Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Podpowie mi ktoś czego mogę oczekiwać w dniu dzisiejszym od C+?

Poniżej moja obecna oferta: Za całość płaciłem 109zł. Wypowiedzenie złożone ze 3 miesiące temu, ponownie zaczynają się telefony.

 

Pakiet Extra+ z CANAL+

HBO

CANAL+4K ULTRA HD

CINEMAX

Filmbox Pack

HBO Max

MISTRZOWSKA PIŁKA

MOVIES Fun

Nat Geo Play

SERIES Fun

Opłata najem 4K UltraBox+

Opłata najem N9 UltraBox+

 

Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów

Cinemax 0 zł/m dla Abonentów

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Moja umowa kończy się 31.01.2023

Wypowiedzenie złożone na koniec listopada.

 

Obecna oferta:

Extra + z canal + 79,99

canal + 4k ultra hd - 0 zł

mistrzowska piłka - 0 zł

eleven sports 11,9 zł

najem 4k ultrabox 0 zl

najem dysk 5 zł

 SUMA 96,89zł

 

Walczę aby uzyskać to samo co powyżej + VIAPLAY za 0 zł

 

Niestety twierdzą z utrzymania, że ich minimalna cena za VIAPLAY w mojej opcji to + 5 zł do abonamentu miesięcznie.

Konsultant twierdzil, że rozmawiał z "kierownikiem" i on twierdzi, że mam już dwa produkty za 0 zł (chyba się pomylił bo ja widzę 3 za 0 zł) i następnego za 0 zł w postaci VIAPLAY już się nie da.

 

Ściemnia czy faktycznie tak może być ?

Ktoś miał podobne negocjacje ?

 

Ewentualnie co zrobić aby uzyskać powyższe z darmowym VIAPlay (czyli mój abonament bez zmian 96,89 ?) ?

 

 

Edytowane przez simat333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Posiadam pakiet start z dekoderem za 12.50 (10+2.50 dekoder zwykły). Umowa do końca stycznia. Istnieje aktualnie możliwość zredukowania do 9.99 lub pozostania przy tym pakiecie w tej cenie? Konsultanci mówią że tylko 19.99 + dekoder 4k za 10 zł.

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Big Show
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@simat333 @tomciopaluchprzy Waszych pakietach (Extra z C+ za 79,99) powinien viaplay wskoczyć za 0 zł/m, jeśli złożono wypowiedzenie. 

 

@Big Showpakietu Start+ już nie ma, ani żadnego pakietu za 9,99 zł/m. Można prawdopodobnie zrobić jeśli złożono wypowiedzenie pakiet Relax+ za 14,99 zł + 5 zł/m za dekoder 4K bez dysku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAKIET łącznie 109,89

OPTIMUM+ 24,99 zł

NETFLIX 4K - 17,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

CANAL+ 19,90 zł

DOP. DO EXTRA+ DLA OPTIMUM+ 10,00 zł

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 38,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9)0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

 

Jest szansa na coś lepszego przy przedłużaniu umowy? Mogę pozostać na nieokreślonym za +4PLN do OPtimum i rezygnując z kanału 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W tej cenie będzie ciężko, bo nie ma już w systemie przedłużeń dopełnienia do Extra+. Trzeba będzie wziąć pakiet Extra+ za 44,99 zł/m, czyli wychodzi 10 zł drożej niż obecnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem niedawno umowę na pakiet RELAX+ za 19,99 zł. Wczoraj zadzwonili z propozycją dopełnienia do Optimum+ za 10 zł... wziąłem ze względu na dostęp do BBC Earth. Czyli teraz mam 29,99 zł + moduł za 0 zł.

 

Cytat

W ramach Opcji DOP. DO OPTIMUM+ DLA RELAX+ otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: ACTIVE FAMILY (1), ANIMAL PLANET HD
(1), AXN HD (1), BABY TV (1), BBC BRIT HD, BBC EARTH HD, BBC LIFESTYLE HD (1), BIZNES24 HD (1), CARTOON NETWORK HD, CBS
REALITY HD (1), CNN HD, COMEDY CENTRAL HD, CRIME+INVESTIGATION POLSAT HD (1), DISCO POLO MUSIC, DISCOVERY HD,
DISCOVERY LIFE HD (1), DISNEY CHANNEL HD, DISNEY JUNIOR, DISNEY XD (1), E! ENTERTAINMENT HD (1), ELEVEN SPORTS 4 HD (1),
EUROSPORT 1 HD, EUROSPORT 2 HD, FIGHTKLUB HD (1), FOOD NETWORK, FOX COMEDY HD (1), FOX HD, MTV 00S (1), MTV POLSKA
HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD, NICKELODEON, PARAMOUNT NETWORK POLSKA HD,
POLSAT CAFE HD, POLSAT FILM HD, POLSAT GAMES, POLSAT JIM JAM, POLSAT NEWS HD, POLSAT PLAY HD, POLSAT SERIALE HD,
STUDIOMED TV HD (1), TEENNICK, TLC HD, TRAVEL CHANNEL HD (1), TVN FABUŁA HD, TVP HD, WARNER TV, WYDARZENIA 24.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Big Show napisał(a):

Teraz każdemu wciskają dekoder 4K?

