Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jolka napisał(a):

Wypowiedzenie jest wręcz obowiązkowe do negocjacji ;)

Ale na razie nie jest źle ... relax (15) + cały C+ (19) + netflix standard (38) + HBO (25) to już daje 97 zł czyli MP, movies fun i najem masz za darmo i 7 zł w kieszeni ;)


Dzięki za odpowiedź! No właśnie zastanawiam się, czy składając wypowiedzenie będą w stanie mi zaproponować coś lepszego lub taniej. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kubucha napisał(a):


Dzięki za odpowiedź! No właśnie zastanawiam się, czy składając wypowiedzenie będą w stanie mi zaproponować coś lepszego lub taniej. 😉

Napisz PW do @Krzysiek11:) - on jest na forum ( załatwia dobre oferty ;) ) i on Ci odpisze co da się wycisnąć i wtedy podejmij decyzję. Pamiętaj, że wszystko dookoła idzie w górę i obecnie dobrą ofertą jest zachowanie starych cen ... a mało realne obniżki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona :)

 

Do tej pory :

 

Nowy Comfort - 24.99

HBO/HBO MAX - 20.00

BBC - 0zł

Dopełnienie do Extra - 10zł

Dekoder 4k Ultrabox z dyskiem - 0zł

Multiroom Standard (dekoder WifiPremiumBox bez dysku) - 0 zł

Całość za 54.99

 

Jest :

 

Optimum - 24.99

HBO/HBO MAX - 20.00

BBC - 0zł

Dopełnienie do Extra 1m - 0zł

Paczka C+ 3m - 0 zł

Multi Man Pack 1m - 0zł

Sundance 6m - 0zł

Dekoder4k Ultrabox z dyskiem 0zł

Multiroom Standard (dekoder WifiPremiumBox bez dysku) - 10 zł - nie dało się utrzymać za 0

Całość 54.99

 

Dodam że umowa kończy mi się w lipcu

 

 

 

 

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, maciekmm napisał(a):

Umowa przedłużona :)

 

Do tej pory :

 

Nowy Comfort - 24.99

HBO/HBO MAX - 20.00

BBC - 0zł

Dopełnienie do Extra - 10zł

Dekoder 4k Ultrabox z dyskiem - 0zł

Multiroom Standard (dekoder WifiPremiumBox bez dysku) - 0 zł

Całość za 54.99

 

Jest :

 

Optimum - 24.99

HBO/HBO MAX - 20.00

BBC - 0zł

Dopełnienie do Extra 1m - 0zł

Paczka C+ 3m - 0 zł

Multi Man Pack 1m - 0zł

Sundance 6m - 0zł

Dekoder4k Ultrabox z dyskiem 0zł

Multiroom Standard (dekoder WifiPremiumBox bez dysku) - 10 zł - nie dało się utrzymać za 0

Całość 54.99

 

Dodam że umowa kończy mi się w lipcu

 

 

 

 

 

Oferta super 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Dwie umowy na wypowiedzeniu, okres umowy do 31 stycznia.

 

Główna:

 

Optimum+ 24,99 zł

Viaplay 19,99 zł

Mistrzowska Piłka 5 zł

Canal+4K 0 zł

Pełna paczka C+ 19,90 zł

Najem dysk 5 zł

Ultrabox 4k 0 zł

 

Druga umowa:

 

Pakiet Extra 10 zł

C+Family 0 zł

Wifi-Box 0 zł

 

Domyślam się, że bez podwyżki się nie obędzie, ale na co mógłbym potencjalnie liczyć (ewentualnie jakieś dodatkowe pakiety na miesiąc, dwa za darmo etc.)

 

Z góry dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Masters147 napisał(a):

Cześć wszystkim! Dwie umowy na wypowiedzeniu, okres umowy do 31 stycznia.

 

Główna:

 

Optimum+ 24,99 zł

Viaplay 19,99 zł

Mistrzowska Piłka 5 zł

Canal+4K 0 zł

Pełna paczka C+ 19,90 zł

Najem dysk 5 zł

Ultrabox 4k 0 zł

 

Druga umowa:

 

Pakiet Extra 10 zł

C+Family 0 zł

Wifi-Box 0 zł

 

Domyślam się, że bez podwyżki się nie obędzie, ale na co mógłbym potencjalnie liczyć (ewentualnie jakieś dodatkowe pakiety na miesiąc, dwa za darmo etc.)

 

Z góry dzięki i pozdrawiam!

