzystanie z CP GO uzależnione jest od limitu to "z czym ja do ludu?" (dobrze rozumuje?)

Chyba.......chyba że dobierając CP GO można wynegocjować 50, 100 lub więcej GB ekstra pakietu netu.

Bo jeśli nie, to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ad 2.

Czemu niby?
Skoro nie chcesz pelnego pakietu to płać za coś innego, w nc+ placisz chyba dychę za czynsz dekodera.
Nie ukrywajmy kazda firma liczy na zarobek, CP wychodzi praktycznie groszowo już pisałem 180zł rocznie płacisz za telewizję(90zł o ile masz smartdom, bo tyle po przeliczeniu wychodzi) za FMAX + film sport cinemaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@semen - nie narzekałbym w Twoim wypadku, bo utrzymujesz 5zł za MR. Pozostali, nie posiadający za darmo pierwszego MR, a mają go za 5zł w dotychczasowych umowach, to obecnie przedłużając umowę mają go za 10zł. I nie ma zmiłuj ;)

Czynsz kiedyś można było zlikwidować na ESI-88 (dyskusyjna kwestia oszczędności), ale na dzień dzisiejszy jedynym dekoderem PVR jest Evobox, który przy tym pakiecie też jest objęty czynszem. Więc odpowiedź na Twoje pytanie jest tylko jedna. Nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje tradycje i narzekam dla samego przyzwyczajenia do narzekania.

99,99% populacji narzeka więc co się będę wyłamywał.

Oferta na 3 tv za 64,99 nie jest zła, ale zawsze można się do końca łudzić że można coś przy przedłużeniu "urwać".

Się nie da to w łeb sobie nie palne.

 

A co z tym?
 

.../Chyba.......chyba że dobierając CP GO można wynegocjować 50, 100 lub więcej GB ekstra pakietu netu.

Bo jeśli nie, to bez sensu..../

 

puściłem wodze fantazji czy to jest realne i takie cuda się zdarzają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Mam szybkie pytanie. Obecnie posiadam Familijny Max HD za 49,90 i do końca umowy wg icok pozostało 9 miesięcy. Będę na dniach potrzebował dobrać multiroom. Czy wobec tego jest szansa na uzyskanie oferty na Max HD z multiroomem chociaż takiej jaka jest online dla nowych? (pół roku za free) Czy przez to, że tak długo mi do końca muszę zadowolić się odpadkami? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ad 2.

Czemu niby?

Skoro nie chcesz pelnego pakietu to płać za coś innego, w nc+ placisz chyba dychę za czynsz dekodera.

Nie ukrywajmy kazda firma liczy na zarobek, CP wychodzi praktycznie groszowo już pisałem 180zł rocznie płacisz za telewizję(90zł o ile masz smartdom, bo tyle po przeliczeniu wychodzi) za FMAX + film sport cinemaxy.

W konkurencji to płacisz najczęściej 10 zł za dekoder jak dobierasz w trakcie umowy.Zrobisz tak w CP bez aneksu?Ja dobrałem bez przedłużenia umowy najnowszy ich dekoder bez aktywacji i najmu.Dostanę taką ofertę na najnowszy sprzęt nawet z aneksem w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to pytaj w Plusie, nie w CP.

W takim razie temat Cyfrowy Polsat GO, uważam za zamknięty.

W trakcie trwania umowy z Plusem, nikt mi tam nic nie da (mam tu na myśli jakieś dodatkowe GB). A w kolejną umowę nie będę się wplątywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo, długo, ale multiroom potrzebny. Jeśli dostanę choć taką ofertę jak nowi to biorę, jeśli nie to będę kombinował :) Dzięki za informację.

nie dostaniesz umowy z jakimikolwiek darmowymi miesiacami, zapomnij.

Możesz poczekać 3 miesiące i dostać z 8ms lub 5ms jak wolisz krótszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wysłałem wypowiedzenie- teraz miałem tradycyjnie F mHD + sport + film za 59,90.Czy można podczas negocjacji dowolnie zmieniać ten pakiet/aby zejść z ceny/ np wyłączyć pakiet Film zostawić pozostałe lub wyłączyć tylko Sport pozostawić inne.Czy musi to być brane lub wyłączane całe-czyli został by tylko podstawowy F Max Hd?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejne wypowiedzenie poszło... Umowa 12/5, trzeci rachunek zapłacony, zobaczymy kiedy DUK się odezwie. Teraz pewnie 15/5 przy zachowaniu sprzętu? Obecnie pakiet najwyższy, z Iplą Mix i Eleven, ale bez VOD oraz 1 x MR za 0 złotych - łącznie 109,99 złotych.

 

Jak teraz wygląda sprawa z Iplą - czy nowa usługa CP ją zastępuje w pełni, czy też jest możliwość przedłużenia tej usługi przy aneksowaniu umowy? Jaka kwota zobowiązania wyjdzie w tej chwili - tj. w przypadku zachowania pakietu, MR i usług dodatkowych? Jest szansa zmieścić się w 100 złotych?

 

Mam Sagemcoma, ale nie mam ochoty wymieniać go na Evoboxa (brakuje mi choćby wyświetlania nazwy kanału w nowym dekoderze CP), a tym bardziej na produkty CP. MR to HD3000, ale jeszcze go wymienię na nowy przed końcem lub aneksowaniem umowy, bo zaczął od kilku dni wyświetlać komunikat o nieprawidłowej karcie i trzeba się nakombinować, żeby załapał kartę.

Edytowane przez volcan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie takiej szansy. Od pakietu Mini HD jest tylko pakiet Eleven. HBO, Cinemax HD i Rozrywka HD są od pakietu Familijnego Max HD.

 

 

Koledzy wysłałem wypowiedzenie- teraz miałem tradycyjnie F mHD + sport + film za 59,90.Czy można podczas negocjacji dowolnie zmieniać ten pakiet/aby zejść z ceny/ np wyłączyć pakiet Film zostawić pozostałe lub wyłączyć tylko Sport pozostawić inne.Czy musi to być brane lub wyłączane całe-czyli został by tylko podstawowy F Max Hd?.

 
Teraz za 59,99zł jest Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD.
Wybierając Familijny Max HD jako minimalny pakiet a Sport HD i Film HD nieobowiązkowe, z możliwością wyłączania i włączania zgodnie z cyklami rozliczeniowymi, to będziesz miał 49,99zł za minimalny pakiet i po 10zł za Sport HD oraz Film HD. Czyli z jednym pakietem dodatkowym zapłacisz 59,99zł, z dwoma 69,99zł.
Umowa 15 miesięcy i 5 gratis będzie osiągalna jeśli masz mniej niż pół roku do końca.
Przy dwuletniej umowie możesz wybrać jeszcze Rodzinny HD + jeden pakiet dodatkowy za 39,99zł (Sport HD/Film HD/Max HD do wyboru).
 
@volcan - pakiet IPLA MIX nie jest już oferowany wraz z TV. Teraz jest ON THE GO za 5zł dające dostęp do go.cyfrowypolsat.pl
Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...