Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy często konsultanci odzywają się jeszcze po odłączeniu sygnału ? Ile poczekać ze zdaniem sprzętu ?

 

Tak jak pisałem już wcześniej. Do mnie odezwali się rano, w dzień po wyłączeniu sygnału. Jeszcze dzień wcześniej pakiet extra+ proponowali za 59,90 / umowa na 15 m-cy. Po odłączeniu sygnału zaproponowali ten sam pakiet za 44,90 / m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.09.2015. Od lipca kilka telefonów miesięcznie sms-y. Ciągle ta sama oferta. 79,90 za Extra z 6 C+ i MR. Tyle płaciłem. W okresie obowiązywania umowy nie doszliśmy do porozumienia. Chciałem 69,90. 1 października sygnał odłączony. Wyłaczyłem dwa dekodery z prądu, na dwóch telewizorach zainstalowałem naziemną. 2 październik telefon z NC+ z propozycją 69,90. Aneks zaakceptowany. Październik za free. Umowa leci od listopada (2 lata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zadał wcześniej to pytanie, ale nikt nie odpowiedział.

Po odłączeniu sygnału zwykle dzwonią jeszcze z jakąś ofertą, czy to nieliczne przypadki są? Nie wiem, czy mam oddać sprzęt, czy czekać jeszcze. Do 14.10 jeszcze trochę czasu jest, może się odezwą z czymś lepszym niż do tej pory.

 

 

Mogę Cię pocieszyć, że się odzywają. W moim przypadku sygnał został wyłączony 1.10 i był już zamówiony CP  :smile:  Dzień później telefon i z proponowanych do znudzenia przez cały ostatni miesiąc umowy 89 zł+5 za dek. zrobiło się 74+5 (za E+ i 6C)... Może i 69,9 niektórzy dostają, ale u mnie poprzedni abo był na poziomie 136 PLN, więc i tak nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wysłania wypowiedzenia (umowa do końca października) dzwonią z takimi samymi ofertami jak w lipcu, sierpniu.

Wniosek taki, że maja jasne wytyczne i bardzo mały margines do negocjacji. Konsultant zaproponował mi żebym na przeczekanie, wziął najtańszy pakiet i czekał na rozwój sytuacji, tym bardziej, że mam jeszcze multirooma cameleona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili dzień po końcu umowy (01. paźdz.) i zaproponowali 1-mc gratis (przy standardzie: 24 mce umowa na Extra + z 6C+ za 69,9 zł) - odrzuciłem.

Czekam do następnego poniedziałku, jak się nie odezwą to sam zadzwonię i jak będzie bez zmian to oddaję zabawki i kombinuję inaczej

 

BTW, tak jak pisał(a) Iwo81: bez NC da się żyć.... dla mnie to taki detoks żeby mniej siedzieć przed TV, ale żonka i dzieciaki coraz bardziej się buntują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BTW, tak jak pisał(a) Iwo81: bez NC da się żyć.... dla mnie to taki detoks żeby mniej siedzieć przed TV, ale żonka i dzieciaki coraz bardziej się buntują :)

 

Do nas zadzwoni o dziwo dzisiaj jak mam w planach jutro oddać im dekoder;)  24 miesiace za 69,90 - Extra C+ - nic o miesiącu darmowym nie mówili.

Odrzucona oferta. Małżonek z nimi rozmawiał i prosił o nie telefonowanie więcej.

Czekamy aktualnie na dekoder z CP.

 

U nas dzieciaki średnio się buntują;) mamy od TV podłączonego laptopa i oglądają stream swojej ulubionej gry komputerowej :D

Bajki też tam się znajdą może nie te co aktualnie lecą w TV ale repertuar jest dość spory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznie 2016. Łamaniec ze średnią 54 zł (bez kilku groszy). Ostatnie rachunki 79,90 zł.

Dzisiaj w punkcie złożyłem wypowiedzenie. Jeszcze czas ale i tak będę musiał złożyć i tak, więc przy okazji... :-)

 

Jestem zdumiony ofertami o jakich piszecie. Toż to prawie 100% podwyżka. Co mnie obchodzi, że była promocja, że ostatni rachunek to 79,90. Od roku płacę 54 zł i kropka... a teraz za to samo (Extra+, 8C+, HBO) każą mi zapłacić 99,00 zł. Oni się chyba z końmi na głowy pozamieniali.

