Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kambap chyba nie za bardzo chciałeś przedłużyć umowę.

bogdan425 Chciałem przedłużyć, nawet napisałem e-maila, że zaakceptuje zaproponowaną ofertę za kwotę 99,90 zł miesięcznie (stała cena) na 24 miesiące, już bez wymiany dekodera. Nie było telefonu :| . Chociaż teraz to wszystko reasumując, mogłem przystać na pierwsza ofertę za 109,90 zł + chyba jeszcze 5,00 zł za dekoder Turbobox+, bo była najlepsza i dostałem to co miałem i jeszcze mi PictureBox dokładali na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem pierwszą ofertę ,to co mam obecnie (stara pakietyzacja Canal + Platinum ) do tego na siłę wciskane HBO i Cinemax w cenie 89 zł przez pierwsze 3 miesiące , potem za całość 99 zł umowa na 15m-cy , albo to samo na 24 m-ce tylko że rabat przez pół roku po 89 potem 99. Na razie miłej pani powiedziałem że się zastanowię , będę cisnął ogólnie do ceny 79 zł za obecny pakiet i gratisy. Umowę mam do końca miesiąca więc powalczymy :D Kolejny telefon z ofertą mam dostać w czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje waszej porady . W lipcu kończy mi sie umowa . Obecnie posiadam pakiet Platinum multiroom dekoder Pace PVR 500 GB za 99 zł na 12 miesiecy . Miałem HBO na 6 miesiecy za darmo i nie mam cinemax . Chcialbym miec to samo dodatkowo HBO na cala umowe i drugi dekoder PACE PVR 500 GB w cenie 99 zł. Czy mam wygorowane żądania czy jest to realne ? rozmawialem dwa razy ale daja mi za 109 zł i nie wspominalem jeszcze o dekoderze . Umowy jeszcze nie wypowiedzialem . Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wypowiedzenie złożyłem w połowie lutego a umowę mam do 31.05.2014 r. oraz zero kontaktu z ich strony, zadzwoniłem dziś sam z zapytaniem gdzie można oddać sprzęt. Co ciekawe zadzwoniłem na DUK z Krakowa 122947879 i jak tak ma wyglądać rozmowa z działu utrzymania klienta to ja wysiadam z tego pociągu. Rozmowa ze strony konsultantki była nieuprzejma i arogancka i żeby tego dosłownie nie określać poniżej poziomu kultury.

Obecna umowa która się kończy:

Abonament Canal+Silver w cenie 69 zł;

-3 pierwsze miesiące za 0 zł;

Opcjce dodatkowe:

-Canal Film&Premiere na 12 m-cy za 0 zł;

-HBO na 12 m-cy za 0 zł;

-Cinemax na 6 m-cy za 0 zł;

Czyli średnio na miesiąc po odliczeniu 3 m-cy gratisowych wyszło 51,75 zł.

 

Oferta przedłużeniowa którą przedstawiła mi ta arogancka konsultantka to za to samo co była przedtem tj.

-umowa na 15 miesięcy,

Abonament Comfort+

-abonament stały 79,90zł,

Opcjce dodatkowe:

-Canal Film&Premiere na 15 m-cy za 0 zł;

-HBO na 15 m-cy za 0 zł;

-dodatkowo Cinemax na 9 miesięcy gratis

 

To chore za to samo płacić więcej niby za co bo dodali kanały które wcześniej usunęli parodia :o

 

Propozycję otrzymałem na e-mail bez podania pakietów i opcji tylko z gifami kanałów, olać taki interes nic więcej nie dostanę no tylko 3 m-ce Cinemax i licząc średnią z poprzedniego abonamentu to abonament wzrasta mi prawie o 20 zł pytam się za co chore :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zadzwonilem dowiedziec sie jak nalezy zlozyc wypowiedzenie . Pani zapytala dlaczego wiec powiedzialem ze proponowana oferta mi nie odpowiada . Zaproponowala to samo czyli to co bym chcial za 109 zł i ze drugiego dekodera PVR PACE 500 GB nie daja do multiroomu tylko jakis sagem HD ale bez nagrywania.Ten dekoder to moglbym jeszcze przebolec ale HBO juz nie . Więc składam wypowiedzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

mam pytanie jak sprawdzić czy moje wypowiedzenie doszło i zostało zarejestrowane, wysłałem listem poleconym jak zawsze od 6 lat.

na razie proponują mi pakiet Sport i Film za 79 zł i umowa na 24 m-ce co mnie nie satysfakcjonuje, obecnie posiadam Univers z paczka C+ płace 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hamburger

 

A wysłałeś wypowiedzenie? A czytałeś temat? A używałeś opcji szukaj???

 

comfort+extra+multi+6c+multirom+PACE PVR 500 + HBO na 15msc da rade za 5x10zł 10 x79,90

 

@all

 

Powinniśmy banować wszystkich, którzy nie wysłali wypowiedzenia, albo płaczą na miesiąc przed końcem umowy, że do nich nie dzwoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAKIET

UNIVERSE+79zł

OPCJE DODATKOWE:

MULTIROOM STANDARD20zł

CANAL+ PLATINUM OP70zł

NAJEM ULTRABOX+20zł

189z

 

place za to wszystko 49zł.

 

z racji ,ze mieszkam w uk i nie podaje nc+ numeru telefonu zeby mnie nie nekali to wykonalem przed chwila telefon do nich zeby im podac nr komorki z polskim numerem.

