Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lesioo86 napisał(a):

@igal Umowa pierwsza kozacka bo bez Viaplay wychodzi 74,89 zł gdzie obecnie proponują za tyle samo Extra+ z C+ (bez HBO, HBO max, MP) Jak długo jesteś abonentem? Druga umowa standardowa bo każą każdemu płacić za dekoder.

 

2 godziny temu, lesioo86 napisał(a):

Czy konsultanci proponują Wam lepsze warunki czy cały czas to samo z hasłem "nic innego nie możemy zaproponować".

Wszystko zależy od tego co masz teraz w pakiecie i za ile i czy wysłałeś wypowiedzenie. 

Staż NIE MA żadnego znaczenia. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, waldzio napisał(a):

W nowej umowie z dekoderami Ultrabox+ 4K oraz Wifibox+ jako MR mam zapis: Multiroom Standard 0zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21).

 

Czy to oznacza, że MR jest bezpłatny ? W nowej umowie mam doliczone 20 zł, ale konsultant powiedział, że jak wymienię na inny Wifibox+ (nowy MR sparowany z Ultrabox+), to zmieni się z 20 zł na 0 zł.

 

Tak, po zdaniu sprzętu naliczy Ci się rabat do multiroom.

W moim przypadku miałem do zwrotu 2 karty i jeden dekoder.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 mam E+,C+, HBO i MR Cam za 88,99 zł (umowa na czas nieokreślony od 4-5 lat) Teraz chcą żebym zdał MR (wysłałem wypowiedzenie) i przeszedł na dwie umowy ale proponują tylko: Umowa do 31.07.2023

1)E+,C+ za 75 zł (z Viaplay i MP 85 zł)

2)Optimum, C+ za 70 zł

Druga umowa E+,C+, MP za 40 zł

Patrząc na niektóre umowy to chyba drogo mi proponują i cały czas mówią że innych ofert nie ma.

Edytowane przez lesioo86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ircios napisał(a):

 Nie ma za 0.

Kanał Canal+ 4K Ultra HD za 0 zł/m przy drugiej umowie pakiet Extra z Canal+, z dekoderem 4K za 45 zł. O ile dobrze Ciebie zrozumiałem to sugerujesz, że za ten kanał trzeba dodatkowo płacić.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam pytanie, umowa wygasa 31 lipca płace 94, 89 za mc. Posiadam pakiet Extra wszystkie C mistrzowska piłka oraz MMP. Umowa oczywiście wypowiedziana, na razie SMS z prośbą o kontakt numer do Krakowa. Moje pytanie to samo można takiej lub coś dodatkowo dostać. Netflix mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, umowa z C+ kończy mi się w październiku, czy przedłużając ją teraz i tak będzie trwała do października 2025? 

 

Mam Optimum plus dopełnienie za 35, C+ za 19,9 , MP za 5, najem dekodera 4K za 5, MR za 0 , Eleven za 11,9 . HBO mam w systemie wł/wył . Ostatnio telefony się rozdzwoniły i proponują Superpremium 4K z pełnym Viaplay za 137 - w przypadku tego pakietu to raczej z ceną za dużo nie zejdą? 5-10 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy to prawda, że osoby, które miały na starej umowie Viaplay po 19 zł nie dostaną go teraz za 5 zł medium lub 15 zł total? Mi przy przedłużeniu Extra+ (79,99) proponują medium za 19 lub total za 29 i twierdzą, że system blokuje niższą cenę dlatego bo miałem wcześniej Viaplay. Niestety nie ma innej alternatywy dla Bundesligi :( Jeśli się komuś udało coś ugrać mając taką sytuację jak ja to jeszcze powalczę. Wypowiedzenie złożone. Umowa do 31.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, adtur said:

Cześć,

Czy to prawda, że osoby, które miały na starej umowie Viaplay po 19 zł nie dostaną go teraz za 5 zł medium lub 15 zł total? Mi przy przedłużeniu Extra+ (79,99) proponują medium za 19 lub total za 29 i twierdzą, że system blokuje niższą cenę dlatego bo miałem wcześniej Viaplay.

