Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czarek0007,

Cala rozmowe maja nagrana, a ja rowniez wiec mi kitu nie wcisna.

Pytalem dokladnie i chyba ze 3 razy i pani powiedziala ze stara sie nie liczy, a nowa wchodzi w zycie i tylko ona trwa...

Nie wiem skad masz info, ze umowy sie nakladaja i nowa wchodzi w zycie jak poprzednia dobiegnie konca?

Dostalem rowniez info o 1-miesiecznym okresie wypowiedzenia jaki teraz obowiazuje na koncu umowy czy po jej zakończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem się przywitać, to mój pierwszy post na forum.

 

Z końcem sierpnia rozwiązuję umowę z nc+, zdecydowałem się na przejście do polsatu. Interesuje mnie najwyższy pakiet z multiroomem na dwa tv.

 

Jako nowy klient mam gratis 6 miesięcy (smarDom odpada)

 

Jednak jest też druga opcja. Jestem już abonentem cyfrowego polsatu. Z dekodera korzystają moi rodzice jest tam pakiet familijny za 37,90 umowa od kilku lak przedłuża się automatycznie. Czy jest szansa, że przedłużając tą umowę dostanę korzystniejszą ofertę?

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem się przywitać, to mój pierwszy post na forum.

 

Z końcem sierpnia rozwiązuję umowę z nc+, zdecydowałem się na przejście do polsatu. Interesuje mnie najwyższy pakiet z multiroomem na dwa tv.

 

/.../

 

Pozdrawiam

Artur

 

Witaj :) szkoda że dopiero teraz tu zajrzałeś,ale lepiej późno niż wcale ;)

 

Zrób tak jak @stef63 Ci polecił-wypowiedzenie do CP,nawet jutro( w APS-ie szybciej trafi do systemu),przy gwoli szczęścia tel. z DUK może Ci się trafić nawet w tym tygodniu,ale to chyba mało realne więc jak skończysz umowę z C+ to parę dni będziesz bez satki,poczytaj dobrze temat byś wiedział co w trawie piszczy i nie łykał pierwszej lepszej oferty,masz argument że "jesteś";) abo nc+ że po co ci dwie platformy itd... stękaj ile wlezie 8) możesz też napomknąć że jak oferta była by ciekawa to jesteś w stanie zrezygnować z konkurencyjnej platformy bo bierzesz ful pakiet i ble ble ble :wink:

Pochwal się co ewent.ugrałeś i powodzenia

 

Ps. Jeśli Twoi rodzice nie mieszkają z tobą w jednym domu to z multiroomem może być kłopot bo trzeba co jakiś czas kartę przełożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jeśli Twoi rodzice nie mieszkają z tobą w jednym domu to z multiroomem może być kłopot bo trzeba co jakiś czas kartę przełożyć

 

Z tym akurat nie ma problemu, bo oba dekodery trafią do mnie.

 

Jeszcze mam jedno pytanie, tej umowy którą mam nigdy sam nie przedłużałem, polsat robi to automatycznie i o dziwo nie na czas niekoreślony tylko co roku na 12 msc.. Zgodnie z informacji z ICOK umowa ważna jest jeszcze 5 miesięcy (do stycznia 2016) czy w takiej sytuacji wypowiadanie umowy i walka o nową ofertę wchodzi w grę? Nie jest za wcześnie?

 

ps. kilka dni bez TV mi nie straszne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z informacji z ICOK umowa ważna jest jeszcze 5 miesięcy (do stycznia 2016) czy w takiej sytuacji wypowiadanie umowy i walka o nową ofertę wchodzi w grę? Nie jest za wcześnie?

ps. kilka dni bez TV mi nie straszne ;).

 

 

Wypowiedzenie należy wysyłać na 5-6 miesięcy przed końcem umowy. Poczytaj sobie kilka stron tego wątku to będziesz wiedział wszystko.

Oto treść wypowiedzenia:

 

 

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu

……………………. pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem 3-miesięcznego

okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego

określonego w umowie.

 

Musisz zobaczyć na umowie (ostatniej) jaki masz okres wypowiedzenia 1,2 czy 3 miesiące i odpowiedni wpisać, no i oczywiście swoje dane u góry strony z boku i podpisać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze mam jedno pytanie, tej umowy którą mam nigdy sam nie przedłużałem, polsat robi to automatycznie i o dziwo nie na czas niekoreślony tylko co roku na 12 msc.. Zgodnie z informacji z ICOK umowa ważna jest jeszcze 5 miesięcy (do stycznia 2016) czy w takiej sytuacji wypowiadanie umowy i walka o nową ofertę wchodzi w grę? Nie jest za wcześnie?

 

Twoi rodzice powinni już otrzymać pismo z CP o zmianie zapisów umownych, tj. o przedłużaniu się umowy na czas nieokreślony po okresie podstawowym umowy oraz zmianie okresu wypowiedzenie z 3 cykli rozliczeniowych na 1 jeden cykl rozliczeniowy. Nawet, gdyby Cię straszyli karą, to ta kara jest śmiesznie niska. Z tego co pisali tutaj i mi wiadomo, to CP w takich przypadkach jak Twoich rodziców nawet o naliczani kary nie pomyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoi rodzice powinni już otrzymać pismo z CP o zmianie zapisów umownych, tj. o przedłużaniu się umowy na czas nieokreślony po okresie podstawowym umowy oraz zmianie okresu wypowiedzenie z 3 cykli rozliczeniowych na 1 jeden cykl rozliczeniowy. Nawet, gdyby Cię straszyli karą, to ta kara jest śmiesznie niska. Z tego co pisali tutaj i mi wiadomo, to CP w takich przypadkach jak Twoich rodziców nawet o naliczani kary nie pomyśli.

