Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem powiedziałem to co chciałem czyli: Comfort, Extra, Multi 6x canal + za 49.90 ewentualnie jeśli chciałbym to turbobox za 5 zł. Nie walczyłem o HBO i m ultiroom jest mi nie potrzebny. Poprzednio płaciłem za to samo 82 zł także jestem i tak zadowolony bo zjazd z cenyo 32 zł a dojdzie pare kanałów. Umowa na 15m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dzisiaj wynegocjowałem umowe dostałem już maila żeby zaakceptować z:

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Razem:49,90 tylko nie powiedziałem konsulowi o canal + vod bo myślałem że dostanę automatycznie i zapomniałem powiedzieć o nc + go oferty na maila jeszcze nie zaakceptowałem czy jest możliwość jak zadzwonie żebym dostał jeszcze w tej cenie nc + go i vod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba na tyle...

Nie miałem juz ochoty , ani czasu dyskutować...

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

HISTORY HD 1,99zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

NAJEM PVR 20zł

Premium Sport 49zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 39,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

więc wychodzi 69,90 PLN na 15 miesięcy.... miałem to samo ( bez History) za 99 PLN, więc narzekać nie mogę...

Szkoda że nie wiedziałem o tym C+VOD :( , bo jak coś chciałem jeszcze ( urwać z ceny, lub dodać z oferty) to On właśnie mi o tym powiedział...

 

Zastanawia mnie dlaczego umowy są na 15 miesięcy, i nie maja ( przynajmniej dla mnie) na 24..

W każdym razie do miłego za 14 miesięcy.....

 

pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z 21. Sam dzwoniłem na Kraków powołując się na SMSa o promocji karnawałowej. Konsul wydaje się rzeczowy, konkretny. Powiedziałem co chcę. HBO na cały okres + zdjęcie opłaty za najem Mediaboxa + to co mam obecnie czyli wszystko podstawowe + opcja Canal Plus. Wyszło na to że musi się skonsultować z przełożonym bo dziś już za późno. Czytając Wasze posty o "konsultacji z przełożonym" wnioskuję że chyba mogę się cieszyć. Odpowiedź jutro po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otrzymaniu maila z linkiem aktywacyjnym i zaakceptowaniu oferty zmieniła Wam się oferta w ICA? U mnie w mailu napisali, że oferta zacznie obowiązywać z dniem 1 lutego, to rozumiem że dopiero wtedy się zmienią pakiety widoczne w ICA?

 

Logiczne przecież że wszystko się zaczyna w nowym miesiącu

 

Oszem było tak podczas migracji że włączali od razu ale tutaj masz przedłużenie.

 

 

Ja mam tak samo ale jeszcze nie kliknąłem.

 

Tak w ICA będzie wszystko nowe wraz ze zmianą nazewnictwa pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuski

 

Jechałem autem i czasami ciut przerywało i nie do końca usłyszałem/zrozumiałem. Mówił coś że jeśli wyśle e-mail to odwoła wypowiedzenie ale nie jestem pewien czy samo wysłanie mi tego maila powoduje odwołanie wypowiedzenia czy dopiero jak kliknę akceptuj.

 

W mailu mam tyle:

 

W przypadku otrzymania Państwa odmowy dotyczącej uruchomienia oferty/usługi lub nieuzyskania Państwa akceptacji, w terminie uzgodnionym z Konsultantem podczas rozmowy telefonicznej, oferta/usługa zostanie anulowana.

 

Uprzejmie informujemy, iż w przypadku zaakceptowania przez Państwa zamówienia na ofertę/usługę oraz aktywacji przez nas zamawianej oferty/usługi przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie przysługiwało Państwu prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.

 

Czyli jakbym jednak chciał się pożegnać z nc+ to ponowne wypowiedzenie które zadziała za 3 miechy a przez te 3 miechy płacenie ponad 2 stówy po standardowych cenach?

 

Jest szansa dzwonić teraz i negocjować coś lepiej? Czy teraz to już tylko i wyłącznie to co mam na mailu mogę wziąć lub nie?

 

 

Czyli że jedziesz samochodem i jedną ręką negocjujesz a druga kierujesz i patrzysz czy w kogoś nie wjedziesz. Ciekawe skąd takie osoby dostają w ogóle prawko :brawo: zakaz rozmów tel w czasie jazdy/lub zestaw głośno mówiący. Dlatego ja im zawsze mówię o której godzinie dzwonić by być skupiony na rozmowie teraz nie ma że boli i że odmawiasz przychodzi mail z decyzją chcesz czy nie inaczej kończysz z wszystkich bez promocji mi także to samo mówili .Teraz jest inaczej bo ofertę dostałeś możesz ją albo odrzucić albo przyjąć z tego co wiem bardzo ograniczyli oferty jak ktoś im odmawia i nie ma ponownego tel i ponownych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dzisiaj wynegocjowałem umowe dostałem już maila żeby zaakceptować z:

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Razem:49,90 tylko nie powiedziałem konsulowi o canal + vod bo myślałem że dostanę automatycznie i zapomniałem powiedzieć o nc + go oferty na maila jeszcze nie zaakceptowałem czy jest możliwość jak zadzwonie żebym dostał jeszcze w tej cenie nc + go i vod?

