Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@myster - dzięki za info. A co to za konwerter, że tylko on daje te możliwości i co to są za możliwości? I czy ten Evobox jest wart uwagi i lepszy od tego co mają teście teraz?

 

@kyczniker - tak, za najem płacą 5zł ale to o ile się orientuje jest już ujęte w abonamencie (a może się mylę). Rozumiem, że za te 79,99zł jest po prostu opcja full bez tam jakiś XXX tak? 

Edytowane przez Feniks1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. evobox jest lepszy od tego co maja teście teraz.

2. konwenter unicable pozwala nagrywac na 3 kanalach a ogladac na 1 i po prostu dziala dekoder wtedy szybciej(sprawniej)

3. raczej placa 69,90 + 5 zl za czynsz, bo nie spotkalem sie jeszcze z ofertami za 64,90 (fmax + film + sport) i 5 zl za czynsz.

 

A skoro placa 74,90. To moja rada jest taka:

Krótka negocjacja:

15 miesiecy 3 za darmo, do tego wymiana na evoboxa (przy abonamencie 79,99) jest 0 zl za czynsz.

Beda mieli 5 zł wiecej, do tego 3 miesiece za darmo(średnia i tak im wyjdzie taniej) a do tego najnowszy dekoder.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. raczej placa 69,90 + 5 zl za czynsz, bo nie spotkalem sie jeszcze z ofertami za 64,90 (fmax + film + sport) i 5 zl za czynsz.

 

;)

Są - ja tak mam

Ok, dzięki za info. Tylko jeszcze jedno, wcześniej pisałeś o 15/5 a teraz piszesz o opcji 15/3. Jak to jest?

 

I czy w punkcie bez wypowiadania umowy można to wszystko załatwić czy trzeba wypowiadać i czekać na telefon?

To już ja Ci odpowiem-

12 lub15/5 bez wymiany dekodera

12 lub15/3    z wymianą dekodera

Chyba lepiej na infolinii

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcję na premium z HBO/HBO GO dostaniesz też w APS, nawet bez wypowiedzenia za 79,99 w opcji 15/5 albo z wymianą na evoboxa 15/3. Tylko trzeba powiedzieć, żeby takiej poszukali dla Ciebie, bo mi panienka powiedziała, że nie ma takiej, a ja do niej, że musi być, bo to standardowa opcja i... znalazła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napiszę, że cofnąłem się kilkanaście stron do tyłu, ale nie znalazłem w 100% odpowiedzi na swoje pytania  :-|

 

Otóż aktualnie mieszkam poza ukochaną Ojczyzną, ale posiadam jeszcze ważną umowę z CP przez najbliższe 4 m-ce (z dekodera korzysta narzeczona w Polsce  :wink: ) . Jakiś czas temu wysłałem wypowiedzenie. Dotarło do nich, bo w ostatnich kilku dniach na mój polski numer DUK kontaktował się wielokrotnie. Z tego numeru korzysta narzeczona. Nikt z konsultantów nie chce z nią rozmawiać na temat oferty, a ze mną się nie da, bo nie jestem dostępny pod polskim numerem. Próbowałem sam zadzwonić do DUK-u (+48222127128), ale w trakcie łączenia z konsultantem rozłącza połączenie. Kontaktowałem się nawet z ogólną infolinią z prośbą przełączenie nie do DUK-u, ale uzyskałem jedynie informację, że DUK to infolinia wychodząca, która nie odbiera połączeń przychodzących! Z uwagi na utrudniony kontakt z DUK-iem postanowiłem upoważnić narzeczoną, ale konsultant z infolinii oznajmił mi, że upoważnienie będzie działało JEDYNIE w przypadku przedłużenia umowy w punkcie, a mnie to nie interesuje, gdyż lepszą ofertę otrzymam od DUK-u.

 

1. Czy od niespełna ostatniego roku coś się zmieniło odnośnie DUK-u (nie jest już także infolinią przychodzącą)?

2. Rzeczywiście osoba przeze mnie upoważniona nie może przedłużyć umowy przez telefon?

3. Jeśli pytanie numer jeden będzie negatywne, to proszę o informację jak mogę się z nimi skontaktować oraz w jakich godzinach i dniach można do nich dzwonić?

4. Na jaką ofertę mogę liczyć mając aktualnie Familijny Max HD z dekoderem Mini HD 2000 płacąc 49,90 zł (obecna umowa była w konfiguracji 15/5), a chcąc pozostać przy obecnym pakiecie, ale z wymianą dekodera na Evobox i dobraniem multiroomu (interesowałoby mnie uzyskanie dekodera PVR do multiroomu)? Dodam, że umowa wchodzi w skład SmartDOM-u (jako umowa nr 1 czyli bez zniżek).

