Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem telefon i byłem bardzo zaskoczony ich szybkością i ofertą (wypowiedzenie wysłałem 2 stycznia, ze 2-3 dni temu dostałem maila z potwierdzeniem). Umowę przedłużyłem.

Sytuacja wygląda następująco:

 

Miałem:

Universe+, 6xC+, MR, jeden PVR. Płaciłem w sumie 79 zł.

Wcześniej tego nie pisałem w poście jakiś czas temu, ale miałem też przyznane darmowe HBO do końca umowy jako rekompensatę. Po tej rozmowie jednak dochodzę do wniosku że to miało znaczenie. Umowa kończyła się w kwietniu, więc jeszcze 3 pełne miesiące (była na 12 m-cy). MR z kartami Cameleon (dwie niezależne karty).

 

Dostałem jedną ofertę, i była na tyle dobra że aż głupio było mi mówić facetowi że odrzucam (bo na pewno żaden konsultant nie wyciąga najcięższych dział na początek) żeby coś jeszcze wyciągnąć.

Dostałem:

Universe+, 6xC+, HBO, MR- 64 zł.

Umowa na 12 m-cy liczone od najbliższego okresu rozliczeniowego. Do tego mogę wymienić mój PVR na jakiś inny (bo powiedziałem że jest beznadziejny) z większym dyskiem oraz zamienić zwykły HD na jeszcze jakiś inny dekoder z dyskiem. Nazw dekoderów nie pamiętam za bardzo, coś facet gadał o 500GB, sagemcom i coś tam jeszcze. Generalnie to co opisałem to zawartość, pakiet mam co się nazywa Canal+ Silver, HBO, Kanały CANAL+ Film i Premiere, najem PVR (multiroom), Multiroom Standard. Mnie tam nazwy nie interesują, ważne żeby było to co chcę.

 

Nie było żadnej negocjacji. Gość zapytał czy to co mam spełnia moje wymagania, na co odpowiedziałem że owszem. No to on mi proponuje to wszystko co mam za 64zł. No to się zgodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane 2 tygodnie temu, dzisiaj telefon do nc+ z pytaniem czy zarejestrowane, zarejestrowane jest też już nowa oferta:

- teraz: Universe + 6xC+ za 59zł (bez dokodera, bez MR, etc...)

- oferta : Universe + 6xC+ +3xHBO + PVR Pace na wynajem, całość za 69zł na 12 miesięcy ...a jeśli jestem zainteresowany to HBO GO za 2zł na 5mies., poźniej 12zł lub rezygnacja.

 

...podziękowałem bo szczerze zaskoczyli mnie że mają już ofertę a bez przejrzenia forum nic nie podpisuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w nc+ do końca kwietnia. Wypowiedzenie zarejestrowane.

Dzisiaj pierwszy telefon z DUK.

Obecnie było/jest universe+ + 6 miechów filmbox free z turbobox+ za 49 zł.

1 propozycja: to co jest za tą samą cenę.

2 propozycja: to co jest plus za free cinemax , filmbox do wyboru na 12 m.

3. c+ platinium za 84 zł !!!.

Oczywiście na razie podziękowałem i na następny telefon umawiałem się za tydzień.

Skłaniałbym się do obniżenia ceny za to co mam ewentualnie pytanie tylko czy to realnie bo konsultant na dzień dobry powiedział, że to maksymalna zniżka na ten abo.

Ewentualnie c+ ale za max 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kumpel posiada umowę Canal+Platinum z HBO, multiroom (2 karty cameleon), dekoder PACE PVR HD za który płaci obecnie 119 zł. Chciałby zostać przy tym co ma. Pytanie ile może zejść z ceną. Dodam że wypowiedzenie zostało wysłane już do nc+. Konsule zaczynają go molestować i nie wie co może ugrać podczas negocjacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie realnie? o co mogę powalczyć przy swojej ofercie: Silver + 6C+ HBO + MR + PVR 500GB, płaciłem pół roku 79, teraz 99

Zależy mi żeby zachować wszystko co mam. Może uda się oferta Full Extra + MR i zależy mi na dodatkowym dekoderze HD.

Dzwonili kilka razy, ale oferty słabe. Umowa do Kwietnia. Wczoraj puściłem wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...