Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo jeszcze czy na 100% pokaże I ligę ;/. Mieli pokazać od drugiej kolejki ale patrząc na program tv na to się nie zapowiada. Ja mam pytanie kto kupi wreszcie te prawa do NHL, moim faworytem jest nSport chociaż wolałbym TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Coś długo nic nie słychać o prawach do NHL, czy coś przegapiłem?

Sezon niebawem się zaczyna, już rozgrywany jest tradycyjnie NHL Preseason...

 

Z tego co czytałem na zagranicznych stronach to np: w Czecha też jeszcze żadna stacja nie kupiła (prawa miała Nova Sport i Sport 1), ponieważ pośrednicy żądają aż 7 razy więcej za prawa niż do tej pory stacje w Czechach płaciły. Czytałem też, ESPN America chce pokazywać NHL, ale w Europie wschodniej. Trzeba czekać niestety, a sezon zaraz się rozpocznie.

Moim zdaniem na naszą stację polską nie ma co liczyć bo znając nie wykupią. Liczę, że ESPN America kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sytuacja jest patowa i ESPN America wróciła do gry. Jak na razie ten sezon może być stracony. Pośrednicy wyczuli sprawę z lokautem w NBA i żądają nierealnych pieniędzy. Ciekawe czy włądze NHL są zadowolona jak zobaczą że ich nowa strategia jest o [beep]ę potłuc.

Prawa miały byś sprzedawane na poszczególne kraje osobno a cena dostosowana do zainteresowania. A tu lipa. Smutne będą mecze NHL rozgrywane w Europie jak mało kto je zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Viasat nabył prawa do NHL aż do 1300 meczy na żywo każdego sezonu. Mecze o tej samej godzinie będą pokazywane na kilku kanałach, gdzie widz będzie sobie mógł wybrać mecz. Umowa ważna do sezonu 2015/2016. Jest pierwszym operatorem tv na świeci, który pokaże wszystkie mecze na żywo.

 

A kto w Polsce NHL pokaże?? Chyba żadan stacja.

 

http://www.mtg.se/en/Media/Press-releas ... ce-hockey/

http://www.viasatsport.se/en-passion-en-kanal-6

 

 

Stacje telewizyjne z prawami do NHL w Europie:

Wielka Brytania - Premiers Sports (10 meczy tygodniowo)

Skandynawia - kanały Viasat (na razie 15 meczy tygodniowo, a później po 2012 roku wszystkie mecze w tygodniu w TV)

Czechy/Słowacja - Nova Sport (5 meczy tygodniowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...