 

Wszystkie pisma są na mnie, więc nie ma problemu ;). Tylko nigdy się tym nie przejmowałem specjalnie, bo cena się nie zmieniała, programy były itd.

 

Co do okresu wypowiedzenia i trwania umowy, to wg tego co piszesz umowa powinna być na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem.

Zobaczcie jaka informacja widnieje na ICOK, dodam że po najechaniu na znak zapytania pokazuje się informacja o czasie nieoznaczonym, ale skąd te 5 miesięcy? Jak to rozumieć?

 

polsat.jpg

 

ps. wypowiedzenie składane w punkcie muszę napisać również sam, czy pracownik zrobi to bezpośrednio w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam, Familijny max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + MR za 64,90zl (modułCAM I HD5500s) umowa 15 miesięcy w tym cztery z rabatem. Już niedługo będę wysyłać wypowiedzenie i pytanie czy dostanę co najmniej to samo tylko w umowie na 12 miesięcy w tym 5 gratis ? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem napisać. Zadzwonili po 20 godzinach od złożenia wypowiedzenia. Jak że pani była sympatyczna a nie jestem typem negocjatora, skończyło się na pierwszej rozmowie.

Pakiet premium. Famili max hd, film hd, sport hd, hbo i cinemax hd oraz hbo go i do tego multiroom w tym jeden pvr 7000. Cena za calosc 79,90 na 15msc w tym 3 gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jestem stałym klientem cyfrowego polsatu już od dobrych 8 lat. Cały czas miałem pakiet mini hd. Umowę mam na czas nieokreślony. Teraz chciałbym sobie znacząco podwyższyć pakiet. Proszę mnie nakierować na co mogę liczyć po wysłaniu wypowiedzenia. Czytając forum sprawdziłem co zaproponowano innym. Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość wynegocjowania umowy 12/5 lub 15/5 z pakietem familijny max hd + sport hd + cinemax hd+ film hd za 59,99 lub mniej. Jakie są moje szanse jeżeli przechodzę z takiej niskiej umowy? Nie potrzeba mi multiroomu ani ipli ani VOD. Z góry dziękuję za odpowiedź i jakieś podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie mam następujący pakiet

Bez_tytu_u.png

 

Pytania:

1. Czy kwalifikuję się do rabatu 50% z abonamentem w Plusie jaki mam czyli obecnie jest to 49.90 PLN jednak z włączoną e-fakturą czyli abonament za 39.90 PLN natomiast przedmiot umowy to abonament 49.90 PLN więc chyba się załapię. Umowa w Plusie kończy mi się w połowie przyszłego roku (będzie przedłużona).

 

2. Umowę chcę przedłużyć jednak nie wiem czy uda mi się coś wynegocjować, warto aby wysłać zapytanie i zadzwonili do mnie z ofertą? Dodam, że chciałbym wybrać pakiet Familijny Max HD+ Film HD+ Sport HD+ Cinemax HD za 29.99 zł jednak nie chę Cinemax HD, można go odrzucić w ofercie i tym samym płacić mniej? Szkoda, że ta oferta Premium jest kusząca ale chciałbym tylko dodać HBO do tego Familijny Max HD + Film HD + Sport HD. W ogóle można negocjować czy dać sobie spokój? IPLA, VOD i HBO GO mnie nie interesują.

 

3. Jeżeli przedłużę umowę to czy jak dostanę nowy dekoder to stary muszę oddać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jestem stałym klientem cyfrowego polsatu już od dobrych 8 lat. Cały czas miałem pakiet mini hd. Umowę mam na czas nieokreślony. Teraz chciałbym sobie znacząco podwyższyć pakiet. Proszę mnie nakierować na co mogę liczyć po wysłaniu wypowiedzenia. Czytając forum sprawdziłem co zaproponowano innym. Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość wynegocjowania umowy 12/5 lub 15/5 z pakietem familijny max hd + sport hd + cinemax hd+ film hd za 59,99 lub mniej. Jakie są moje szanse jeżeli przechodzę z takiej niskiej umowy? Nie potrzeba mi multiroomu ani ipli ani VOD. Z góry dziękuję za odpowiedź i jakieś podpowiedzi.

Dzwoń do DUK i przedstaw swoje warunki zapewne na nie przystaną.Choć zapewne będą chcieli wcisnąć na początek gorszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak z moją ofertą nie było tak różowo, to chyba już moje szczęście. Kuerier ma być jutro. Dzisiaj dostałem potwierdzenie warunków na email i okazało się, że zamiast kwoty 79,99 jest 84,99 bo dodatkowo jest 5zł za MR, o czym konsultant nawet się nie zająknął. A oferte podsumowywał dwa razy podając kwoty.

Co zrobić? Niby tylko 5 zł, ale chodzi o zasady. Napisałem swoje uwagi i odpisali, że jeżeli mi nie odpowiada to nie odbierać przesyłki. Ale co dalej? Ponowne negocjacje? Nie będę na gorszej pozycji skoro nie odebrałem przesyłki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...