Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dostałem ofertę nc+goTV Seriale+ czy ta kolekcja będzie działała tylko w aplikacji nc+ Go czy jak mam dekoder z dyskiem to też będzie ta kolekcje działała z poziomu dysku dekodera (bez potrzeby podłączania do internetu tylko z dysku twardego) ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A jeśli powiedziałem, że się decyduję:( bo i tak myślałem, że 50 zł obniżyli to dużo. Pytałem czy umowa przyjdzie pocztą czy na email. Ale gość nie zdążył mi przeczytać tego co tam chciał na koniec, czyli chyba że się zgadzam, bo powiedziałem, że teraz rozmawiać już nie mogę, dziecko zaczęło płakać i musiałem go uśpić dlatego mają zadzwonić za godzinę. To nie było to wiążące i teraz mogę powiedzieć, że odmawiam?

I trochę pytanie nie do tego tematu. Seria A już nie będzie w nc+?

 

 

Pakiet Ekstra + z Canal + x8 za 79,90 - odmówiłem. Ile za taki Pakiet można zbić, z dekoderem i multiroomem?

 

A odnośnie spytałem jak dzwonili o Serie A, bo ja akurat ligę włoską oglądam, w przeciwieństwie do innych fanów ekstraklasy.

To Pan odpowiedział, że się nie orientuje, ale się zapyta, chwila muzyczki i mówi, że raczej będzie bo zawsze była, a jak spytałem o kanał Eleven Sports to pytał się skąd takie informacje:) dobre, ma się dopytać czy będzie na platformie nc+ i czy w pakiecie czy jako dodatkowy zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkei oferty tutaj przedstawione są po prostu zbyt drogie. Każa nam płacić więcej albo tyle samo, za mniej :brawo::brawo:

Moja umowa kończy się 30.06.2015 ja już wybrałem Polsat. Nie miałem wyjścia. Teraz płace 53,26 :

 

Comfort+

Extra+

6C+

Filmbox 15m

HBO 15M

 

a proponuja

 

Comfort+

6C+

HBo 6m

za 59 zł/12ms

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki czerstwy za odpowiedź.

Piszesz że z DUK mogę go nie dostać, tylko w punkcie, czyli mogę w punkcie wymienić ten dekoder i nie ma znaczenia czy kończy mi się umowa ??? Jak droga jest aktywacja, możesz uchylić rąbka tajemnicy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie dają bardzo złą ofertę i drogą :lol2:

 

Nie mówię, ze drogo, ale skoro podwyższają mi abonament to niech chociaż nie zabierają! 8)

3 kanały z Comfort +

1 C+ na którym lecą ciągle powtórki, do tego brak Serie A i ligi francuskiej

HBO tylko an pół roku i co dają w zamian?!

NIC a mówią, ze trzeba płacić wiecej.

Jeszcze miesiac temu za 53,26 można było mieć to wszystko z Cinemaxami, HBo i 8xC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie już. Piszesz jakieś bajki. Do Comfort dali kanały, a nie zabrali. Niestety. .. miesiąc temu było brać jeśli miałeś okazję. Na dzień dzisiejszy nie ma takich ofert, a Ty miałeś czas do końca czerwca. W sumie masz czas. Jeszcze może wszystko się zmienić. No , ale Ty wziąłeś już Polsat . Teraz pomyśl.... komu zrobiłeś na złość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem troszkę zaskoczony, że mam umowę do końca sierpnia, a oni już do mnie dzwonią od końcówki maja i nakłaniają na przedłużenie umowy już teraz. W poprzednich latach oczywiście też dzwonili do mnie na kilka miesięcy przed końcem (tak jak teraz 2-3), ale wtedy zawsze proponowali oferty zaporowe typu 99zł, 89zł.... nic się nie dało ugrać dopóki nie wyślę wypowiedzenia. A teraz?

 

Comfort+

Extra+

Canal+ (6)

HBO na 6 mcy

multiroom standard

Pace PVR

 

Wszystko początkowo za 74zł, teraz już dzwonią regularnie z propozycją 59,90zł.

Obecnie mam słynnego, tu na forum, "łamańca".

Wypowiedzenia nie wysyłałem.

 

Dziwi mnie to troszkę. Tym bardziej, ze nowa umowa nie skraca teraz tej starej, jak było wcześniej. Tak sobie pomyślałem - może to zabieg celowy (czas umowy i same propozycje cenowe), bo wiedzą ile praw sportowych stracili? Przekonamy się wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie już. Piszesz jakieś bajki. Do Comfort dali kanały, a nie zabrali. Niestety. .. miesiąc temu było brać jeśli miałeś okazję. Na dzień dzisiejszy nie ma takich ofert, a Ty miałeś czas do końca czerwca. W sumie masz czas. Jeszcze może wszystko się zmienić. No , ale Ty wziąłeś już Polsat . Teraz pomyśl.... komu zrobiłeś na złość

 

 

A gdzie liga francuska, liga włoskam piłka ręczna w C+?!

Jest również duże prawdopodobieństwo stracenia ligi hiszpańskiej.

Dodatkowo jakiś beznadziejny kanał C+1.

Hbo na 6 miesiecy a później 25zł.

I oczywiście nc+ życzy sobie żeby teraz niektórzy płacili więcej. Skoro te super programy są aż tyle warte, to mogli nie dawać po 53zł.

 

zapomniałbym Man Pack - 15 zł

powodzenia w szukaniu jeleni na tę paczkę. :)

Im się naprawdę wydaje, że podniosą sobie liczbę abonentów wciskając klientom taki szrot i w dodatku za dodatkowe pieniądze.

Niektórzy tutaj na forum i żabożercy mają nas za mocno ograniczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro C+1 jest beznadziejny to masz teraz lepsze u swojego nowego operatora :lol2::lol2: HBO za 25 zł ale za dwa miesiące więc 12.50 zł to bardzo drogo.

 

Rozumiem, że jesteś pracownikiem nc+?

Nie mam lepszej oferty programowej w nc+ ale mam stosowną cenę do tego. Premium w Smart Dom wychodzi 34zł miesięcznie, więc o połowe taniej i w sumie brakuje mi tylko tych 5 kanałów C+, ale mam za to Cinemaxy, HBO, Filmboxy, IPLA, VOD.

W nc+ chciałem płacić więcej czyli to 59,90, i będąc u nich już od 9 lat i nie mogli dorzucic HBO na całą umowe. Tak dużo nie wymagałem prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie jest żadną konkurencją- brak co najmniej połowy praw filmowych, LM, ligi angielskiej, ligi polskiej, mam nadzieję hiszpańskiej, NBA. Z czym do kibica? Z siatkówką, bo nawet F1 tracą? Że już nie wspomnę o kanałach typu Ale Kino, Planete, Kuchnia, Domo. Gdzie masz coś takiego w CP!? Także proszę nie pisz głupot i ciesz się Smart Domem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...