Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W wątku o Multiroom:

 

 

(...)

 

Dekoderem głównym może być dowolny dekoder HD, PVR lub CAM. Dekoderami dodatkowymi mogą być TYLKO dekodery HD produkcji CPT. 

 

Szczególnym przypadkiem jest sytuacja posiadania dekodera PVR 7000 jako główny i skorzystanie z oferty przedłużeniowej, gdzie dekoder główny staje się dekoderem dodatkowym. W ramach tej samej oferty przedłużeniowej dobierany jest nowy dekoder główny PVR, HD lub CAM. 

Kształt ofert z Multiroomem proszę szukać w temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy no może 3.5 miesiące przed zakończeniem umowy jest najlepszym ( sprawdzonym ) okresem złożenia wypowiedzenia. Wcześniejsze wysłanie raczej nie przyśpieszają ; reakcji ; ze strony Operatora.

Wysyłaj wypowiedzenie 5 miesięcy wcześniej. Zadzwonią dogadasz się i te 5 miechów anulują. Najlepiej zanieś wypowiedzenie do APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze wyrażnie że dla tych co nie posiadają pakietu HBO GO  :wink:

 

 

; Promocja skierowana jest do abonentów platformy, którzy nie posiadają w swojej ofercie usługi HBO GO oraz korzystają z dekoderów produkcji Cyfrowego Polsatu – najnowszego odbiornika w portfolio platformy EVOBOX PVR, umożliwiającego nagrywanie aż trzech kanałów jednocześnie oraz posiadającego wbudowany dysk o pojemności 500 GB i moduł Wi-Fi, a także pozostałych modeli: PVR HD 7000, HD 6000, HD 5500s, HD 5000, HD 3000, MINI HD 2000. Podłączenie dekodera do Internetu za pomocą kabla Ethernet lub modułu Wi-Fi w okresie od 1 do 29 lutego br. skutkowało będzie uzyskaniem dostępu do internetowego serwisu HBO GO oraz zawartych w nim treści. Oferta promocyjna jest limitowana.;
Edytowane przez diana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Umowa kończy mi się w lipcu. Aktualnie posiadam ofertę jak w stopce [Premium z ESI88+3xMR(HD3000)+Power LTE 25GB z Huawei b593s]. Za telewizję płacę 60 zł (po odliczeniu 6 darmowych miesięcy 45 zł), a internet 16 zł (zero darmowych miesięcy), oferta SmartDom, ponieważ posiadam abonament w Plusie.

 

Jestem zainteresowany przedłużeniem umowy, a czytając ten wątek na forum widzę, że otrzymałbym ofertę 12/5, czyli bardzo korzystną z mojego punktu widzenia (rozumiem, że oprócz tego można wziąć EVO BOX PVR zamiast ESI88). Mam nadzieję, że nie nadużyję cierpliwości moderatorów gdy spytam o to czy podobną ofertę mógłbym otrzymać na internet? Ew. wymiana routera na ten z anteną zewnętrzną. Jestem w stanie zapłacić więcej niż obecnie.

 

I jeszcze pytanie odnośnie pakietów dodatkowych. Czy w ofercie przedłużeniowej telewizji są pakiety Ipla Mix czy VOD dostępne na całą umowę czy z dopłatą? Pięknie dziękuję za pomoc.

Edytowane przez marmac1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

@szwl, Czy w takim razie dostanę 12/3 na tv? A jeśli pozostawię router i we własnym zakresie kupię antenę to ile miesięcy mogę mieć za darmo internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zależało mi na pakiecie Rodzinnym wraz ze Sport HD. Dziś zadzwoniłem do DZK i wynegocjowałem taką ofertę:

 

Umowa na 24 miesiące. W ramach Promocji Abonent otrzymuje: Okres Promocyjny obejmujący: - Obniżoną opłatę Abonamentową za Pakiet Rodzinny HD, Pakiet Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD w kwocie 0 zł miesięcznie przez 8 Okresów Rozliczeniowych. Po okresie 8 miesięcy Pakiet Rodzinny HD wraz ze Sport HD w kwocie 39.99 zł. 

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zależało mi na pakiecie Rodzinnym wraz ze Sport HD. Dziś zadzwoniłem do DZK i wynegocjowałem taką ofertę:

 

Umowa na 24 miesiące. W ramach Promocji Abonent otrzymuje: Okres Promocyjny obejmujący: - Obniżoną opłatę Abonamentową za Pakiet Rodzinny HD, Pakiet Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD w kwocie 0 zł miesięcznie przez 8 Okresów Rozliczeniowych. Po okresie 8 miesięcy Pakiet Rodzinny HD wraz ze Sport HD w kwocie 39.99 zł. 

A zapytałeś konsula czy z lacza nie chce:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...