Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za odpowiedź dziś mija 14 dni od wysłania wypowiedzenia poczekam do końca grudnia jak nie dostanę propozycji to zadzwonię do DUK. Rozumię że ty również dzwoniłeś do DUK? O co konkretnie pytałeś itp.

Zadzwoniłem z informacją: "Że ktoś dzwonił z tego numeru" i bez nie potrzebnego tłumaczenia i przedłużania dyskusji zaproponowałem "swoje warunki"-czyli standardowe od kilkunastu renegocjacji: Pakiet Familijny Max HD,Sport HD,Film HD i Cinemax HD za 59.90. W chwili obecnej na 15/5, bo wcześniejsza była na 12/5. Po okresie promocyjnym płacę 1-2 abonamenty i wysyłam/składam kolejne wypowiedzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jestem nowy więc wybaczcie gdyby odpowiedzi na moje pytania już się pojawiły.
Przeczytałem kilkadziesiąt stron z tego wątku jak i dotyczącego HBO, ale dalej mam wątpliwości co do możliwości wynegocjowania nowej oferty.

Moja aktualna oferta to Familijny Max HD + SportHD + IPLA MIX + Multiroom  za  łączną kwotę 59,90
pvrhd 7000 + w MR HD3000
Na okres 24/6 ważna do lutego. Wypowiedzenie dopiero w tym tygodniu wysłane.

Interesuje mnie krótka umowa 12/5
Co najmniej Familijny Max HD + SportHD z rozszerzeniem oferty o HBO, HBO GO (niekoniecznie pakiet Film HD i cinemax, chociaż z tego co wyczytałem w kilku postach te dwa pakiety akurat nie podnoszą ceny)

Jakiej oferty powienien się spodziewać a jaką jestem w stanie uzyskać?

Jaka była by też cena w przypadku wzięcia dodatkowego multiroomu? (do 1'go wcześniej posiadanego) i czy nie wydłużyło by okresu np do 15/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz mieć dostęp do Sport HD i HBO + HBO GO to tylko wchodzi w rachubę pakiet Premium w wersji elastycznej opisany przeze mnie na poprzedniej stronie dla @james28:

 

 

 

 

@james28 - Nie wiem jak z umową na 12 miesięcy, ale z 15-miesięczną umową dostaniesz Premium + HBO GO po okresie promocyjnym za 79,99zł i utrzymasz bezpłatny Multiroom. W okresie promocyjnym (5 miesięcy przy umowie 15-miesięcznej) IPLA Mix + katalog VOD, z których można w ramach elastyczności zrezygnować w dowolnym momencie.

 

 

Jeśli nie wyłączysz IPLA Mix i katalogu VOD to po okresie promocyjnym opłata miesięczna będzie wyższa o 20zł od podanej w powyższym cytacie.

 

Odnośnie Multiroom, ceny masz tutaj:

 

Od lipca obowiązują sztywne zasady co do cen Multiroom, o których pisałem m.in. tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-326?do=findComment&comment=1010176

 

Przedłużając umowę możesz dobrać kolejne dekodery MR. Koszt usługi:

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.
-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.
-> Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.

W obecnych ofertach Ipla Mix po okresie promocyjnym jest płatna. 

 

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojadroga dziękuję

Tamtą twoją odpowiedź widziałem ale w moim przypadku nie miałem darmowego MR, więc dlatego zapytałem.

 

Czyli w moim przypadku jesli nie miałem darmowego MR tylko był on za 10 to teraz powieniem uzyskać ofertę za 79,90 + 10 tym razem za dwa multiroomy.

 

Swoją drogą :)  szkoda, że Ipla Mix już nie będzie gratis na cały okres umowy. Bo od ponad dwóch lat korzystam z promocji i kiedyś przedłużyłem IPLE MIX na jakies 30 miesięcy po 1,23 zł za sms premium za każdy miesiąc i kończy się coś kolo maja.  Więc nawet nie korzystałem z oferty dołączonej do umowy na CP, a teraz dopiero by się przydała oferta na caly okres nowej umowy.

Jeszcze raz dzięki.

Edytowane przez robert777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Rodzinny HD za 19,90 zł w opcji 15/5 z dekoderem HD6000. Chciałbym przejść na pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD z 1 multiroomem z dekoderem z nagrywarką. Czy na umowę 12-miesięczną mogę liczyć, ile miesięcy darmowych? Dekodery z dyskiem są chyba dwa do wyboru, który jest lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 czy nie wiecie Państwo czy da się ugrać pakiet rodzinny hd za 9,99 lub pakiet mini hd za 4,99 obojętnie czy na 24 m czy krócej ale chodzi mi o takie cenny ,ponieważ wysłałem wypowiedzenie   bardzo proszę o informacje

pozdrawiam wszystkich tu piszących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem po umowie na 24m-ce na pakiet familijny HD za 39,90PLN. Obecnie umowa przeszła na czas nieokreślony i złożyłem wypowiedzenie.

Interesuje mnie pakiet Familijny Max HD 49,99PLN. Z tego co wyczytałem, to można negocjować 15/5 albo 12/5. Zastanawiam się jednak nad wzięciem dekodera z nagrywarka i wtedy podobno opcja 15/3. Jeśli 15/3 to max co można ugrać, to na stronie CP dla nowych klientów obecnie jest 24/6 + pvr ESI-88 za 1zl co wyjdzie nawet lepiej miesięcznie niż 15/3.

Pytanie jest takie, czy opłaca się bawić w zrywanie umowy i zamawianie nowej pod koniec roku (te promocje na stronach nie były kiedyś do 31 stycznia?)

Jeśli tak, to jaka jest kara za natychmiastowe rozwiązanie umowy przy bezterminowej umowie (abonament/31 * ilość dni z okresu rozliczeniowego, bez dodatkowych kar ??)??

Jeszcze pytanie o koszt dekodera. Na wcześniejszych stronach ktoś pisał ze trzeba doliczyć miesięczną opłatę 5zl. Obecnie nie place nic za dekoder (nie pamiętam czy mam na własność -muszę poszukać umowy). Ta oplata jest przy nowych umowach, przedłużeniu umowy czy to zależy od negocjacji ??

Edytowane przez Gregrin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 czy nie wiecie Państwo czy da się ugrać pakiet rodzinny hd za 9,99 lub pakiet mini hd za 4,99 obojętnie czy na 24 m czy krócej ale chodzi mi o takie cenny ,ponieważ wysłałem wypowiedzenie   bardzo proszę o informacje

pozdrawiam wszystkich tu piszących

Rodzinny HD za 14.99 a Mini HD za 4.99 można wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...