Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpie że dostaniesz 12/0, raczej 15/0.

 

Ale daj znać co tam ustaliłes.

 

Zmiana planów - jednak biorę "Premium" w opcji na 15/5 (łamaniec=60 ZŁ miesięcznie), lub jak się uda w co wątpię niestety 12/5 (łamaniec=52,50 ZŁ miesięcznie) ;) a do tego wezmę sobię mobilną za zeta ;) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kyczniker

 

Niestety dziś dzwoniłem do CP i powiedziano mi, że jedyną ofertą przygotowaną dla abonentów przedłużających umowę, po złożonym wypowiedzeniu przy wymianie na Evo i co najważniejsze dla mnie, dla wstępujących do programu SMARTDOM 3 jest umowa na 29 miesięcy. Pierwsze 6 jest za 69,90, a kolejne już za 99,90. I niestety innych ofert nie ma.

 

Więc się to trochę niestety nie zgadza z tym co napisałeś wyżej. Szkoda trochę. Bo wątpię, że coś innego wymyślę. Liczyłem jednak, że Premium będzie za 80 zł.

źle doczytałem... Skoro nie masz smartdomu połączonego to niestety nie da rady. DUK nie ma zbyt dobrych ofert gdy nie masz jeszcze połączonego ze smartdomem.

 

Zmiana planów - jednak biorę "Premium" w opcji na 15/5 (łamaniec=60 ZŁ miesięcznie), lub jak się uda w co wątpię niestety 12/5 (łamaniec=52,50 ZŁ miesięcznie) ;) a do tego wezmę sobię mobilną za zeta ;)

Mobilną? Chodzi Ci o CP GO? bo nie za bardzo rozumiem :P

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A praktycznie może być telefon do kilku dni przed finalnym wyznaczenie zakonczenia daty wspolpracy.

Nie chcesz czekać? To zadzwoń na DUK po jakiś 3-5 dniach po zarejestrowaniu wypowiedzenia(w APS) albo dłużej jeśli listownie.

Jak nie chcesz płacić za połączenie to wystarczy powiedzieć żeby oddzwonili, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić taką rzecz. bo szczerze nie ogarniam tych regulaminów.

Czy przedłużając umowę (powiedzmy jakieś 3 miesiące przed końcem) z pakietem za 59,90 zł dostanę rabat SmartDom na internet z plusa? Czy muszę to jakoś inaczej rozegrać? W sensie poczekać jakiś czas czy od razu dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat SmartDOM naliczany jest od 2 miesiąca(chyba tak.)

Te usługi nie łączą się, to jest inna bajka, każda z tych usług jest niezależna. Ale jeśli posiadasz 2 to masz rabat.

Wiec korzystasz z nowego aneksy 3ms wczesniej na telewizje, dobierasz plusie teraz albo kiedy tam chcesz internet i masz tam rabat 50% tyle.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest do końca tak ja mówisz. Doczytałem drobnymi druczkami że rabat po 60 dniach co mają abonament za 50 zł w dół. Zaś przed 60 dniami można naliczyć tyn co mają abonament za 59,90 w górę.

Powiem trochę pokręcone i nie jasne. Najlepiej jakby któryś z ekspertów to wyjaśnił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie standardowo - poprzednie umowy 12/5, potem 24/6 (zmiana sprzętu), teraz po wypowiedzeniu bez żadnego targowania się propozycja 12/5 i anulowanie ostatnich 5 miesięcy starego kontraktu.

Pakiet fam max hd + sport + film + cinemax + multiroom, opcja vod na 5 miesięcy gratis potem wyłączenie.

Pakietu rozrywka nie dało się wynegocjować w gratisie na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kyczniker, widzę że orientujesz się w aktualnych możliwych warunkach umów.

 

Wiesz może jak wygląda sprawa z Eleven, w którymś temacie widziałem kwotę 15zł na czas nieokreślony, ale istnieje może opcja wzięcia go ze zobowiązaniem przy przedłużaniu umowy? Chodzi mi o to, aby ten pakiet też podzielił się na pół w smartdomie.

 

Mam teraz pakiet premium za 79,99zł w smartdom jako drugi, czyli płacę niecałe 40zł. Można uzyskać premium za tą samą cenę + eleven za 15 ze zobowiązaniem, czyli łącznie wychodziłoby to ~47zł miesięcznie?