5. Wiem, że za Evoboxa pobierają opłatę aktywacyjną 49 zł i miesięczną 5 zł oraz należy mieć konwerter unicable, aby korzystać w pełni z dobrodziejstw tego dekodera. Czy jest szansa na zdjęcie opłaty miesięcznej za ten sprzęt? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jest przychodzaca 222 127 128
2. no umowy na telefon to ona nie może bo Ty jesteś abonentem, jedyna opcja to wysłać upoważnienie do CP, wtedy rejestrujemy je i konsultant może zapisać zamowienie(UMOWA PAPIEROWA).
3. DUK pracuje w godzinach 8-21 w dni powszednie oraz 9-17 soboty
4. Dekoder PVR do multiroomu zapomnij(nie sa oferowane). Skoro chcesz zmienić dekoder główny to jedyna opcja to 15ms 3 free(o ile krótka umowa)
5. Jest możliwe o ile weźmiesz abonament za minimum 79,99(abonament za pakiet).
 
;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie punktu 2 - wspomniałem konsultantowi w jaki sposób mogę upoważnić osobę trzecią do kontaktu z CP w sprawie umowy, ale otrzymałem informację, że nie ma takiej możliwości, bo tylko w punkcie z upoważnieniem będzie można ją przedłużyć.... kyczniker, ale co masz na myśli, że umowa papierowa? Ustali osoba upoważniona wszystkie warunki, konsultant je zapisze i umowę przekieruje do punktu aby tam ją podpisać czy może przez kuriera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.teleenergia.pl/wp-content/uploads/2014/02/pe%C5%82nomocnictwo_polsat.pdf

 

nie wiem czy to to akurat, wiem że jest możliwość.

Tylko najpierw to musi wpłynął do CP.

Umowa papierowa = przyjezdza kurier

Umowa na telefon = przez telefon (tego nie mozesz o ile nie wlasciciel).

 

Troche sie dziwie na to co powiedział konsultant ale z drugiej strony to bez znaczenia i tak dostaniesz jedynie 15/3 skoro chcesz wymienic na evoboxa wiec rybka czy callcenter czy APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę najlepszego wynegocjować, żeby mieć dostęp do:

1. Wszystkich kanałów informacyjnych (są one porozrzucane po wszystkich pakietach) lub

2. Wszystkich kanałów informacyjnych + sportowych

 

W tej chwili mam 12/5 MAX+Sport+Film+Cinemax 59,9 zł/miesiąc. Wypowiedzenie wysłane. 3 miesiące do końca umowy.

 

Czy byłaby możliwość obniżenia abonamentu chociaż o 10 zł?

Edytowane przez Janko_CP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. FMAX HD

2. to co masz obecnie

 

Nie ma możliwości obniżenia abonamentu, nie róbmy sobie żartów. I tak korzystasz z umów krótkich typu 12/5 i 15/5

Gdzie przy 12/5 płacisz za pakiet 35zl srednia(liczona na 12 miesiecy, a skoro 3 miesiace wczesniej chcesz wypowiedzieć to średnia będzie jeszcze mniejsza).

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, chodziło mi o to, czy mogę płacić mniej za mniej pakietów, bo nie potrzebuję Film HD i Cinemax HD, ale wychodzi na to, ze nie da się tych pakietów rozdzielić i obniżyć dzięki temu abonamentu.

A czy mogę podpisać umowę na Familijny Max HD z możliwością np. na miesiąc włączenia pakietu Sport (i płacenia wtedy 59,90 zamiast 49,90), tzw. elastyczna umowa? W aktualnej umowie mogę swobodnie wybierać miedzy tym co mam za 59,90 a VOD za dodatkową opłatę.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę podpisać umowę na Familijny Max HD z możliwością np. na miesiąc włączenia pakietu Sport (i płacenia wtedy 59,90 zamiast 49,90), tzw. elastyczna umowa? W aktualnej umowie mogę swobodnie wybierać miedzy tym co mam za 59,90 a VOD za dodatkową opłatę.

Oczywiście że możesz tak zrobić .W tym pakiecie pakiety sport i film możesz do woli włączać np na miesiąc i później wyłączyć, możesz włączyć także sam sport lub film  za każdy wtedy płacisz 10 zł tzw.oferta elastyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...