 

Mi to przypomina akcję z przed 2 lat przy łączeniu N z C+. Wówczas też szaleli z cenami. Wówczas ludziska się zbuntowały i musieli odpuścić. Teraz ci którzy "uzależnieni" od piłki nożnej płaczą i płacą ale ja... mam ich głęboko w poważaniu. Piłki nie oglądam a za  resztę nie mam zamiaru płacić jak za zboże. Bez przesady TV to nie towar pierwszej potrzeby i przecież też nie oglądam tv 12 godzin na dobę.

 

Olewam ich... jak nic się nie zmieni idę do CP... Nie dam się oszukiwać...! :sad:

Edytowane przez Koprywa
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończyła mi sie we wrześniu

dzisiaj zaproponowali mi:

1. Extra + C+ za 69,90 zł na 24 m-ce.

2. Extra + HBO na 6 m-cy gratis, Filmbox 1 m-c gratis za 54,90 zł na 15 m-cy.

W obu przypadkach najem dekodera Pace z nagrywarka + Multiroom (2 karty) + wymiana dekodera do multiroomu (pewnie jakis Sagem HD bez nagrywarki) za darmo przez cały okres umowy.

Na razie nie przyjałem oferty, w grę wchodzi 2 opcja, ale czytałem że można było dostać samo Extra za 44,90 zł. I dlatego się zastanawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 dniach od wygaśnięciu umowy, reaktywacja z Comfortem+ za 24,90 na 15 mies.

Wcześniej, podobno nie dało się taniej niż 39,90 PLN.

 

Ceny pakietów z C+ bez zmian i tylko na 24 mies.

 

Standardowo: październik za 0 PLN i HBO do końca roku za 0 PLN.

Edytowane przez Arr0w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 dniach od wygaśnięciu umowy, reaktywacja z Comfortem+ za 24,90 na 15 mies.

Wcześniej, podobno nie dało się taniej niż 39,90 PLN.

 

Ceny pakietów z C+ bez zmian i tylko na 24 mies.

 

Standardowo: październik za 0 PLN i HBO do końca roku za 0 PLN.

Sami zadzwonili? Jestem w takiej samej sytuacji. A w tej cenie bym łyknął na przeczekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy może ktoś z kolegów lub koleżanek był w sytuacji że zdając sprzęt po zakończeniu umowy w punkcie nc+ otrzymał jeszcze jakąś super ofertę ,którą nc+ próbowało jeszcze zatrzymać was ( abonenta) w swoim gronie.

doprecyzuję czy ktoś w ostatnim czasie był w takiej sytuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamie. Mi we wrześniu mówił, że takie oferty były ale w sierpniu :)
Ja dostałem taką ofertę ostatniego dnia umowy tj. 30.09 i nie przyjąłem. Ode mnie chcieli jeszcze 5 zł za najem dekodera. Oferta tylko ciut lepsza od nowych abonentów. Nowi mają na 24 miesiące a tu na 15, i taka różnica. Nowi jeszcze dostają na miesiąc cały pakiet C+, Cinemax, i inne. Uznałem, że ciut za słaba oferta biorąc pod uwagę, że jestem starym klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po pierwszej rozmowie z konsultantem. Propozycja jaką dostałem to umowa na 24 miesiące, pakiet Superpremium z 8 Canal+, HBO, Cinemaxami i multiroomem za 119 złotych przez pierwsze 12 miesięcy a przez kolejne 12 za 124 złote.

 

Na koniec oczywiście standardowa śpiewka, że oferta jest superatrakcyjna, jedyna w swoim rodzaju i tylko dla stałych klientów i mam podjąć decyzję jak najszybciej bo wkrótce może jej już nie być. Na razie odmówiłem stwierdzając, że muszę to jeszcze przemyśleć. Mają ponownie dzwonić do mnie w piątek.

 

Myślę, że mógłbym płacić taki abonament ale pod warunkiem, że do tego dołożą mi HBO GO, obydwa Eleveny oraz Sundance HD przez cały okres trwania umowy. Ewentualnie obniżka abonamentu o jakieś 15-20 złotych. Myślicie, że pójdą na takie coś i zgodzą się na moją propozycję albo od razu wysyłać pismo z rezygnacją i czekać na dalsze oferty z ich strony?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...