 

W takim wypadku, jeśli jest to smartdom to umowy 12/15 miesięcy też są dostępne czy w grę wchodzą tylko te długie 24 miesięczne umowy?

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, teściowe mają obecnie Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD (ja korzystam z ich multiroomu). Za 6 miechów kończy im się umowa. Czy można już negocjować (po wysłaniu wypowiedzenia)? Co mogą ugrać i za ile? Chcieliby to co mają plus ewentualnie HBO. Czytałem, że są tutaj różne łamańce, prosiłbym o pomoc co będzie najlepszą opcją.

Edytowane przez puszczyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven to dodatkowa usługa taka jak multiroom na takie usługi rabat smartdom nie przysługuję.

 

A skąd taka informacja, że to jest usługa dodatkowa?

W cenniku CP nie ma póki co, żadnych informacji o Eleven, a w dodatku wszystkie kanały tv są pakietem dodatkowym, natomiast jedynymi usługami są multiroom i on the go.

Nie twierdzę, że to niemożliwe i raczej się tego spodziewam, że smartdom nie zadziała przy Elevenach, ale byłby to jedyny pakiet tv, który byłby usługą dodatkową. Nawet rozrywka hd jest opisany jako pakiet dodatkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, teściowe mają obecnie Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD (ja korzystam z ich multiroomu). Za 6 miechów kończy im się umowa. Czy można już negocjować (po wysłaniu wypowiedzenia)? Co mogą ugrać i za ile? Chcieliby to co mają plus ewentualnie HBO. Czytałem, że są tutaj różne łamańce, prosiłbym o pomoc co będzie najlepszą opcją.

Nie jestem pewien, czy 6 miesięcy to nie jest trochę za wcześnie - w tej sprawie niech się ktoś inny wypowie :)

 

Odnośnie łamańca: :mrgreen:

Jak chcą to co mają teraz + HBO, to niech wezmą pakiet Premium 15/5 (90×10=900, 900÷15=60, czyli 60 ZŁ przez 15 miesięcy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy 6 miesięcy to nie jest trochę za wcześnie - w tej sprawie niech się ktoś inny wypowie :)

 

Odnośnie łamańca: :mrgreen:

Jak chcą to co mają teraz + HBO, to niech wezmą pakiet Premium 15/5 (90×10=900, 900÷15=60, czyli 60 ZŁ przez 15 miesięcy) :)

 

 

Nie wiemy, jaką obecnie umowę mają teściowie kolegi @puszczyk83.

Jeśli już teraz mają ją na 15 miesięcy albo dłuższą to przy jej przedłużaniu mogą teraz dostać nawet umowę typu 12/5, co sprawi, że średnia abonamentu będzie jeszcze niższa. :)

 

Mają ją od 14.05.2014 więc chyba na 29 miesięcy mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy, jaką obecnie umowę mają teściowie kolegi @puszczyk83.

Jeśli już teraz mają ją na 15 miesięcy albo dłuższą to przy jej przedłużaniu mogą teraz dostać nawet umowę typu 12/5, co sprawi, że średnia abonamentu będzie jeszcze niższa. :)

Nom, na 12/5 to wychodzi 52,50 ZŁ miesięcznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają ją od 14.05.2014 więc chyba na 29 miesięcy mieli...

 

No to skoro tak to spokojnie dostaną kolejną umowę typu 12/5.

A więc, tak jak podał wyżej kolega @SatExpert, w takim przypadku średni abonament przy pakiecie Premium wyniesie 52,50 zł przez cały okres nowej umowy, nie uwzględniając przy tym innych dodatkowych rabatów, np. Smart Dom, czy tam coś z Plus Banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Za 2tygodnie konczy mi sie umowa z NC+ i raczej jej nie przedluze, na drugim TV mam CP pakiet familiny, niestety umowa byla przedluzona niedawno(15/5), na poczatku lutego. Chcialbym dobrac drugi dekoder do tej umowy i ewentualnie zwiekszyc pakiet. Na jaki dekoder moge liczyc, czy da rade wymienic stary i dobrac evoboxa?? Lepiej dzwonic na infolinie czy isc do APS-u?? A moze to bez roznicy?? Wiem ze na darmowe miesiace nie mam co liczyc bo na przedluzenie musialbym czekac do listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...