Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tym HBO za 0zł na całą umowę?

 

Ja zgodziłem się przedłużyć umowę o 24 miesiące i konsultant chyba pięć razy powtarzał, że HBO mam na całą umowę za 0zł.

 

Rozumiem, że teraz przyjdzie aneks, a w nim mimo zapewnień konsultanta będzie, że mam HBO za 0zł na np. 5 miesięcy tylko, tak?

 

Ciekawe co mi powiedzą jak złożę reklamację i powiem żeby odsłuchali nagrania bo jak wczoraj dzwoniłem w sprawie multiroomów, których brakowało w ICA to mi powiedzieli, że rozmowa się nie nagrała.

 

PS. czy macie dziś problem z logowaniem do ica.cyfraplus.pl? Wczoraj założyłem konto, wczoraj dało się zalogować, a dziś wyskakuje mi "Nieprawidłowy kod błędu" - o co chodzi?

 

OK, problem z logowaniem rozwiązany. [beep]skie rozwiązanie, ale trzeba zarejestrować się jeszcze raz z tymi samymi danymi co za pierwszym razem.

 

Pytanie:

Mam czarnego turboboxa i dwa tunery do multirooma - dlaczego w kolumnie po lewej jest cztery razy aktywacja?

ou5DIfO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

PS. czy macie dziś problem z logowaniem do ica.cyfraplus.pl? Wczoraj założyłem konto, wczoraj dało się zalogować, a dziś wyskakuje mi "Nieprawidłowy kod błędu" - o co chodzi?

 

Już nie ma ... pojawiły się nowe promocje może ktoś się skusi :wink:8)

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem spore zaległości, przekopałem wiele stron

i naprawdę się dziwię, że każdy celuje w 6xC+.

Czy przy 3xC+ nie można liczyć na tańszy abo w stosunku do pełnego ?

Nikt nie brał 3x Sport bądź 3x Film ?

Chciałbym jeszcze się dowiedzieć czy godząc się na dłuższą umowę można dostać więcej/taniej,

czy dostajemy to co i tak by nam dali na 15 mies ?

 

ja mam Comfort+ Multi+ Premium Sport 15 miesięcy w łamancu 43,9zł/m i przez 4 miesiące Premium Film.

to co chciałem dostałem i jestem zadowolony :)

jeszcze raz dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamacja poszla, maja odsluchac rozmowe i tego sie nie boje bo konsultant jasno sam proponowal turboboxa za 5zl i mowil jak dokonac wymiany, ciekawe czy anuluja umowe i wroca do wpowiedzenia czy jednka zostana przy tej nowej umowie i dadza tego turboboxa, ja na pewno nie chce nowej umowy na starym dekoderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Comfort+ Multi+ Premium Sport 15 miesięcy w łamancu 43,9zł/m i przez 4 miesiące Premium Film.

to co chciałem dostałem i jestem zadowolony

to o dychę więcej niż mam teraz za dokładnie to samo. skład comfort się chyba nie zmienił, a co to multi to nie wiem, to przecież kanały należące do comfort. gdybym miał się zgodzić na podwyżkę to za grubą poprawą oferty programowej. Nawet za samo Extra nie opłaca się dopłacać (3 kanały na krzyż by były oglądane). Mogę się jeszcze zgodzić na zabranie MR by dostać HBO np. Dzięki za podanie aktualnego poziomu. Nie wiem czy masz MR, ale nawet jak tak to za 10 więcej niż Twój wiele osób dostaje dodatkowo resztę C+, Extra i HBO, czyli na logikę można argumentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- najświeższe propozycje z DUK Kraków:

Comfort+ Multi Extra 6xC+ VOD C+ 5x0 10x79,90 średnio 15x53,27

- to samo co wyżej bez Extra 5x0 10x69,90 średnio 46,60

- sam Comfort+ 15x29,90

- Comfort+ Extra 15x42,25

A można jeszcze cenę samego składnika 3xC+ ?

Interesuje mnie:

1) Comfort+ Multi Extra 3xC+, Cinemax, HBO, zostawiam MR (VOD opcjonalnie)

2) to samo bez Extra

3) to samo bez Extra i bez Cinemax

Może mi ktoś porównać te trzy opcje cenowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kondzio jeśli czytał Ci konsultant to oświadczenie na które się zgodziłeś to z reklamacji raczej nici bo niby tam jest bełkot ale w tym oświadczeniu jest dokładnie że np "HBO 0zł 5msc dla abonentów, szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji" a w regulaminie jest ze po 5 msc płacisz standardową stawkę za to co miałeś za free. Takie dorzucanie za darmo też jest niezłą taktyką bo niby za darmo ale połowa nie pamięta żeby to odłączyć (przełożeni nawet tępili przypominanie klientom o odłączeniu) a że sami się na to zgodzili i nie przeczytali regulaminu to płacą i reklamacje nie są zazwyczaj uwzględniane.

 

No ale właśnie podczas rozmowy zanim Pani zaczęła czytać te regułki 4 razy się pytałem czy HBO będzie na cały okres umowy (15 miesięcy) czy tylko 5 miesięcy. Miałem wcześniej telefon z ofertą na 5 mcy i się nie zgodziłem.

Pani potwierdziła że na cały okres dlatego się zgodziłem i dopiero wtedy zaczął się "bełkot".

Problem w tym że tak szybko czytała, że ciężko było mi wyłapać gdzie była promocja na HBO, więc nie wiem co potwierdziłem.

Wiem tylko że po wszystkim Pani powtórzyła już normalnym językiem ofertę i powtórzyła "HBO na cały okres umowy".

 

Ale jeśli przeczytała "regułke HBO na 5 miesięcy" to czy można w ten sposób robić wiedząc, że rozmowa jest nagrywana? - tzn mówić co innego podczas "negocjacji" a formułkę później czytać już inną, podczas tej samej, jednej umowy? Chyba nie jest to w porządku?

 

Gorzej jeśli tak jak ktoś tu napisał, nie uwzględnią reklamacji bo "rozmowa się przypadkiem nie nagrała"..

 

Czy ktoś, kto ma łamańca 5x0 i 10x79,90 z HBO na cały okres ma papierową umowę, jakie są w niej warunki na HBO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...