Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy telefon:

 

obecnie: Wszystkie podstawowe pakiety + 6x canal+ za 79 zł.

propozycja: To samo, umowa na 24 miesiące.

 

Jak wspomniałem, że przedłużę jak dadzą mi Eleveny w tej cenie, konsultantka roześmiała się i powiedziała "O nie, na pewno nie, nie ma takiej opcji". Co to za podejście do klienta że konsultant śmieje mi się do słuchawki, myślę czy nie napisać jakiejś skargi .

 

 

 

 

2,5 roku temu skarga napisana na konsultanta przez mojego małżonka pomogła. Poprosił w rozmowie o imię i nazwisko osoby z która rozmawia i napisał maila

ze skargą. Oddzwonił po 2h przełożony.  Dał wtedy ofertę której na tamten czas nie było w komputerze konsultantów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East, żadnej kary umownej nie dostaniesz. Ja 2 dni temu zakupiłem Eleveny za 7,95 zł. A umowę mam do końca kwietnia 2016r. Konsul jasno dał mi do zrozumienia, że opcje dodatkowe (a Eleven taką opcją jest) nie przedłużają umowy głównej. Więc jeżeli konczy mi się umowa w kwietniu 2016 roku to będę miał 2 opcje:

- nie przedłużać i wtedy kończy mi się umowa, bez żadnych kar lub

- przedłużyć umowę (i tutaj mam nadzieję, że będzie furtka do negocjacji odnośnie ceny za ELEVEN).

 

Pozdrawiam Kuba z Bielska.

Edytowane przez james28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety są rozbieżności w informacjach od konsuli odnośnie elevenów ale moim zdaniem trzeba się tego trzymać co dany konsul w danej rozmowie powiedział. Rozmowy są nagrywane i to może pomóc przy ewentualnej reklamacji. Ja miałem kiedyś sytuację z naliczeniem dodatkowej kwoty. Reklamowałem to dwa razy i nie uznali. Dopiero uznali reklamację jak napisałem, że mają przysłać mi to nagranie, bo mimo, że było to dawno do doskonale pamiętam co mi mówił konsul w owej rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East, żadnej kary umownej nie dostaniesz. Ja 2 dni temu zakupiłem Eleveny za 7,95 zł. A umowę mam do końca kwietnia 2016r. Konsul jasno dał mi do zrozumienia, że opcje dodatkowe (a Eleven taką opcją jest) nie przedłużają umowy głównej. Więc jeżeli konczy mi się umowa w kwietniu 2016 roku to będę miał 2 opcje:

- nie przedłużać i wtedy kończy mi się umowa, bez żadnych kar lub

- przedłużyć umowę (i tutaj mam nadzieję, że będzie furtka do negocjacji odnośnie ceny za ELEVEN).

 

Pozdrawiam Kuba z Bielska.

Wczoraj usłyszałem dokładnie to samo, dlatego dziś wykupię paczkę Eleven (też umowa do końca kwietnia) ale zrobię to telefonicznie by mieć dowód, że tak powiedział mi konsultant- choć jestem przekonany że ma rację i kolegę @East konsul źle poinformował (umyślnie w błąd wprowadził?) i pakiet dodatkowy nie będzie miał wpływu na ewentualne wypowiedzenie umowy głównej.

I pozostaje czekać na info o lidze angielskiej- oby do kwietnia wszystko było wiadome :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Od kilku tygodni śledzę forum, ponieważ 31.10 kończy się moja umowa w NC+. Wypowiedzenie wysłane miesiąc temu. Niestety o takich pakietach jakie mnie interesują piszecie bardzo rzadko, więc postanowiłem o to Was zapytać. :)

 

Obecnie posiadam pakiet Universe+, HBO, Premium Sport i Premium Film. Dekoder Box+ bezpłatnie. Umowa była na 15 miesięcy przez 5 pierwszych płaciłem 59,90zł obecnie 84,90zł. 

 

Chciałbym natomiast mieć wyłącznie canal+ (6) oraz HBO. Tak więc interesuje mnie pakiet Entry z 6 canal+ i hbo. Ostatnia oferta, to umowa 24 miesiące (nie przeszkadza mi ta długość) 59,90zł za entry z canal+  oraz jakaś łamana umowa na HBO, która sprawia, że średnia miesięczna cena to 12,50zł. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to płaci się 25zł przez 6 miesięcy, a 6 miesięcy jest gratis. Konsultant nie potrafił powiedzieć jak będzie wyglądała cena HBO w kolejnym roku. Może Wy się orientujecie, czy promocję na HBO będzie można przedłużyć na tych samych warunkach, czy też może wszystko będzie uzależnione od aktualnej wówczas oferty? 

 

Czy ktoś z Was negocjował taki podstawowy pakiet entry z canal + (6)? Czy uważacie, że cena 49,90zł jest tu do ugrania przy przedłużaniu umowy? Widzę, że cena dla nowych klientów za ten pakiet to 69,90zł, więc myślę, że minus 10zł z racji przedłużania umowy i kolejne minus 10zł z racji rezygnacji z dwóch kanałów, to byłaby uczciwa oferta. :) 

 

I ostatnie trzecie pytanie - Co w sytuacji gdybym podpisał umowę już po wyłączeniu sygnału w listopadzie? Jak wówczas wyglądają opłaty za listopad? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miła Pani powiedziała z DUK, że:

 

- jeśli przedłużenie umowy z c+ to tylko 24 miesiące, nie ma innej opcji.

- 69.90 przy 6x C+ plus jakieś bzdury Hbo do końca roku, MR za 0zł

- 79.90 przy 8xC+ i wtedy VoD MR za 0zł, plus jakies bzdury, plus 1mc NC+ GO

 

Płacę teraz 89.90 za Comofrt extra multi, czyli mam wsio C+, wsio HBO, VoD, MR.

