Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem wymagający. Obecnie Extra z Canal+ i Filmbox za 73.89 zł. Jakoś 44 z groszami za Extra chyba 19.90 zł za Canal+ i 10 zł za Filmbox i 0 zł za Canal+ 4K i moduł za 0 zł. Na pewno chcę zrezygnować z Filmbox bo po prostu nie oglądam tam nic. Chciałbym utrzymać Extra w tej cenie tak samo jak Canal+ łącznie z 4K i modułem. Myślałem jednak nad dobraniem tylko MAXa. Czy można to w ogóle otrzymać w jakiejś dobrej cenie? Umowa do końca grudnia. 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 umowy do końca września.

1. Optimum+ z ESP2 i UltraBox+ bez dysku za 24,90zł. Ja nie zostawią tej samej ceny to przechodzę czas nieokreślony. Płatnośc w kolejnych miesiącach pokazuje 28,90zł.

2. To co w stopce. Tu poszło wypowiedzenie. Liczę, ze zostawią Extra+ z paczką Canal za 79,00. Z reszty rezygnuję. Płacę jeszcze 5zł za dysk. Myślicie, że z tego uda się zejść? LM i HBO to sobie włączę na miesiąc jak będe potrzebował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2024 o 22:20, lukx95 napisał(a):

@Tomkowic Zaloguj się do Strefy CANAL+ i sprawdź w zakładce "Płatności" --> "Prognoza rachunków" o ile Ci wzrośnie abonament za obecną ofertę po przejściu na czas nieoznaczony umowy. Może Ci się bardziej opłaci wycofać wypowiedzenie i przejść na czas nieoznaczony, bo cena za sprzęt Multiroom zostanie wtedy 2x15 zł/m.

Nie opłaca się 203.95 zł na umowie na czas nieokreślony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moja obecna umowa kończy się 28.02.2025r.

Obecnie posiadam:

Nowy Entry+ z Canal+ 50zł

CANAL+4K ULTRA HD 0zł

Eleven Sports 10zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0zł

MOVIES Fun 0zł

Viaplay 0zł

 

Na jaką kwotę mogę liczyć jakbym chciał zejść do pakietu:

Entry z C+ wraz z CANAL +4K UHD?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2024 o 22:24, cwancyk napisał(a):

Tak, chodziło o możliwość przedłużenia samej tańszej umowy. Ogólnie chciałbym przedłużyć obie umowy ale szału nie ma jeśli chodzi o ofertę .

No to możesz zrobić tak:

1) Umowę nr 1, tę w normalnej cenie, przedłużyć na minimalny pakiet Entry+ za 10zł, ewentualnie pierwszy rok za 10 zł a drugi za 15 zł. Wówczas zachowujesz główną umowę więc nadal możesz przedłużyć tę drugą umowę za preferencyjnych warunkach, powiedzmy na te 50 zł które Ci oferują. Powiedzmy że Ci wychodzi wówczas 60/62,5 zł za Extra+Canal+ w sumie.

2) Umowa nr 1 do wypowiedzenie, ta umowa nr 2 leci do "zwykłego" przedłużenia, tj nie jako multihouse. Plusem jest to że i tak zrobisz podbicie kwoty na tym abonamencie, więc powinieneś uzyskać ofertę Extra 44,99 oraz Canal+ 19,9 czyli powiedzmy 65 zł.

 

Jak chcesz coś dobrać typu Viaplay, LM itd no to już kwestia co, ceny powinny być takie same, chyba że Viaplay oferują taniej na umowach na których już ta opcja była, ale tego to już na 100% nie wiem. Na pewno LM wychodzi tak samo dla każdego, przynajmniej na tę chwilę.

1 godzinę temu, jakubros napisał(a):

Witam.

Moja obecna umowa kończy się 28.02.2025r.

Obecnie posiadam:

Nowy Entry+ z Canal+ 50zł

CANAL+4K ULTRA HD 0zł

Eleven Sports 10zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0zł

MOVIES Fun 0zł

Viaplay 0zł

 

Na jaką kwotę mogę liczyć jakbym chciał zejść do pakietu:

Entry z C+ wraz z CANAL +4K UHD?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Możesz spróbować zejść do Entry+ za 10/15 zł i dobrać Canal+ za 19,9, aczkolwiek nie jestem pewien czy w tej sytuacji pokuszą się o dodanie C+4k za 0zł. Powiedzmy że do zrobienia jest to za 30-35 zł.

 

Opcjonalnie jakby kręcili nosem to zjeżdżasz na goły Entry+ i już po przedłużeniu dodajesz Canal+, wówczas już oni widzą to jako podbicie bieżącej oferty i już taki konsultant zaciera ręce i może wówczas łatwiej będzie o Canal+ za 19,9 oraz C+4k za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Poproszę o podpowiedź, czy mogę cos więcej 

 

Obecna oferta 

Pakiet Extra+ z CANAL+: 100 zł

Eleven: 10 zł

dekoder 4k dualbox: 5 zł

Viaplay, BBC, Canal+4k, Movies Fun: 0 zł

Była mistrzowska piłka za 0 zł ale się skończyła. Łącznie było 115 zł. 