@Masters147

  • Po złożonej rezygnacji ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego powinno Ci się udać odtworzyć obecną ofertę umowy głównej na takich samych warunkach na bazie pakietu Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + opcje dodatkowe w tych samych cenach co obecnie masz. Możesz dostać też kolekcję BBC Player za free. Nie wiem jak będzie z Viaplay, bo mogą chcieć 29 zł/m za plan Medium lub 39 zł/m za plan Total. Viaplay i tak ma się wycofać całkowicie z Polski do końca 2025 roku, więc jak Ci na Viaplay nie zależy, to możesz go nie brać do oferty przedłużenia umowy.
  • Natomiast co do specjalnej dodatkowej umowy, to masz dwie opcje, czyli możesz wycofać wypowiedzenie i przejść z tą umową na czas nieoznaczony i wtedy opłata wzrośnie Ci do 14 zł/m na czasie nieoznaczonym. Inna opcja, to po złożonej rezygnacji ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego możesz ją przedłużyć i wtedy pakiet Extra+ w nowej przedłużeniowej ofercie to koszt najniżej 20 zł/m + do tego w związku z podwyżką przysługuje Ci otrzymanie opcji dodatkowej CANAL+ Seriale i Filmy za 0 zł/m na całą umowę(6xCANAL+ bez sportowych) + kolekcja BBC Player za 0 zł/m na całą umowę.
Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clipboard01.jpg

 

Umowa jak wyżej do 29.02.2024r. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone. Dzwonili już na jesieni zeszłego roku, proponują to samo za tyle samo plus opłata za jeden z multiroomów który teraz mam za darmo. Generalnie zrezygnuję z jednego z dwóch multiroomów bo nie jest mi już potrzebny. Raczej nie będę próbował obniżyć ceny za to wszystko bo to pewnie mało realne. Ale mam pytanie do Was - jakie gratisy można ugrać do tego wszystkiego (oprócz Filmboxów na miesiąc bo to pewnie wciskają dalej każdemu :D )? I drugie pytanie - jako dekoder multiroom mam wifiboxa, który zamula niemiłosiernie no i w menu ma dalej NC+ GO, którego już przecież nie ma, przez co z tego dekodera nie mam dostępu do VOD. Na jaki najlepiej wymienić ten dekoder żeby był żwawszy i był dostęp do VOD? Wszędzie w domu mam kabel ethernet więc jakby co to nie musi być po wifi.

Edytowane przez markar78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukx95 napisał(a):

Nie wiem jak będzie z Viaplay, bo mogą chcieć 29 zł/m za plan Medium lub 39 zł/m za plan Total. Viaplay i tak ma się wycofać całkowicie z Polski do końca 2025 roku, więc jak Ci na Viaplay nie zależy, to możesz go nie brać do oferty przedłużenia umowy.

Ostatnie oficjalne info od viaplay mówi o tym, że mają czas do czerwca 2025r na zrobienie porządku z prawami do transmisji. Czyli jak im się zwrócą koszty praw do np Premier League i reszty najdroższych wcześniej bo np ktoś od nich je wykupi to mogą i na początku 2025r wyjść z naszego rynku. Oficjalne stanowisko c+ w tej sprawie jest takie, że wszyscy posiadacze opcji viaplay będą mogli domagać się pomniejszenia opłaty o kwotę za viaplay jeśli opuści nasz rynek przed końcem ich umowy. Podobnie jest z netflix. Jeśli mamy go tylko do dzielenia konta ze znajomymi i nie będziemy mogli tego robić a sami dla siebie go nie chcemy to również możemy domagać się pomniejszenia rachunku i aneksu do umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie umowa na czas nieokreślony
- NOWY COMFORT+
- Canal+

- Najem dekodera WIFIBOX+

miałem stary multiroom (została działająca jedna karta)

 

Wyczytałem tak na szybko że mogę skorzystać z promocji MultiHouse (dwie umowy). Teraz pytanie co mogę otrzymać, zależy mi głownie na sporcie c+ na obu umowach ( fajnie też gdyby był C+ 4K ), główny pakiet może być jak najniższy, i czy da radę do drugiej umowy dobrać moduł CAM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, markar78 napisał(a):

Clipboard01.jpg

 

Umowa jak wyżej do 29.02.2024r. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone. Dzwonili już na jesieni zeszłego roku, proponują to samo za tyle samo plus opłata za jeden z multiroomów który teraz mam za darmo. Generalnie zrezygnuję z jednego z dwóch multiroomów bo nie jest mi już potrzebny. Raczej nie będę próbował obniżyć ceny za to wszystko bo to pewnie mało realne. Ale mam pytanie do Was - jakie gratisy można ugrać do tego wszystkiego (oprócz Filmboxów na miesiąc bo to pewnie wciskają dalej każdemu :D )? I drugie pytanie - jako dekoder multiroom mam wifiboxa, który zamula niemiłosiernie no i w menu ma dalej NC+ GO, którego już przecież nie ma, przez co z tego dekodera nie mam dostępu do VOD. Na jaki najlepiej wymienić ten dekoder żeby był żwawszy i był dostęp do VOD? Wszędzie w domu mam kabel ethernet więc jakby co to nie musi być po wifi.

