Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i po bólu tzn umowa zaklepana (chyba że coś tam coś tam odpukać w niemalowane :] ). Umowa do końca maja, wypowiedziana.

Było (za nowym nazewnictwem):

- comfort+, extra+, multi+, premium sport&film, HBO, MR (2 camele), PVR 500 i 250 za 104,00zł

Jest:

- comfort+, extra+, multi+, premium sport&film, HBO, MR (2 camele) PVR 500 i drugi tez 500 (wymiana philipsa na pejsa), za stałą comiesięczną (nie łamaniec) kwotę 84,90zł. Do tego na 6 miesięcy Redlight HD za 0zł. Umowa na 15 miesięcy.

Konsultant na poziomie, kumaty, obcykany w temacie: oczywiście rozmowa z przełożonym była - wyczuwałem nawet nutkę rozbawienia kiedy mówił "muszę się skonsultować z przełożonym, proszę chwilę poczekać" ;) . Konsultował cenę i redlighta :oops:

Pierwsza oferta jaką zaproponował to to co miałem plus cinemaxy i filmboxy za 109,90 na 24 miesiące- tez w sumie nie najgorzej, pewnie do 99zł byśmy zeszli ale wystarcza mi to co miałem tylko chodziło o zbicie ceny. A red ... cóż nikt nie jest doskonały :evil::roll:

Mam jeszcze pytanie: mówił, że włączy mi voda C+ ale to nie jest ogólnie dostępne? bo wydaje mi się (na 99%), że to miałem? Może być że w cyfrze miałem a po przejściu do nc+ nie? Nie korzystam z tego ok, ale z ciekawości to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wogóle nie wydzwaniają chyba nie chcą ode mnie pieniążków. Wypowiedzenie mają na biurku od połowy lutego i nic cisza zero kontaktu a umowa kończy się 31.05.2014 r. Ja dzwonić nie będę to im powinno zależeć. Co ciekawe w tamtym roku co chwile dzwonili i przed wypowiedzeniem jak i po a w tym ani jednego telefonu. Tylko sms i info na dekoderze że umowa zostanie rozwiązana z terminem jak wyżej. To chyba ich nowa taktyka na klienta....

Chyba się pożegnamy po tylu latach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że grasz twardego ;-) wiem, że to im powinno zależeć, ale jeżeli do końca maja nie zadzwonią to zawsze jest opcja, że ostatecznie sam również możesz ich zaszczycić telefonem :mrgreen: .

 

@MZKS1929 to propozycja dla tej niezmigrowanej umowy jeszcze z twojego podpisu? Ile teraz płacisz, do kiedy umowa, wypowiedzenie? Interesuje Cię sam Comfort+ z Extra+ i MR?

 

Nieczęsto się widzi by MR na cameleonach ktoś tu kogoś coś kosztował a i odpowiednik Universe+(Comfort+ z Extra+) można próbować dostać taniej niż ~40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! Dotychczas Universe+ Platinum Canal+ za 39zł karta Cameleon, dekoder PVR PHILIPS. Wypowiedzenie wysłane. Umowa do końca maja.

1. Czy jest możliwość ugrania czegoś więcej niż oferta łamana ze średnią około 59zł (z gwarancją wymiany dekodera na PACE)? początkowo oferta bez możliwości wymiany dekodera

2. Czy ewentualnie jest możliwość otrzymania do oferty 59zł z multiroom i drugim dekoderem?

3. Czy ktoś zdawał sprzęt i spotkał się z rozdzielnością minimum 1 dzień na osobny zwrot dekodera i karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do konca maja, wypowiedzenie wysłane. Dzis po wielu telefonach zgodziłem sie przedłużyć na takich warunkach:

Comfort+

Ekstra +

6 Canal plus

Hbo

Multiroom z 2 cameleonami

PVR Pace 500 gb

4 miesiace 0 zł kolejne 11 po 79,90 zł - srednia niecałe 59 zł. Do tej pory miałem to za 49 zł bez hbo, które wynegocjowałem na cały okres umowy bo chcieli tylko 4 miesiace gratis. Umowa 15 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pakiet Comfort + w cenie 29,90 zł przez okres 15 miesięcy,

- opcja Sport i Film w cenie 40 zł przez okres 15 miesięcy,

- opcja Multi+ w cenie 0 zł przez okres 15 miesięcy,

- opcja Extra + w cenie 0 zł przez okres 7 miesięcy,

- opcja Filmbox HD w cenie 0 zł przez okres 7 miesięcy,

- dzierżawa dekodera Pace HD w cenie 0 zł przez okres 15 miesięcy

A jednak okazało się że 69,90 zł przez 7 m a później 79,90 prze 8 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przedłużyłem.Chciałem nowy dekoder ale tak jak twierdziliście nie dają tym z własnym sprzętem a więc teraz mam dostęp do Comfort+, Extra+, 6C+ i HB na cały okres umowy na 9 zł więcej niż dotychczas (49) i jestem więcej zadowolony.Umowa na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...