Skocz do zawartości

Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie gale z okresu 11-13 grudnia "na żywo" w ESC :) To cieszy, szczególnie, że podczas gali finałowej TUF 22 zobaczymy najprawdopodobniej Marcina Wrzoska. Komentatorzy sobie nie pośpią ;)

 

Walka Marcina z ćwierćfinałowego odcinka już dziś o 21 na ESC. Warto oglądać ;) Ledwo dzień po premierze w USA.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde oferta ESC z dnia na dzień coraz bardziej się poprawia :brawo: a jeszcze kilkanaście miesięcy temu kanał nadawał w SD i to na dodatek w 4:3 i bez żadnych transmisji live :shock: no to można śmiało napisać, że ESC z brzydkiego kaczątka przeistoczył się w dorodnego łabędzia (lub jakoś tak) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podobno NXT Takeover: London ma nie być na Extreme Sports. Szkoda

 

Stacja mogłaby się zastanowić się nad zmianą komentatorów wrestlingu bo przede wszystkim Supron robi strasznie głupie błędy. Mają dwa tygodnie opóźnienia a i tak nie orientują się w podstawowych sprawach. Np. na TLC gdy Strowman przełamał nogą stół a oni cały czas powtarzali że jest wyeliminowany. Przecież wiadomo,że eliminacja następuję gdy inny zawodnik sprawi,że wleciałeś w stół. 

Ogólnie myślę,że powinna nastąpić zmiana ról u komentatorów. Powinno być jak jest np. w amerykańskiej TV.Że jeden z nich woli tych dobrych a drugi tych złych. Lepiej by się tego słuchało bo się już można po[beep]ć od kibicowania cały czas tym dobrym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno NXT Takeover: London ma nie być na Extreme Sports. Szkoda

 

Stacja mogłaby się zastanowić się nad zmianą komentatorów wrestlingu bo przede wszystkim Supron robi strasznie głupie błędy. Mają dwa tygodnie opóźnienia a i tak nie orientują się w podstawowych sprawach. Np. na TLC gdy Strowman przełamał nogą stół a oni cały czas powtarzali że jest wyeliminowany. Przecież wiadomo,że eliminacja następuję gdy inny zawodnik sprawi,że wleciałeś w stół. 

Ogólnie myślę,że powinna nastąpić zmiana ról u komentatorów. Powinno być jak jest np. w amerykańskiej TV.Że jeden z nich woli tych dobrych a drugi tych złych. Lepiej by się tego słuchało bo się już można po[beep]ć od kibicowania cały czas tym dobrym.

 

Z tego co wiem to prawa do gal NXT Specials mieli do końca roku 2015,ale jak widać niestety ich nie przedłużyli.Co do tej sytuacji na TLC to własnie miałem pisać o tym błędzie komentatorów.Dzisiaj i jutro trwa WWE XL Weekend,tutaj dokładna rozpiska:

http://mywrestling.com.pl/najblizsze-tygodnie-z-wwe-na-extreme-sports-channel/

 

A i sprawdzałem program Extreme na najbliższe tygodnie i uwagę zwraca to,że powracają powtórki WWE od poniedziałku do czwartku o godz.:18:00.

Edytowane przez No Chance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że dwa tygodnie przerwy dla tygodniówek wiele nie znaczy, ale dwa tygodnie dla RR lub WM to już przepaść. Szkoda tylko że RR to zapchaj dziury marniaków WWE i legend, które wpadają na minuty i wypadają. RR się ogląda głównie dla RR Match. A WM dla show. Kiedyś to były czasy, zarywalo się nocki by ogladać, a teraz za dużo nicości i przewidywalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Emil16.03

Chyba nawet od 1 stycznia nie jest dostępny. AMC nie wydał w tej sprawie żadnego oświadczenia...Dziwne...

Przecież napisałem, że od 1 stycznia, a pisałem post tego dnia właśnie.

Jak Horror Channel zniknął ze Sky Italia i jednocześnie zakończył swoje nadawanie, to też nie było chyba jakiegoś komunikatu. Tylko wiadomo to, że Sky nie przedłużyło umowy, a nadawca liczył się dogadają. Jest wciąż jest informacja krótka na ich stronie i Facebooku. A jako jedyni mają prawa do swojego serialu Fear the Walking Dead na terenie Włoch i do dziś nikt tego nie wyemitował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oprócz szczytowego momentu gali dość słabo, ale porównywalnie z innymi Europejskimi galami. Tu w dodatku na karcie głównej nie było żadnego Polaka. Wcześniejsze pojedynki też niezbyt widowiskowe dla przeciętnego fana MMA. Spider z Bispingiem mieli zrobić rekord w UK i zrobili, w Polsce dobili do 30tys. Nie tak źle.

 

Zastanawiam się nad liczbą ludzi, którzy śledzili galę UFC 194 z Conorem i Aldo, bądź ogólnie ten maraton wtedy w grudniu z udziałem m.in. Marcina Wrzoska. Szkoda, że tych danych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Extreme zrobiłby niesamowity skok oglądalności jakby tak transmitował raz na jakiś czas coś na żywo z WWE. Premiery zawsze podbijały oglądalność, a taka transmisja na żywo, czy powtórka mogłaby zanotować rekord oglądalności tego kanału.

 

Najbliższy test oglądalności dla ESC to gala UFC z Zagrzebia 10 kwietnia z dwoma polakami na karcie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extreme zrobiłby niesamowity skok oglądalności jakby tak transmitował raz na jakiś czas coś na żywo z WWE. Premiery zawsze podbijały oglądalność, a taka transmisja na żywo, czy powtórka mogłaby zanotować rekord oglądalności tego kanału.

 

 

Niemożliwością jest to ze względu na różnicę czasu. Wszystkie gale głównego rosteru odbywają się o 20 czasu amerykańskiego centralnego czyli o 2 w nocy następnego dnia w Polsce, wątpię aby zbyt wielu ludzi zarywało noce aby to oglądać . Ja zarywam , np. dzisiaj dla NXT TakeOver Dallas ( nie żałuję , dobra gala , choć bywały lepsze w historii NXT ) ale takich raczej byłaby garstka . Z kolei dla PPV (które odbywają się zazwyczaj w niedzielę) typu Wrestlemania ( odbywa się godzinę wcześniej niż zwykłe PPV bo o 1 w nocy) trzeba by było brać urlop jak ktoś pracuję. Co innego powtórka za tydzień czy kilka dni po.

 

Swoją drogą WWE Network daje miesiąc gratis w związku z czym WrestleMania 32 jest free. Można zrezygnować z subskrypcji po miesiącu bez straty centa. 

Edytowane przez radek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...