Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Umowa kończy się z końcem pażdziernika, obecnie posiadam:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (11 kanałów) 82,50 zł

Viaplay Medium 5,00 zł

Dop. do Viaplay Total 10,00 zł

BBC Player 0,00 zł

Najem Dysk 0,00 zł

Najem N9 UltraBox+0,00 zł

 

Razem: 97,50zł na 15 miesięcy.

 

Chciałem tylko zrezygnować Viaplay Total i dodać HBO i Max Standardowy.

Otrzymałem taką propozycję:

Extra+ z CANAL+ 90 zł

HBO i Max Standardowy 25 zł

Najem Dekodera Premium za 0 zł

Najem Dysku do Dekodera Premium za 0 zł

 

Razem: 115 zł na 23 miesiące.

Co sądzicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Umowa kończy mi się 30 września, wypowiedzenie wysłane.

Obecnie:

Extra+ - 44.99

Canal+ - 19.90

Player bez reklam - 13

Canal+ 4k - 0

Eleven - 0

BBC player - 0

Multiroom std - 0

najem Ultrabox 4k, dysk - 0

RAZEM - 77,89

Chciałbym zamienić Player na Super Sport i płacić 81.

Możliwe?

Za ile najmniej przy tej umowie HBO/Max? Czy da się walczyć np. o 3 miesiące gratis?

Czy jest różnica przy przedłużeniu 15 miesięcy a 24 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam:

Extra+ z CANAL+ i Netflix 120zl

HBO Max 0,00 zł

HBO 0,00 zł

Viaplay 0,00 zł

BBC Player 0,00 zł

Eleven Sports 11,90 zł

PLAYER (z reklamami) 8,00 zł

MOVIES Fun 0,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

NAJEM MEDIABOX+ 0,00 zł

 

w jakiej cenie (o ile wogole bedzie mozliwe) mozna ugrac pakiet :

Extra+, C+ razem z LM, Viaplay Medium ewentualnie Total, Max oraz Eleveny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie umowa na okres nieoznaczony od kilku dobrych lat, PAKIET EXTRA+ z CANAL+, Eleven Sports, najem ULTRABOX+/PVR PACE, multiroom (druga karta-już nieaktywna) 

= 94,40pln

Chciałbym to co mam dodatkowo Canal+4k i mistrzowska piłka oraz dekoder z dyskiem i ewentualnie multiroom w jednym mieszkaniu,

za ile można to wynegocjować?

Czy jest jeszcze oferta mutihouse, żeby wziaść drugą umowę z modułem - w atrakcyjnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kyle napisał(a):

Może stąd że zdali sobie sprawę że oferta starego pakietu Canal+ jest niewiele warta i po prostu dostosowali do tego jego cenę?

I od ponad tygodnia nikt tu nie wrzucił żadnej konkretnej informacji o warunkach przedłużenia, które wynegocjował. Przestali też dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już kilka ofert wrzuconych, nie widziałeś? 

 

4 godziny temu, donvito napisał(a):

Obecnie umowa na okres nieoznaczony od kilku dobrych lat, PAKIET EXTRA+ z CANAL+, Eleven Sports, najem ULTRABOX+/PVR PACE, multiroom (druga karta-już nieaktywna) 

= 94,40pln

Chciałbym to co mam dodatkowo Canal+4k i mistrzowska piłka oraz dekoder z dyskiem i ewentualnie multiroom w jednym mieszkaniu,

za ile można to wynegocjować?

Czy jest jeszcze oferta mutihouse, żeby wziaść drugą umowę z modułem - w atrakcyjnej cenie?