Extra+ 44,89zł

Canal+ paczka 19,90zl 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MartinSnow napisał(a):

Aktualnie umowa na czas nieokreślony
- NOWY COMFORT+
- Canal+

- Najem dekodera WIFIBOX+

miałem stary multiroom (została działająca jedna karta)

 

Wyczytałem tak na szybko że mogę skorzystać z promocji MultiHouse (dwie umowy). Teraz pytanie co mogę otrzymać, zależy mi głownie na sporcie c+ na obu umowach ( fajnie też gdyby był C+ 4K ), główny pakiet może być jak najniższy, i czy da radę do drugiej umowy dobrać moduł CAM ?

@MartinSnow Masz nadal tą kartę do Multiroom i dekoder dodatkowy, który był wydany? Nie oddawałeś w salonie sprzętu Multiroom po tym jak zgasł Ci jego odbiór? Bo musi być do przedłużenia umowy sprzęt starego Multiroom u Ciebie, aby skorzystać z tych możliwości. Jak oddałeś cały sprzęt przed przedłużeniem, to będziesz traktowany jako osoba bez Multiroom post Cyfra+, czyli bez możliwości skorzystania z możliwości przygotowanych dla klientów wycofywanego Multiroom.

Dodatkowa umowa specjalna w ramach promocji MultiHouse jest w dwóch wariantach do wyboru i można wziąć taką umowę z modułem CAM:

1 wariant: Umowa z pakietem Extra+ za 20 zł/m

lub

2 wariant: Umowa z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 40 zł/m

W drugim wariancie jakbyś wybrał, to nie ma kanału CANAL+ 4K Ultra HD i jego dobranie kosztuje dodatkowe 10 zł/m

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MartinSnow Dodatkowa umowa specjalna dla klientów likwidowanego niezależnego Multiroom jest dostępna w dwóch wariantach do wyboru, czyli albo bierzesz dodatkową umowę z pakietem Extra+ za 20 zł/m, albo bierzesz ofertę z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 40 zł/m.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Mam pakiet Extra+, całą paczkę C+  wraz C+4K.  Mistrzowska Piłka. Do tego dekoder Ultrabox. Całość 69,90zl

Na podstawie lektury waszych postów wynika, że Mistrzowska piłka jest proponowana przy takich pakietach za 0zł.

U mnie widnieje kwota 5 zł za MP. Rozumiem, że przy wypowiedzeniu i aneksowaniu można ją zrabatować do 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Raczej wątpliwa sprawa ze zrabatowaniem, jeśli obecnie kosztuje 5 zł/m. Za 0 zł to jest do pakietu łączonego Extra+ z CANAL+ za 79,99 zł/m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Cinemax Pack, HBO Max, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m, BBC Player 0zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów, Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów, HBO i HBO Max 0 zł 3 m dla Abonentów,możliwość wyłączenia na koniec kwietnia 2024. Multiroom Standard 2x 12 zł/m  + dysk dla Abonentów , Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY 88,89  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Raczej wątpliwa sprawa ze zrabatowaniem, jeśli obecnie kosztuje 5 zł/m. Za 0 zł to jest do pakietu łączonego Extra+ z CANAL+ za 79,99 zł/m. 

Czyli jak mam teraz pakiet Extra+ (49,99zł) z całą paczką Canal+ (25zł) tj. razem 74,99zł (tak w ogóle to mam jeszcze HBO i inne duperele i płacę za wszystko 104,99zł) to tej Mistrzowskiej Piłki nie mam szans wyrwać za zero przy przedłużaniu umowy? Do tej pory nie miałem tej Mistrzowskiej Piłki wcale. Jeśli się orientujesz to jakie inne gratisy można wyrwać przy takiej umowie jak podałem kilka postów wyżej? A czy orientujesz się na jaki dekoder warto wymienić wifiboxa, którego mam do multiroomu? Tak żeby można było korzystać z VOD, bo na wifiboxie w menu jest jeszcze NC+ GO, które oczywiście nie da się włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DominikCz napisał(a):

Witam,

Obecnie  

OPTIMUM+ 39,99 PLN 

NETFLIX 4K 17 PLN 

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 29 PLN 

HBO 25 PLN

CANAL+ 19 PLN

NAJEM 4K ULTRABOX+ plus dysk 0 PLN

Umowa do końca tego miesiąca, wypowiedzenie złożone.

Co da się ugrać??

 

 

Optimum 24,99zł

canal+ 4K za 0zł

canal+ paczka 19,90zł lub canal+ film i seriale za 10zł

HBO i canal + można dostać do 3msc  za 0zl potem  po trzech msc dzwonisz o przedłużenie tych kanałów i płacisz już 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ale z zejście z ceną na tym samym pakiecie o 15 zł/m jest nierealne. Piszmy o realiach ;)

 

@markar78odezwij się w wiadomości prywatnej.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...