Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odbyłem pierwszą rozmowę. Na razie nie są gotowi z ofertami albo się nie spodziewają takich ruchów. Oprócz wymienionych pakietów Extra+, C+, Mistrzowska Piłka w grę jeszcze wchodzi pakiet C+4k w cenie 25 zł. Wg konsula jest na to szansa 50/50. Dam znać  gdy pojawią się konkrety. Pamiętajmy, że na umowa na czas nieoznaczony przewiduje kwotę 34 zł za pakiety Extra+, C+, MP.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym?

Extra+ 44,99 zł

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m

CANAL+ za 19,90 zł/m

HBO i HBO Max 5 zł/m

Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m

Najem 4K UltraBOX+ z dyskiem 0 zł

History HD/2 - 2,99

Kwota wychodzi coś tam około 86 zł z jednym multiroomem.

 

Jedynie co stracę to filmboxy, cinemaxy i Multi Man Pack + (zostaną kanały History) - z tych kanałów nie korzystam, a płaciłem coś koło 152 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie zostanie za 10. Nowy cennik opłat MR dotyczy także aneksujących. 

 

11 godzin temu, micorg napisał(a):

Co sądzicie o tym?

Extra+ 44,99 zł

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m

CANAL+ za 19,90 zł/m

HBO i HBO Max 5 zł/m

Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m

Najem 4K UltraBOX+ z dyskiem 0 zł

History HD/2 - 2,99

Kwota wychodzi coś tam około 86 zł z jednym multiroomem.

 

Jedynie co stracę to filmboxy, cinemaxy i Multi Man Pack + (zostaną kanały History) - z tych kanałów nie korzystam, a płaciłem coś koło 152 zł .

Dobra oferta. Ile do końca umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ircios napisał(a):

Jak miałeś MR za 10, to za tyle powinien zostać. Reszta ok.

Odpuszczę sobie te 2 złote 🙂

7 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie zostanie za 10. Nowy cennik opłat MR dotyczy także aneksujących. 

 

Dobra oferta. Ile do końca umowy? 

Umowa już przeszła na czas nieokreślony, wypowiedzenie puściłem w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31grudnia2023 obecnie oferta z Netflixem z którego musze zrezygnować do negocjacji stan aktualny:Superpremium + 109.99 Canal+4K 00zł,Muli man pack+Eleven 25zł,Filmbox pack 00zł,Mistrzowska Piłka 00,Hbo Max 00,Sundance 00,najem ultrabox4K 00,drugi ultrabox 15zł.Wszystko chce tak jak jest bez Netflixa.Co sądzicie jest to realne do utrzymania na następne 2.5roku nowej umowy?A Superpremium+ za 100zl.jak zawsze było jest realne?

Edytowane przez Dj.Graal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Obecnie:

 

pakiet

Nowy Start+                                   14,99 zł

CANAL+                                          19,90 zł

Dopełnienie do Nowy Comfort+   10 zł

Mutliroom                                        0 zł

 

Razem 44,89 zł

Co można ugrać? koniec umowy listopad, ale już dzwonią. Wypowiedzenie nie wysłane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zmiany w ofertach paczki Filmbox Pack. Przed chwilą miałem ofertę na przedłużenie umowy z pakietem Extra+ za 44,99 zł + utrzymanie Filmbox Pack za 5 zł z gratis w tej cenie paczki Filmbox Pack dodatkowo 5 kanałów filmowo-serialowych C+: C+Premium, C+1, C+seriale, C+Film, C+Family do końca trwania umowy 2 lata. :-) Za całość 49,99 zł. To ciekawe że w to wliczają kanał C+Family jako filmowy i dodatkowo płatny skoro już nie jest dodatkowo płatny i jest od pakietu Entry+, jest mixem treści ze wszystkich kanałów tematycznych z "+" i mnóstwo w nim bloków reklamowych. :-( Ale tak czy siak Grupa C+ po przejęciu w 100% nadawcy Filmboxów teraz oferuje je razem w pakiecie z 5 kanałami C+. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woocash Opcja dodatkowa "CANAL+ Seriale i Filmy" dostępna tylko przy przedłużeniu umowy dla klientów bez paczki CANAL+ zawiera łącznie 6 kanałów, takich jak CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale i CANAL+ Dokument. Dodatkowo w ramach tej opcji jest dostęp do kolekcji internetowej CANAL+ VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam pakiet Extra+, paczka C+, HBO oraz MR Cameleon. Umowa na czas nieokreślony za 88,99. Dwa dni temu dostałem e-maila, że zmieniają się zasady MR "Dekodery, które działają w usłudze Multiroom, będą wymagały połączenia z dekoderem głównym lub czasowej aktywacji kartą z dekodera głównego". Czy został ktoś może na tym MR z opcją czasowej aktywacji karty z głównym dekoderem? Co jaki czas karta potrzebuje aktywacji? Interesuje mnie tylko opcja, którą mam lub extra+ z HBO. Jaka wysokość abonamentu wchodzi w grę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lesioo86 napisał(a):

Czy został ktoś może na tym MR z opcją czasowej aktywacji karty z głównym dekoderem? Co jaki czas karta potrzebuje aktywacji?

Na dzień dzisiejszy to juz prawie wszyscy mają taki MR. Nie trzeba latać z kartą i ja aktywować. Dekodery pracują w sieci i widzą się przez router. 

Latanie z kartą jak dekodery się nie widzą. 

50 minut temu, lesioo86 napisał(a):

Interesuje mnie tylko opcja, którą mam lub extra+ z HBO. Jaka wysokość abonamentu wchodzi w grę.

Z niezależnym MR nie zostaniesz. MR w sieci za 0 i wymiana sprzętu, albo zostajesz z tym co masz + druga umowa z pakietem E+, C+ I MP za 40zł.

Możesz nie brać MR I pozostać z jedną umową z tą sama ceną i ofertą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ircios napisał(a):

Z niezależnym MR nie zostaniesz. MR w sieci za 0 i wymiana sprzętu, albo zostajesz z tym co masz + druga umowa z pakietem E+, C+ I MP za 40zł.

Możesz nie brać MR I pozostać z jedną umową z tą sama ceną i ofertą. 

To łączny koszt 130 zł. Jestem w stanie coś ugrać ekstra do jednego lub drugiego pakietu? Ewentualnie dwie umowy E+, C+ i MP ale żeby było taniej.  Pierwsza propozycja to 88,99 (ale już bez HBO) i druga karta E+, C+ i MP za 45 zł lub Superpremium 4k za 110 zł i druga karta taka sama jak w przypadku pierwszej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie do 30.06

2 umowy

dotychczas nowy start za 25,99 x 2 

 

kluczowe dla mnie są krótkie umowy.

propozycje na dziś:

1umowa -12 miesięcy relax+ za 24,99 + moduł za 0zł

2umowa - 15 miesięcy optimum+ c+ viaplay medium za 55zł + dualbox za 5zł

 

coś jeszcze można zrobić? dobrać? 

konsul ma dzwonić jeszcze dziś

Edytowane przez wielkopolskawies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...