Nie ma już Mistrzowskiej Piłki w ofercie, Liga Mistrzów dostępna jest w opcji Super Sport za 20 zł/m. Po szczegóły oferty dla Ciebie udaj się do salonu lub zadzwoń do Działu Utrzymania Klienta: 12 294 78 79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada. Abonent ma multiroom. W strefie C+ jest opcja poszerz ofertę z pakietem Superpremium + 4K za 119 zł. To jest cena z multiroom-em? Jak abonent ją wybierze to umowa przedłuży się na kolejne 2 lata? Na forum są jacyś przedstawiciele C+ którzy pomagają przy przedłużaniu umowy? Od PB są, to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, G2000 napisał(a):

Umowa do końca listopada. Abonent ma multiroom. W strefie C+ jest opcja poszerz ofertę z pakietem Superpremium + 4K za 119 zł. To jest cena z multiroom-em? Jak abonent ją wybierze to umowa przedłuży się na kolejne 2 lata? Na forum są jacyś przedstawiciele C+ którzy pomagają przy przedłużaniu umowy? Od PB są, to wiem.

Opcja Poszerz ofertę i wybór tego pakietu spowoduje zmianę pakietu do końca obecnej Umowy. To nie jest przedłużenie umowy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października(wypowiedzenie nie wysłane)

obecna pakiet

- Pakiet Superpremium+ 4K

- Viaplay

- Multiroom Standard

- Najem 4K UltraBox+

- Najem Dysk

- CINEMAX,SunDance HD, Adventure TV HD, HISTORY HD

 

płacę 130zł za wszystko

Dzwonili z nową ofertą wszystko zostaje plus mistrzowska piłka za 175 zł. 

ile można z tego ugrać ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września.

Wypowiedzenie wysłane.

 

Obecnie posiadam:

 

* Pakiet Ekstra+Canal+(6)Live - 69,99 zł

* Eleven Sports - 11,90 zł

* Najem dysky i dekodera 4K Ultrabox+ - 0 zł

 

 Łącznie mam 216 kanałów

 

Chcę zachować to co mam , zwiększyć do 12 kanałów Canal+ i dodać do tego LM.

 

Oferta rzekomo z działu utrzymania klienta to 112 zł, gdzie jeszcze początkiem września to wszystko można było dostać za 99 zł.

 

Ktoś ma informację co mogę ugrać żeby dostać to co chcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Kyle napisał(a):

A ile płacisz obecnie za każdy składnik tej oferty?

 

Czy pisząc "mistrzowska piłka" masz na myśli Canalowy pakiet "Super Sport" z Ligą Mistrzów?

Za Superpremium płacę 109,90 i w nim mam wszystkie sportowe kanały oprócz samej Ligi Mistrzów i zależy mi na dodaniu tylko Ligi Mistrzów, bo wszystkie inne sportowe mam. Propozycja przedłużenia umowy z Ligą Mistrzów to 170 zł. Miałem do tej pory Ligę Mistrzów bo miałem w ofercie kanały Polsatu, myślałem, że automatycznie włączą mi LM, ale się przeliczyłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

109,99 za Superpremium 4k+, w sumie 130 zł. Nadal nie wiem czy MR 10 zł, Viaplay 10 zł a dekoder za 0 zł. Tak czy owak, ktoś pisał o pakiecie SuperVip za 100-109 zł (w tym zdaje się jest Cinemax już), LM 20 zł. Jeśli MR i Viaplay po dyszce to mamy 140-150 zł. Do tego te pozostałe Sundance, History itp, no ale powiedzmy że jest możliwość zamknąć się w 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam multiroom za 0 zł?

To mi się wydaje że te 100 zł na główny pakiet może być osiągalne, opcjonalnie jeśli 109 zł to jest szansa na wyrzucenie 5 zł za najem dysku. Na pewno będą chcieli 10 zł za Viaplay dodać a za LM na razie wołają 20 zł dosyć stanowczo. Generalnie jak płacisz 129,99 zł to jeśli teraz byś płacił 140 zł to oni już by byli zadowoleni bo podbicie +10 zł. W tym bym upatrywał szansy na zejście z najmu za dysk chociażby, a jak Viaplay zniknie z Polski to ta opłata również.

Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2024 o 11:54, Martinos napisał(a):

Śledzę forum i nie wiem skąd wzięło się ostatnio te 70zł szczególnie u ludzi, którzy aktualnie płacą 79,99zł?

OD DUK dostałem ofertę przedłużeniową 60 zł za extra plus wszystkie canały plus. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...