Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w NC+ (przechodziłem z Cyfry) i mam taką ofertę:

Universe+, Pakiet Canal+, Multiroom (drugi dekoder z dyskiem). Cena: 79 zł.

 

Dodam, że oba dekodery są od Cyfry+ i MR działa na zasadzie obowiązującej pod koniec życia Cyfry+, tzn niezależnie działające.

Umowa kończy mi się 04.2014 i już wysłałem wypowiedzenie.

Mnie interesuje piłka nożna, więc głównie oferty z Canal+ i nsport, nic innego w zasadzie nie oglądam. Przeglądałem kilka stron tego wątku i widziałem że niektórzy mają taką samą ofertę i płacą np 69 zł.

 

Chciałbym zapytać czy ktoś przedłużał ostatnio umowę na podobny lub inne pakiety? Jakie oferty proponują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Oba są z Cyfry. Kiedy podpisywałem 1-szą umowę z C+ to jeden był za 0zł na zawsze, drugi był "w promocji" za 5 zł m-cznie.

Kiedy przechodziłem do NC+ to podobno "nie było już rabatów na czynsz" i facet mówi że muszę płacić pełną sumę. Prawie mu powiedziałem że go pogrzało, ale zrobiłem to bardziej elokwentnie.

Koniec końców mówię mu że nie będę płacić więcej niż do tej pory, i mu mówię że skoro czynsz "musi" taki być, to niech MR będzie za darmo.

Więc teraz jeden dekoder jest za 0zł, drugi za 20 zł, a abonament właściwy za 59 zł.

 

A co, coś w tym niespotykanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja w Cyfrze wcześniej płaciłem 83zł, więc migrując do NC+ "zyskałem" 4 zł.

Ja osobiście korzystam tylko z jednego PVR HD- Philips DSR 7201/91. Mówiąc w skrócie jest beznadziejny- zamula się strasznie tzn wszystko co robi, robi bardzo powoli- reaguje na polecenia z pilota, uruchamia się bardzo długo, zacina itd. Żenada.

 

Pewnie że będę próbował. Myślę że mam wiele argumentów, tak samo jak poprzednio (np beznadziejny dekoder), a także ostateczny argument- bez telewizji się nie umiera, a za 8 dych można dużo rzeczy kupić.

Liczę że albo dorzucą coś do tego co mam teraz i zachowam cenę, albo zejdą z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
też do mnie dzwonili z ofertą full extra za 109zł - ale nie przedłużyłem bo teraz za to samo place 99zł

PS kobieta mówiała mi że w sklad pakietu wchodzą wszystkie VOD - to prawda?

 

Masz te kanały i nie nazywa się to full extra i płacisz 99 pln ?? :wink: :

 

"Full Extra" 99 pln

 

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

 

Może ci proponują za 109 z RedlightHD lub MR ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc to nie pamiętam - bo mnie kobieta obudziła z rana z tekstem że niedługo kończy się panu umowa; zaczęła od tego że będę miał wszystkie programy standardowe + wszystkie canal plus + HBO i Cinemaxy + Filmboxy + pełną kolekcje VOD (o XXX nic nie wspominała - więc pewnie chodziło jej tylko o te pozostałe); po chwili sobie uświadomiłem że umowę przedłużałem w czerwcu - więc to nie tak zaraz mi się ona kończy... do tego w nce miałem kiedyś wieczne fulla i po napisaniu wypowiedzenia dostałem to samo w tej samej cenie - czyli 99zł +2zł za History HD i 20zł na MR Premium; zapytałem jaki jej sens teraz przedłużać i wpłacić 10zł więcej - to za bardzo nie umiała mi tego wytłumaczyć - tylko w kółko mówiła coś że dostane jakieś nowe kanały których teraz nie mam

 

Czyli jakby jeszcze raz dzwoniła - to się zagadzać na to ale przy cenie 99zł? I czy History HD i Sundance channel jest w pakiecie - czy trzeba popłacać po 2zł? I jak z Net VOD i NC+GO HBO OD i HBO GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@redlum napisałem co jest "full extra" za 99...... History HD i Sundance w cenie pakietu....

Net Vod konto podstawowe.....

NC+GO HBO OD i HBO GO brak.....

wszystko masz wypisane wyżej ..... czytaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwonię jednego dnia i jest oferta full extra z redlight hd i multiroom standard za 119zł, a kilka dni pózniej dzwonie i mówią, że nie ma takiej opcji. Troche to dla mnie dziwne i widać, że mają gdzieś stałych abonentów.

 

bo stały abonent już miał dostęp do oferty. Podpisał wczesniej cyrograf. Tym bardziej jesli abonentowi zależy na ofercie. Przedłuży umowę - to można mu trochę drożej dac tym bardziej jak mu pomieszamy w głowie. Dzis drożej jutro taniej. To zgłupieje i wcisniemy mu tak żeby nam się opłacało. Czytaj drożej ;)

 

Nowy dopiero podpisze więc dajmy mu w promocji taniej. Odbijemy sobie przy przedłużaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy nie ma się co przejmować . Też jestem w takiej samej sytuacji. chciałem full extra na pięć miesięcy przed końcem umowy. okazało się, że nie ma takiej opcji. Cóż już wtedy powiedziałem, iż przed końcem kwietnia na pewno się znajdzie. Czekam cierpliwie. Trochę nas jest do przedłużenia umowy w kwietniu. Konsultanci też będą bardziej uprzejmi.Jedno jest pewne z pewnością coś ugram. a obecna ofertę mam bardzo podobna do osławionego fulla i opłaty nie zwiększę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@dartman dzwoniłeś na zwykłą infolinię :?:

Polecam od razu do DUK uderzać....

Ja tak zrobiłem..... "Gold" zamieniłem po pół roku na ... :jupi:

dzwoniąc do "działu promocji" :D

ps.w kwietniu minie mi rok ja już w NC+ jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzedniej sytuacji chciałem to załatwić po ludzku. Teraz we wtorek składam wymówienie i niech oni się pofatygują z dzwonieniem do mnie. Nie mam takiego ciśnienia na załatwienie tej sprawy. i tak wszystkiego nie oglądam. A zadzwoniłem trochę z przekory, trochę z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...