O ile ktoś nie korzysta z modułu, to wymieniając go na 4K robią przysługę (może przy małej liczbie kanałów i nie przeglądaniu zawartości jakoś to działa/osobiście uważam że mimo iż tuner 4K/ADB nie spełnia moich oczekiwań, jest jednak wydajny do obsługi oferowanych treści/nie wymaga jak poprzednie HD hard resetu zasilania... ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stonka napisał(a):

Przedłużyłem niedawno umowę na pakiet RELAX+ za 19,99 zł. Wczoraj zadzwonili z propozycją dopełnienia do Optimum+ za 10 zł... wziąłem ze względu na dostęp do BBC Earth. Czyli teraz mam 29,99 zł + moduł za 0 zł.

 

 

Zmieniły się zawartości pakietów? BBC Earth jest w Optimium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, simat333 napisał(a):

Dzień dobry,

Moja umowa kończy się 31.01.2023

Wypowiedzenie złożone na koniec listopada.

 

Obecna oferta:

Extra + z canal + 79,99

canal + 4k ultra hd - 0 zł

mistrzowska piłka - 0 zł

eleven sports 11,9 zł

najem 4k ultrabox 0 zl

najem dysk 5 zł

 SUMA 96,89zł

 

Walczę aby uzyskać to samo co powyżej + VIAPLAY za 0 zł

 

Niestety twierdzą z utrzymania, że ich minimalna cena za VIAPLAY w mojej opcji to + 5 zł do abonamentu miesięcznie.

Konsultant twierdzil, że rozmawiał z "kierownikiem" i on twierdzi, że mam już dwa produkty za 0 zł (chyba się pomylił bo ja widzę 3 za 0 zł) i następnego za 0 zł w postaci VIAPLAY już się nie da.

 

Ściemnia czy faktycznie tak może być ?

Ktoś miał podobne negocjacje ?

 

Ewentualnie co zrobić aby uzyskać powyższe z darmowym VIAPlay (czyli mój abonament bez zmian 96,89 ?) ?

 

 

Wyslij wypowiedzenie i weź ich na wytrzymałośc wbrew pozorom masz jeszcze troche czasu . Do mnie zadzwonili niespelna miesiac przed koncem umowy po 5 -ciu uprzednich telefonach z dziwnymi propozycjami zadzwonili za 6 razem z rozsadna propozycją. Wydaje mi sie ze w twoim przypadu viaplay w koncu dzadza bez łaski za 0 zlociszy tak jak w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, cplus napisał(a):

Wyslij wypowiedzenie i weź ich na wytrzymałośc wbrew pozorom masz jeszcze troche czasu . Do mnie zadzwonili niespelna miesiac przed koncem umowy po 5 -ciu uprzednich telefonach z dziwnymi propozycjami zadzwonili za 6 razem z rozsadna propozycją.

dzięki za radę.

Tylko, ze te ich propozycje były już po wysłaniu wypowiedzenia (dzwonili z utrzymania klienta).

Czyli sugerujesz aby czekać na kolejne telefony z propozycjami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w zeszłym tygodniu nieopatrznie przedłużyłem umowę. Po przeczytaniu warunków widzę że przepłaciłem. Mam pytanie co mi da wypowiedzenie jej, czy mam szansę jeszcze na lepsze warunki. Poniżej warunki:

 

Wybrane usługiOptimum+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ z CANAL+ 45 zł 1 m, 90 zł 23 m dla Abonentów (11/22) - L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

wychodzi sic! 121 zł, wcześniej miałem 136 za superpremium +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michu56 napisał(a):

Witam, w zeszłym tygodniu nieopatrznie przedłużyłem umowę. Po przeczytaniu warunków widzę że przepłaciłem. Mam pytanie co mi da wypowiedzenie jej, czy mam szansę jeszcze na lepsze warunki.

Skoro widzisz, że przepłaciłeś,  to sobie sam odpowiedziałeś na temat wypowiedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Superpremium+ 4K za 109,99 zł
Adventure TV HD za 1,99 zł
CINEMAX - 5 m-cy za 0 zł
History HD_H2 - 2,99 zł
MISTRZOWSKA PIŁKA - 0zł
SunDance HD - 6 m-cy za 0 zł
Viaplay - 0 zł
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów
Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L - opłata 20 zł
Umowa na 24 miesiące

W sumie wychodzi 134,97 zł

 

Mam dwa pytania: Czy to dobra oferta i czy da się coś więcej? Drugie pytanie co to znaczy: Multiroom Standard/High Standard + dysk  - ja żadnego dysku nie mam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dobra oferta. Nie da się już nic więcej, to jest maximum możliwości przy takim zestawie kanałów. 

 

Oznaczenie regulaminu odnosi się do promocji Multiroom Standard (z dekoderami HD) i Multiroom High Standard (z dekoderami HD i 4K oraz możliwością dobrania dysku do dekodera dodatkowego). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...