 

Obecne oferty za ten sam pakiet otrzymuje na poziomie 157 zł (Pakiet extra 100zł + C+4k 10 zł + LigaMistrzów 20zł + Viaplay Medium 10zł + Eleven 12zł + Dekoder za 5zł ).

Czy jest szansa ugrać cos więcej? Dziękuję za podpowiedź.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stefan12 możesz próbować C+4K za 0zł i dekoder zrabatować do 0zł. 

Pozostałe ceny raczej nie do ruszenia. 

Owszem - można byłoby rozbić główny pakiet na Extra+ za 59,90zl i C+ za 19,90zł, ale czy jest to możliwe przy zejściu z Twojego pakietu to trudno powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, k05 napisał(a):

@Stefan12 możesz próbować C+4K za 0zł i dekoder zrabatować do 0zł. 

Pozostałe ceny raczej nie do ruszenia. 

Dziękuję za odp.

Czy chodzi o to że obecnie płacę za dużo żeby zrabatować ten pakiet Extra do 60zł? W sensie, że liczą że skoro teraz płacę 100 zł to i przedłużę za 100zł sam pakiet? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stefan12 w C+ masz pakiety - Extra+ z C+ tak jak Ty, jak i tzw. "Składaki", na który składa się właśnie pakiet Extra+ i osobno Canal+. Wychodzi taniej w Twoim przypadku. Ale ciężko zejść na taką ofertę, gdy płaci się dużo. Bo to dla nich mniej na comiesięcznym rachunku. Więc o ile jeszcze zmniejszenie kwoty na tym pakiecie o 5-10zł jest możliwe, tak o 20zł może być bardzo trudne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k05 napisał(a):

@Stefan12 możesz próbować C+4K za 0zł i dekoder zrabatować do 0zł. 

Pozostałe ceny raczej nie do ruszenia. 

Owszem - można byłoby rozbić główny pakiet na Extra+ za 59,90zl i C+ za 19,90zł, ale czy jest to możliwe przy zejściu z Twojego pakietu to trudno powiedzieć. 

 

 Czytam ze zdziwieniem. Kilka miesięcy temu przedłużałem bez problemu umowę na kwotę 70zł (Extra+ pełny pakiet C+ z 4K) dekoder 0zł. Jeszcze do tego była wówczas mistrzowska piłka w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przedłużyłem umowę (kolejną za 2 miesiące, ot taki sezon na przedłużenia mi się robi) na następujących warunkach:

 

Pakiet Extra+ za 54,99 zł

Canal+ za 19,90 zł

Eleven Sports za 11,90 zł

Sundance HD za 2,99 (wrzesień za darmo)

Canal+4K Ultra HD
Cinemax Pack do końca listopada

BBC Player

Najem dysku PVR 500 GD

Najem 4K Dualbox za 5 zł

Czyli łącznie 94,78 zł; wcześniej płaciłem 96,89 zł.
Dodali mi Canal+ Seriale, Canal+ Dokument, Canal+4K, Sundance.

Ubyła oczywiście Mistrzowska Piłka, ale ponoć z tym nic lepszego niż włącz/wyłącz nie dało się uzyskać.

Co ciekawe, proponowali mi krótszą umowę, na 15 miesięcy, ale powiedziałem że ja chcę na 2 lata, bo w lecie się ligi kończą i często jakieś prawa mogą się wtedy zmieniać.

Ogólnie jest zadowolony, widzę potencjał dla kolejnych obniżek za 2 lata, bo wtedy pewnie zrezygnuję z tego Sundance i będę naciskał, żeby mi ten najem dekodera dali za 0 zł.

Przy okazji, bo akurat sobie teraz oglądałem prognozy płatności i tam od grudnia mam 15 zł więcej wpisane, pewnie te Cinemaxy robią tą różnicę, tyle że konsultant na pewno obiecał, że się wyłączą automatycznie z końcem listopada, jeszcze się go dopytywałem czy na pewno. Pytanie czy to błąd systemu i faktycznie się wyłączą czy też nie, a wtedy ewentualną reklamacją można coś uzyskać (bo jestem pewny, że mi tak powiedział) czy bez sensu takie kombinowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kleyo napisał(a):

Pytanie czy to błąd systemu i faktycznie się wyłączą czy też nie, a wtedy ewentualną reklamacją można coś uzyskać (bo jestem pewny, że mi tak powiedział) czy bez sensu takie kombinowanie?

No to sobie wyłączysz jeszcze raz.

 

Jest to prognoza bo na dziś cinemax masz włączony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie pomyłka i ma C+4k za 0 zł. Inaczej suma by się nie zgadzała.

40 minut temu, pokrywek napisał(a):

witam,

umowa do 31.10

pakiet:
Optimum+  24,99zł

C+19,90zł

CANAL+4K 20zł

Dop. do Extra+ 10zł

Czynsz najmu sprzętu 0zł

razem: 54,89zł

 

chciałbym to utrzymać + dobrać Sport LM za 20zł. Jest szansa?

dzięki.

pzdr

 

 

myślę że każdy konsul z pocałowaniem ręki przyjmie +20 zł do rachunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...