Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może przez to że w Katarze, może...

Hiszpania - Urugwaj oraz Francja - Niemcy koliduja ze soba. OS wybral ten 2-gi mecz, jak sie mozna domyslec dla tego, ze jest duzo ciekawszy.
Ale na pewno nie przez to że kolidują bo pokazaliby któryś w retransmisji :wink: A już na pewno ciekawszy jest Hiszpania - Urugwaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym akurat wybrał CFC-ATM (i nawet potrafiłbym to uzasadnić). To już kwestia indywidualna, który mecz jest dla kogo bardziej interesujący.

 

A tak w ogóle, to można sobie dla rozrywki obejrzeć mecz towarzyski, ale już porównywanie który jest ciekawszy mnie trochę dziwi. Mecze towarzyskie dla mnie ciekawe nie są i głównie obawiam się o zdrowie zawodników, którzy w tak bezsensowny sposób mogą nabawić się kontuzji i osłabić swój klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do praw do F1 to bardzo prawdopodobne, że po tym sezonie zniknie z kanałów otwartych. Nowe umowy np: we Francji, czy w UK, świadczą o tym, że berniemu nie zależy już tak na dostępności. Tym bardziej w Polsce, kiedy Kubica nie jeździ. Może być więc tak, że Polsat przedłuży ale bez obowiązku FTA. W niemczech prawdopodobnie od 2015 też znika z RTL. Sky DE ostatnio pierwszy raz od wielu lat podpisał umowę od razu na 3 lata. Więc tak naprawdę ten sezon może być ostatnim FTA w Polsce ( oczywiście z polskim komentarzem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...