Też mam do końca sierpnia i jeśli faktycznie viaplay będą proponować za tyle samo albo drożej to zrezygnuję z viaplay. Twór który ma wątpliwą przyszłość i chcą zdzierać z ludzi którzy dobierali podczas umowy bo nie mieli wyboru z powodu np utraty ligi angielskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, utede napisał(a):

Też mam do końca sierpnia i jeśli faktycznie viaplay będą proponować za tyle samo albo drożej to zrezygnuję z viaplay.

Oczywiście to szkoda, że "w nagrodę" za to, że płaciłem prawie rok za Viaplay teraz mam go mieć drożej niż inni ale konsultant twierdzi, że jeśli Viaplay zniknie z oferty, a ja mam go zagwarantowanego w umowie to mogę rozwiązać umowę z winy canal+ albo ją renegocjować. Pożyjemy, zobaczymy.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to szkoda, że "w nagrodę" za to, że płaciłem prawie rok za Viaplay teraz mam go mieć drożej niż inni ale konsultant twierdzi, że jeśli Viaplay zniknie z oferty, a ja mam go zagwarantowanego w umowie to mogę rozwiązać umowę z winy canal+ albo ją renegocjować. Pożyjemy, zobaczymy.

Słowo klucz „zagwarantowany” Viaplay.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

we wrześniu kończy mi sie umowa, mam teraz -  EXTRA+CANAL+(6)LIVE-69,99zł, VIAPLAY-19,00zł, ELEVEN SPORTS-11,90zł, WIFI PREMIUMBOX+-0,00zł

Razem - 100.89zł

Chciałbym mieć to samo ale bez Viaplay + ewentualnie dostać dekoder 4k.

 

Jaką cenę realnie mogę uzyskać .... oczywiście wypowiedzenie złożę...jak zawsze😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2023 o 06:06, igal napisał(a):

Kanał Canal+ 4K Ultra HD za 0 zł/m przy drugiej umowie pakiet Extra z Canal+, z dekoderem 4K za 45 zł. O ile dobrze Ciebie zrozumiałem to sugerujesz, że za ten kanał trzeba dodatkowo płacić.

Nie sugeruje. Na drugiej umowie jest dodatkowo płatny. Ja dostałem za free po reklamacji. 

No chyba, że coś się teraz zmieniło.  Jak tak, to przydałby się zrzut z oferty, gdzie jest napisane, że C+ 4k jest w cenie paczki.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, volfram2002 napisał(a):

EXTRA+CANAL+(6)LIVE-69,99zł, VIAPLAY-19,00zł, ELEVEN SPORTS-11,90zł, WIFI PREMIUMBOX+-0,00zł

Razem - 100.89zł

Chciałbym mieć to samo ale bez Viaplay + ewentualnie dostać dekoder 4k.

 

Jaką cenę realnie mogę uzyskać .... oczywiście wypowiedzenie złożę...jak zawsze😉

 

Extra + canal + 64.90

Eleven 11.90

Dekoder 4k to koszt 5zl  ;)

Edytowane przez Oliwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam obecnie pakiet Optimum+, paczkę Canal+ z 4K, Mistrzowska Piłkę, dwa dekodery (w tym jeden 4K z nagrywarka) i multiroom. Wszystko za 54,89.

 

W jakiej cenie mógłbym dostać Viaplay Medium przy przedłużeniu (oczywiście z wypowiedzeniem)? 
 

Ewentualnie zostać przy obecnym pakiecie i cenie mogę tylko ugrać BBC? Czy może jeszcze ten Movies/Fun Series?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że chcąc oglądać pakiet Canal + i Eleven to choćby skały [beep]y to nie da się mieć takiej niż w C+ z ekstra + choćby nawet proponowali kwotę 140zł. 

 

Aktualnie

 

Extra+

C+

Eleven

MR

Najem Ultrabox i WiFi box

Viaplay

 

Kwota: 105 zł

 

Propozycja przedłużenia dokładnie to samo za 114, drożeje Viaplay z 19 na 28zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...