Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

U mnie też zaczęła się sra...a z przedłużeniem (w sob. myślałem, że mnie szlag trafi, 4 różnych konsulów wydzwaniało, których grzecznie prosiłem o tel. w pon.). Obecnie płacę coś ok. 126 (troszkę dużo ale trudno) za Silver lub Gold (nie pamiętam, generalnie jest 6 c+ i wszystkie tematyczne), hbo, cinemaxy, history, multiroom (cameleon + 2xpace). Umowa do końca lipca, wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem (miałem zamiar w tym tyg.), dotychczas oferty przedłużenia tylko do wyśmiania (między 124 - 131 na 15 miechów). Dzisiaj natomiast zadzwonił dosyć ogarnięty gościu i przedstawił (oczywiście po konsultacjach z przełożonym ;)) takie coś - superpremium (6 c+, hbo, cinemax), ekstra +, history, multiroom tak jak mam + filmboxy na pół roku - łamaniec na 15 m-cy, za średnią 105,70. Zastanawiam się czy po złożeniu wypowiedzenia dam radę wynegocjować coś dużo niżej czy raczej nie mam co liczyć na większe bonusy i powiedzcie jak to jest z tymi mailowymi ofertami bo też dostałem info od typa, że to jest tylko na tel i na maila jej nie prześle.

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

 

Znajdzie się lepsza oferta :wink: Przed wypowiedzeniem wśród ofert m. in. propozycje :z pakietami premium: 6 canal + na całą umowę i HB0 na 6 miesięcy...za 79,90 :crazy: , co ciekawe w pierwszej propozycji to co mam obecnie za kwotę 83,90+multiroom. Rozpiętość wśród propozycji jak widać jest dość spora.Po wypowiedzeniu można było po negocjować i była zupełnie inna rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chwaliłem się super ofertą (łamaniec) za 53,3 zł . Jednak po dwóch dniach okazało się że oferta jest okrojona o HBO i pakiet EXTRA+ a cena nadal 53,3 zł.

 

Poszła reklamacja i o dziwo szybko wszystko wróciło do normy tak jak zostało umówione - czyli 53,3 średnia za COMFORT, EXTRA, 6xcanal+, 3xHBO i VOD+canal na 15 m-cy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj odebrałam telefon z nr 616252357.

Pani uparcie twierdziła, że dzwoni z W-wy. Przedstawiła ofertę na 15 m-cy -, pakiet Comfort, pełen pakiet C+, HBO na 7 m-cy, multiroom premium, VOD za 109 zł.

Umowę mam do końca sierpnia dokładnie taką jak pani przedstawiła (oczywiście bez HBO):

UltraBox+/PVR PACE (MR)

UltraBox+/PVR PACE

KARTA CAMELEON

KARTA CAMELEON

Pełen pakiet Canal+

 

Zastanawiam się czy przyjąć czy się jeszcze wstrzymać.

Wieczorem ma dzwonić jeszcze raz. Ale jej wiarygodność moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwonili do mnie od kilku dni z nr początkowymi: 22 i 15

Obecnie mam umowe wygasającą w sierpniu na comfort+ z całą paczką C+ za 64 zł.

Dzis konsulka zaproponowała mi takiego łamańca na 24 m-ce:

- Comfort

- 6xC+

- Extra na 12 miechów

- HBO na 9 miechów

To wsjo za 59 zł przez pierwsze 12 m-cy potem 79 zł jeżeli z Extra a jezeli bez to 69 zł. Średnia 64 lub 69 zł

 

Póki co odrzuciłem bo chciałbym umowe na 15 miechów:

Comfort

Extra

6xC+

HBO na jakiś czas promocyjny no i żeby średnia wyszła ponizej 60 zł. Myślicie że powinno się udać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwonili do mnie od kilku dni z nr początkowymi: 22 i 15

Obecnie mam umowe wygasającą w sierpniu na comfort+ z całą paczką C+ za 64 zł.

Dzis konsulka zaproponowała mi takiego łamańca na 24 m-ce:

- Comfort

- 6xC+

- Extra na 12 miechów

- HBO na 9 miechów

To wsjo za 59 zł przez pierwsze 12 m-cy potem 79 zł jeżeli z Extra a jezeli bez to 69 zł. Średnia 64 lub 69 zł

 

Póki co odrzuciłem bo chciałbym umowe na 15 miechów:

Comfort

Extra

6xC+

HBO na jakiś czas promocyjny no i żeby średnia wyszła ponizej 60 zł. Myślicie że powinno się udać??

 

Uda sie naewt taniej, tylko wyślij wypowiedzenie i bądź cierpliwy. Poczytaj pare stron do tyłu jakiej oferty możesz oczekiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwonili do mnie od kilku dni z nr początkowymi: 22 i 15

Obecnie mam umowe wygasającą w sierpniu na comfort+ z całą paczką C+ za 64 zł.

Dzis konsulka zaproponowała mi takiego łamańca na 24 m-ce:

- Comfort

- 6xC+

- Extra na 12 miechów

- HBO na 9 miechów

To wsjo za 59 zł przez pierwsze 12 m-cy potem 79 zł jeżeli z Extra a jezeli bez to 69 zł. Średnia 64 lub 69 zł

 

Póki co odrzuciłem bo chciałbym umowe na 15 miechów:

Comfort

Extra

6xC+

HBO na jakiś czas promocyjny no i żeby średnia wyszła ponizej 60 zł. Myślicie że powinno się udać??