 

Czy ktoś uzyskał więcej ? Sygnał wyłączą mi za 9 dni. Sam do nich zadzwoniłem, w d... mają widzę teraz ludzi. Idę obczaić CP.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Złozylem zerwoanie umowy. MIalem mieć wyłaczenie w poniedziałek  a jeszcze chodzi.

Pani domnie dzwonila z super propozycja

 

Miesięczny abonament
Extra+ 24m59,90 zł
miesięczna opłata za dekoder5,00 zł
Multiroom Standard25.00 zł 3 jednostki

Cena z HBO 97 zl miesiecznie

Po[beep]o ich

 

A w CP

Po rozmowie tefonicznej

Familijny Max HD + HBO HD HBO GO 69,99zł obnizone do 54,50zł

Usługa Multiroom HD na 4 urzadzeniach

PVR Sagemcom ESI-88 z dyskiem 320 GB

Dekoder HD do usługi Multiroom HD - 3 szt.

61,50 zł na 24 miesiace bo przenosze sie z NC +

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę podobnie. Jeżeli kogoś nie interesuje piłka nożna to pozostaje wyłącznie CP. 

Umowę mam do końca stycznia (prawie wszystko bez fikumiku w łamańcu za 54 zł). To co czytam teraz to jakies nieporozumienie. Propozycje jakie Wam składają wołają o pomstę do nieba. Za to co mam teraz krzyczą sobie 99 zł czyli dla mnie to podwyżka o prawie 100%. Ktoś w NC+ się chyba z koniem na głowy zamienił. Fakt, dla kibiców... płacz i płać, ale dla tych, którzy mogą żyć bez piłki nożnej CP. Coś koło tego co Extra+ + HBO + Cinemax + FilmBoxy + PolsatSporty + dekoder z nagrywarką i to wszystko w łamańcu za około 65 PLN. A może da sie jeszcze cos ugrać jako przechodzący z NC+.

Olewam NC+. Można żyć bez Calal+.

 

Jedyne nad czym się zastanawiam to to czy na dekoderach CP można ustawić swoją listę programów (kolejność taka jaka lubię)???

 

Czy podwyżka opłat (kuriozalnie wysoka) zrekompensuje NC+ odejścia abonentów? Dla mnie to jakieś jaja są... Przecież Ci którzy odejdą zwyczajnie mogą już nigdy nie wrócić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś nie interesuje piłka nożna, to przejście do Cyfrowego Polsatu rzeczywiście wydaje się obecnie najrozsądniejszym wyjściem. 

Natomiast dla fanów piłki nożnej oferta jest bardzo dobra i proponowana cena pakietów rozsądna (Extra+6xC+Eleven ~80zł).

Wielu ludzi oczekuje, że będzie nadal dostawać pakiety poniżej jego realnej wartości (dotychczasowe ~55zł), a później dziwi się, że NC+ przegrywa przetargi... 

Póki co jest dobrze, bo po dołączeniu Eleven oferta piłkarska jest szeroka, jak nigdy wcześniej, ale przed nimi trudne czasy, bo konkurencja nie śpi i walka o ligę angielską będzie bardzo ciężka...narzekać będzie można dopiero wtedy, gdy prawa rzeczywiście zaczną uciekać i znikać z platformy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty chyba pracujesz w nc+? Kolejny raz piszesz jaka to oferta jest super i ceny też są ok. Przecież abonentów jest dwa miliony i chyba wszyscy nie płacą 55zł (ja płacę wiecej) za wypasione pakiety. Jest mnóstwo co płaci te 80 a są nawet tacy co płacą za to samo 120 albo i więcej. Wszystko się gdzieś tam wyrównuje. Lepiej mieć chyba te 55zł od stałego abonenta niż nie mieć wcale i klient zasili konkurencję. Oczywiście wszystko ma gdzieś swoje granice ale gdzie ta granica to chyba nie wiemy, ani ja ani Ty, możemy tylko siać domysły. To czy będziemy płacić 55, 80 czy 120 to nie ma wpływu na to czy encepence wygra jakieś tam prawa do transmisji czy nie. Jak srający kasą arabowie będą chcieli coś kupić to po prostu to kupią i tyle, bo ich na stać. Mi umowa kończy się w listopadzie i jak warunki które oferują się nie zmienią a z tego co widzę to nic się nie zmienia, to spokojnie oddam moją kasę Solorzwi nie mam zamiaru być traktowany przez nc+ jak pierwszy lepszy janusz z ulicy

Edytowane przez pitter
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo odczucie... kolega za bardzo broni nc+ a tak jak dobrze zauważyłeś, to ludzi którzy mają dobre oferty w granicach 50-60zł jest promilem całości... 

Zresztą kto im kazał schodzić tak nisko z pakietami ? Jak płaciłem po 70-80zł za canal nie narzekałem, ale skoro sami zaczęli rozdawać dodatki i obniżać ceny to kto by nie skorzystał?

Obecnie mam gruby pakiet za 54,90 i chyba nie dziwne, że takie osoby jak ja krew zalewa jak bez mrugnięcia oddają sport (tylko dla niego jestem w nc+) i nagle ceny podnoszą...w zamian za co ?

Filmy to dno od jakeigoś czasu, dołożenie kanału c+1 to kpina z klienta... no a kulminacja dopiero nadchodzi- co będzie z ligą angielską ?!

Warto jeszcze dodać że ich 'najlepszy' produkt został okrojony o 2 mecze live na rzecz Eurosportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...