Umowe mam do konca maja i spoznilem sie z wyslaniem rezygnacji i teraz wychodzi na to ,ze bede placil 189zl za pakiet ,ktory mam w czerwcu lipcu i sierpniu.

Zaproponowalem konsultantowi umowe na 24 msc i pakiet comfort+multi+extra+6xcanal plus+ hbo+MR standard z dwoma kartami kameleon +ultra box 500gb i powiedzialem ,ze za stala cene 59 zł biore to wszystko tu i teraz a on na to ze 69.90zł i nie moze juz nizej .

Byl to moj pierwszy telefon do nich a nie od nich i w dodatku spoznilem sie z wyslaneiem rezygnacji.

Doladowalem polska karte i czekam na oferte za 59zl i juz nie bede sie z nimi targowal .Z hbo dodatkowo do tego co mam za 10zl wiecej i to przez 2 lata mi wystarczy.

co powiedzialem do konsultanata ano tylko ze jestem z wami od 2001 ,place regularnie i ze w zeszlym roku zaplacilem za caly rok z gory i w tym zrobie tak samo za cale dwa lata i ze mi sie to nalezy za sam staz .poczekamy zobaczymy.

pozdro dla wytrwalych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raver!

Widzisz nie wytrzymałeś ciśnienia. Sprawę sam bierzesz w swoje ręce.

Dlatego przegrywasz. Ale nie wszystko stracone. Zadzwonią.

 

Nie że nie wytrzymałem, mam porównanie jak w tam roku do mnie wydzwaniali dzień po dniu, a teraz od połowy lutego kiedy mieli wypowiedzenie zero kontaktu więc wykonałem 1 krok ja ale to nie znaczy że się na to zgodzę co mi ten babsztyl zaproponował co prawie 20 zł więcej kosztuje niż dotychczas to co miałem i w porównaniu do ofert takich samych cenach co prawda łamanych średnich ale niższych w przeliczeniu. Poprostu teraz ja udam i nic nie odpisze tej babie na e-mail :D. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po bólu :jupi:

 

comfort+, multi+, extra+ hb iti, premium sport&film, hbo - na 24 miesiące: 6 x 0 + 18 x 79,90 - średnia 59,93pln

do tego filmbox na 6m-cy gratis, wymiana pace na mediabox'a (5pln/miesiąc) i multiroom 12 x 0 i 12 x 10pln.

Chciałem jeszcze dorzucić history hd, ale konsultantka nie dała się przekonać ;-) Średnia ok.69,90pln mi odpowiada więc skróciłem męki sobie i im. Spokój na 2 lata.

 

Wcześniej universe+, 6xc+, hbo 6 x 0, ultrabox+ za 59pln, umowa do końca maja, wypowiedzenie było zarejestrowane. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon po zarejestrowaniu wypowiedzenia.

1 oferta odrzucona: comfort+,extra+,6xcanal w stałej cenie 70,50zł lub 7x59,90zł i 8x79,90zł - umowa 15 miesięcy

2 oferta: comfort+.extra+,6xcanal,hbo na 9 miesięcy - stała cena 69,90 lub 12x59,90zł i 12x79,90zł - umowa 24 miesiące

Gdyby dał HBO na cały okres umowy to bym się zgodził już dzisiaj bo za 6zł zyskuje pakiet wyżej i HBO. Jutro ma dzwonić jeszcze raz. Da się wycisnąć HBO na 24 miesiące czy nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

z racji ,ze mieszkam w uk

Zaproponowalem konsultantowi umowe na 24 msc i pakiet comfort+multi+extra+6xcanal plus+ hbo+MR standard z dwoma kartami kameleon +ultra box 500gb i powiedzialem ,ze za stala cene 59 zł biore to wszystko tu i teraz a on na to ze 69.90zł i nie moze juz nizej ...

 

Wybacz ale nie rozumiem ciebie , za taki zestaw ta cena jest za duża? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam za ile mogę wyrwać Full pakiet bez erotyki czyli to co aktualnie posiadam:

 

PAKIET

CANAL+ PLATINUM

OPCJE DODATKOWE:

CINEMAX

HBO

NETVOD+ PAK. CANAL+ PLATINUM

FILMBOX

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

HISTORY HD

MULTIROOM STANDARD

NAJEM BOX+

Płace: 130,99 ZŁ

Umowa do końca czerwca wypowiedzenie zarejestrowane w systemie dzwonią co 2 dni i proponują mi za to samo 119,90ZŁ + wymiana sagemcom na PACE PVR 500 chciałem do tego jeszcze SUNDANCE CHANNEL HD ale dadzą za dodatkową opłatą. Brać czy mogę coś jeszcze ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: gdzie się spieszysz? Zaczekaj z decyzją do końca czerwca. Na 99% dostaniesz lepszą ofertę, a w najgorszym wypadku zaakceptujesz na koniec tę za 119 zł. Oczywiście licz się z tym, że jak teraz powiesz "nie" zapadnie prawdopodobnie długa cisza z ich strony. Jesteś w tu przyjętej, powszechnej terminologii "łakomym kąskiem", którego nc+ raczej nie zechce pożegnać. Uważam, że spokojnie możesz oczekiwać propozycji 109 zł, a i 99 zł jest do wzięcia przy pewnej dozie szczęścia i talentów negocjacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z innej beczki :wink:

Czy są jeszcze dostępne dekodery z "1TB dyskiem" :?::D tzw:Monster Box(y)

 

Witam za ile mogę wyrwać Full pakiet bez erotyki czyli to co aktualnie posiadam:

Polecałbym ci coś w stylu mojej aktualnej oferty z sygnaturki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...