 

Uda sie naewt taniej, tylko wyślij wypowiedzenie i bądź cierpliwy. Poczytaj pare stron do tyłu jakiej oferty możesz oczekiwać

 

Czytałem oczywiście sporo stron wcześniej stąd mniej wiecej wymyslilem jaki pakiet by mnie interesował.

Mam jeszcze pytania:

1. Co to jest za pakiet Multi+?

2. Jeżeli umowe mam do konca sierpnia to wypowiedzenie rozumiem składam max do konca lipca?

3. Da rade przy umowie na 15 miech dostać hbo na stałe z comfort, extra i paczka 6xC+ w okolicach 60 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Multi+ to kanały tematyczne: Kuchnia, Domo, nSport, Planete, teletoon, mini-mini, aleKino, które teraz wchodzą w w skład pakietu Comfort+ więc de facto już nie istnieje opcja Multi+ jako osobny składnik

2. Wypowiedzenie wyślij póki pamiętasz :) do końca lipca najpóźniej, bo mają mieć pismo u siebie 30 dni przed upływem czasu podstawowego umowy

3. Da rade, ale na łamańcu 4x0 / 11x79,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Multi+ to kanały tematyczne: Kuchnia, Domo, nSport, Planete, teletoon, mini-mini, aleKino, które teraz wchodzą w w skład pakietu Comfort+ więc de facto już nie istnieje opcja Multi+ jako osobny składnik

2. Wypowiedzenie wyślij póki pamiętasz :) do końca lipca najpóźniej, bo mają mieć pismo u siebie 30 dni przed upływem czasu podstawowego umowy

3. Da rade, ale na łamańcu 4x0 / 11x79,90

 

Dzięki bardzo za rzeczową i konkret odpowiedzi

 

Zatem walczę dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem universe+ i 6x canal+ za 49zł + history (+1,99zł). Umowa do końca czerwca. Wczoraj wywalczyłem łamańca 5x 0zł - 10x 79,90zł. Upierałem się przy tym co mam. I się udało. Wszystko to co mam + dodatkowo HBO. Na początku HBO na 5 miesięcy. Ale po mojej prośbie, czy nie może być na całą umowę. Okazało się że może. Więc też HBO na 15 m-cy. Średnia 53,26zł. Jak myślicie dobra oferta? Ale wczoraj przedłużałem, i do dzisiaj w ICA wszystko po staremu. HBO też nie ma. Kiedy to dodadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z jakim kosztem trzeba się liczyć przy przedłużaniu umowy jeśli chciałbym zachować to co mam obecnie?:

Universe wraz 6C+

3xHBO na całą umowę

PACE PVR

Całość: 59zł/miesiąc.

 

Ale teraz chciałbym dorzucić MR. Nie mam 2 kart Cameleon więc w grę wchodzi MR na nowych zasadach i jak rozumiem zwrot PACE i wzięcie nowych dekoderów.

 

Jeśli chodzi o same kanały to przeglądając ostatnie strony koszt jestem w stanie sobie wyobrazić. A jak w praktyce wygląda negocjowanie ceny za MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem universe+ i 6x canal+ za 49zł + history (+1,99zł). Umowa do końca czerwca. Wczoraj wywalczyłem łamańca 5x 0zł - 10x 79,90zł. Upierałem się przy tym co mam. I się udało. Wszystko to co mam + dodatkowo HBO. Na początku HBO na 5 miesięcy. Ale po mojej prośbie, czy nie może być na całą umowę. Okazało się że może. Więc też HBO na 15 m-cy. Średnia 53,26zł. Jak myślicie dobra oferta? Ale wczoraj przedłużałem, i do dzisiaj w ICA wszystko po staremu. HBO też nie ma. Kiedy to dodadzą?

 

 

Czyli teraz masz:

comfort

extra

6xC+

hbo

Umowa na 15 miech za srednia 53 zł?

 

Składałeś wypowiedzenie? Z jakiego numeru dzwonili do Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem universe+ i 6x canal+ za 49zł + history (+1,99zł). Umowa do końca czerwca. Wczoraj wywalczyłem łamańca 5x 0zł - 10x 79,90zł. Upierałem się przy tym co mam. I się udało. Wszystko to co mam + dodatkowo HBO. Na początku HBO na 5 miesięcy. Ale po mojej prośbie, czy nie może być na całą umowę. Okazało się że może. Więc też HBO na 15 m-cy. Średnia 53,26zł. Jak myślicie dobra oferta? Ale wczoraj przedłużałem, i do dzisiaj w ICA wszystko po staremu. HBO też nie ma. Kiedy to dodadzą?

 

Skoro już przedłużyłeś umowę to poco się pytasz czy dobra oferta? Chyba jesteś świadomy swoich działań a jedni ci przyklasną :brawo: a drudzy będą współczuć bo to łamaniec :/ i za 15 m-cy rozmowa z konsulem od kwoty abonamentu 79,90. Masz + za to ,że wywalczyłeś HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...