 

Jaki pakiet miałeś do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory to ja miałem jeszcze z cyfry:P kompakt z paczką 6 x canal +

 

Razem:49,90 tylko nie powiedziałem konsulowi o canal + vod bo myślałem że dostanę automatycznie i zapomniałem powiedzieć o nc + go oferty na maila jeszcze nie zaakceptowałem czy jest możliwość jak zadzwonie żebym dostał jeszcze w tej cenie nc + go i vod? Zna ktoś odpowiedź czy musze zaakceptować to co dostałem na maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultacja z przełożonym to mit i ściema.Czyli za ile dokładnie to wszystko chciałeś?

 

Przecież to wiem :D Z tym że zastanawiam się - skoro to ściema - dlaczego Konsultant powiedział że dziś już jest za późno na taki kontakt z przełożonym bo tamten dział pracuje do 21 :?::?::?:

 

Jeżeli wszystko pójdzie OK to bym miał:

 

Comfort Multi+ Extra+

HBO

6 C+

brak opłaty za najem Mediaboxa

 

daje to: 49 zł tak jak powiedziałem Konsultantowi. Naprawdę rozmowa optymistyczna ale oczywiście mogę się mylić... Zobaczymy jutro miedzy 19-20.

 

 

Jeżeli dostanę ofertę bez możliwości zejścia z najmu Mediaboxa czyli zostanę z kwotą 54 zł to oczywiście przyjmę ale za 59 zł już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj nie moj w migracji jest jedna wielka cisza a negocacje wygladaja tak samo jak bym byl juz w nc + wiec nie widze problemu.

 

Mam pytanie dzisiaj wynegocjowałem umowe dostałem już maila żeby zaakceptować z:

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Razem:49,90 tylko nie powiedziałem konsulowi o canal + vod bo myślałem że dostanę automatycznie i zapomniałem powiedzieć o nc + go oferty na maila jeszcze nie zaakceptowałem czy jest możliwość jak zadzwonie żebym dostał jeszcze w tej cenie nc + go i vod?

Ktoś jest w stanie mi pomóc?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

umowa przedłużona na 15 mies

 

- Comfort+, ekstra premium, sport i film: 59,90 zł.

- Multiroom stare zasady: 0 zł.

- HBO: 6 mies 0 zł.

- Sagemcom na własność: 0 zł.

 

Pozdrawiam

 

Potwierdzenie z meila:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 6 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

Umowa z nc+ kończyła mi się 31 stycznia (wysłałem wypowiedzenie w grudniu). Teraz dostałem od nich tą ofertę za 89PLN na maila. Umowa z UPC kończy mi się we wrześniu (Internet + TV w opcji select czego nie traktuję jako TV) no i oddzwoniła do mnie konsultantka z UPC z którą kiedyś rozmawiałem w galerii (zanim dostałem ofertę z nc) proponując mi pakiet 4x szybszy internet + Tv (tzn MAX HD + HBO + C+(y) i dwie nagrywarki do MR) . Cenowo wychodzi to samo (różnica 5 złotych). Więc w tej sytuacji jak mam mieć takie same kanały w nc+ i w UPC i tyle samo płacić to szczerze wole UPC. Stąd moje pytanie czy mogę mając ofertę na mailu ponegocjować cenę w dół w nc lub po prostu jakoś ją odrzucić tak żeby pożegnać się z nc 31 stycznia i wziąć pełen pakiet od UPC?

 

Dlatego jeśli jest jakaś rozsądna opcja na odrzucenie oferty i skończenie jej 31 stycznia lub dalszej negocjacji ceny to proszę o info.

 

@asiafan

A czy przyszło Ci do głowy że w aucie można też być pasażerem. A w ogóle jeśli już napisałeś posta 2 strony dalej to zapewne przeczytałeś info gdzie pisałem o Blue&Me jeśli nie wiesz co to jest to sprawdź najpierw zamiast głupio i bezsensownie na kogoś naskakiwać.

 

Ważne pytanie!

Brat ma 2 te stare czarne karty z cyfry gdzie co 6 godzin trzeba dochodzić z jedną do drugiej. Czy przy przedłużaniu umowy teraz można je wymienić na 2 osobne karty kameleon (czy jakkolwiek one się zwały) ? Na razie brat raz rozmawiał z konsultantem i ten zaproponował mu nowe dekodery mediaboxy i kabel twierdząc że nie mają już kart kameleon. Ściema czy rzeczywiście nie da się wymienić tych czarnych dotykowych kart na kameleony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy się 28 lutego. Mam pakiet comfort, pełna paczka C+, HBO. Jeden dekoder. Umowa 12 miesięcy. 11 miesięcy 54,90, jeden miesiąc za darmo. Wypowiedzenie właśnie wysłane. . Na pewno chcę zostać przy C+, ale zamienić HBO na multiroom. Żadne inne dodatkowe pakiety mnie interesują. Nie interesuje mnie też nagrywanie. O co można powalczyć?

 

Dzisiaj oferta: Comfort, pełna paczka C+, multiroom 6 miesięcy darmo, 6 miesięcy 10 złotych, aktywacja 49. Bez HBO (bo nie chcę) za jedyne........69,90 miesięcznie. Czyli więcej kasy za mniejsza ofertę, aż o 20 złotych miesięcznie. To się nazywa oferta utrzymaniowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...