Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kuzu napisał:

 Jestem u nich 12lat

To nie ma znaczenia ile lat jesteś abonentem. 

Zawsze możesz przejąć umowę od kogoś innego co chce się pozbyć C+, N.Comfort za 19,99 z paczką C+ i C+ 4k oraz dekoderem 4k z dyskiem, łacznie za 49,98 z umową do końca kwietnia 23r. juz z mozliwoscia przedłużenia na Optimum za 24,99 lub E+ za 44,99😄

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ircios napisał:

To nie ma znaczenia ile lat jesteś abonentem. 

Zawsze możesz przejąć umowę od kogoś innego co chce się pozbyć C+, N.Comfort za 19,99 z paczką C+ i C+ 4k oraz dekoderem 4k z dyskiem, łacznie za 49,98 z umową do końca kwietnia 23r. juz z mozliwoscia przedłużenia na Optimum za 24,99 lub E+ za 44,99😄

 

A moze wziasc entry za 15zl i potem negocjowac na infolinii podwyzszenie pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Aktualnie posiadam

Pakiet Extra+, CANAL+, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, 
MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play

 

Extra+ 44,99 zł 12 m i 48,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ za 19,90 
zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów 
(01/18), Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21)

Umowa do 30.11.2022. Wypowiedzenie złożone. 

Czy jest możliwość dołożenia do tego Viaplay i Playera w jakiejs rozsadnej cenie? Ewentualnie co mogę ugrać lepszego z tą obecną oferta ?

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja dziś przedłużyłem na takich warunkach:

 

- Optimum+ - 29,99zł

- CANAL+ - 19,90zł

- CANAL+4K ULTRA HD - 0zł

- MP - 10zł

-Eleven Sports - 11,90zł

- Viaplay -5zł

- BBC Player - 0zł

- HBO, HBOMax - 0zl/3m

- Najem Dysk - 0zł

- Opłata najem N9 UltraBox+ - 0zł

 Dopełnienie do Extra+ - 1m

 

Cena utrzymana z poprzedniej umowy 76,79zł. Oferta wzbogacona o : BBC Player, Viaplay, HBO, HBOMax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, CiekawskiC napisał:

@czerstwy gratulacje oferty. Tylko raz widziałem lepszą ofertę. Pewnie pomyslicie jak to możliwe. Już opisuje sytuację. Abonent przyszedł dobrać Multiroom. Zawartość pakietu superpremium4k  miał za 49.99. zapytałem jak to możliwe?

Był to były pracownik dużego  operatora sieci komórkowej.Zajmował się reklamacjami u "pomarańczowych". Wypowiedział pakiet superpremium4k. Zadzwonił do niego konsultant (podobno  cwaniaczek). Gadka na zasadzie co Pan zrobi jak odetniemy sygnał itd itp. Wywiązał się taki dialog( wersja skrócona):

Abonent: tak właściwie to ja oglądam  kanały informacyjne i popularnonaukowe,więc nie mam zamiaru tyle płacić. 

Konsultant: to mam nasz najwyższy pakiet główny za 49,99 dla Pana.

A: Nie jestem przekonany musiałbym zobaczyć pakiet,bo się okaże,że nic tam nie ma.

K: gwarantuje Panu, ŻE BEDA WSZYSTKIE KANALY KTORE PAN OGLADAŁ.

A: zgoda 

Po paru miesiącach reklamacja ( oczywiście napisana profesjonalnym językiem), że oglądał HBO, filmbox, czasami canal+ i eleven , a parę razy zdarzyło mu się i Polsatu z LM a tego nie ma. Reklamacja uznana kanały HBO , canal+ , MP , Eleven , Filmbox dodane reklamacyjne za 0zl.

Jak widać można mieć pakiet superpremium4k za 49.99zl. Czy to znaczy,że można coś takiego wynegocjować? Odpowiedzcie  sobie sami...

 

Dzięki.Ważne by wiedzieć o czym się rozmawia z konsultantem. Najzabawniejsze że dopiero po jakiś czasie przypomniałem sobie o tej rozmowie.Póżniej zwlekałem z reklamacją bo nie bardzo  miałem czas by ja napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. 

Obecnie rodzice mają:

Nowy comfort + 22.5zl

Najem ultrabox 5zl

Multiroom 10zl .

Czyli całość 37.5zl

 

Umowa kończy się dopiero za 6miesiecy ale już nękają telefonami żeby przedłużać umowę i dziś propozycja pakietu optimum ,najem ultraboxa i multiroom za 45zl. Oczywiście zejść z opłaty najmu się nie da. Konsultant zaznaczyl że od nowego roku będą podwyżki abonamentów i nie dostanę lepszej oferty przy przedłużaniu w 2023roku.

Co myślicie o takiej ofercie? 

A może jest szansa na wyrwanie extra z nieco wyższą opłatą? 

Proszę o wasze sugestie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Stały abonent C+ od lat, dostałem następujące warunki przedłużenia na 2 lata: 

Extra + z canal +

Mistrzowska piłka 

Eleven sports

Viaplay 

player i BBC 

hbo na pół roku 

Dekodery z multiroom zostają dotychczasowe. Całość 110  zł. Aktualnie płace 101 zł za powyższe tylko bez viaplay. Brać co dają czy też negocjować , umowa do końca listopada br., wypowiedzenie nie wysłane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W maju tego roku przedłużyłem umowę na kolejne 2 lata

Optimum+ za 24,99 zł/m

CANAL+ za 19,90 zł/m

Netflix 4K 52 zł/m

HBO i HBO MAX 20 zł/m

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m

 

W międzyczasie sie przeprowadziłem i chciałbym dodać multiroom na dodatkowe 2 lub 3 odbiorniki. Infolinia proponuje mi 15zl za kazdy dekoder bez dysku albo 20zl/m ba każdy dekoder z dyskiem. 

Teraz pytanie czy mogę cos negocjować teraz skladajac wypowiedzenie i samemu dzwoniąc do DUK, czy nic to nie da i trzeba czekać te półtora roku?

Edytowane przez Guli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nic nie da żadne wypowiedzenie, bo cennik Multiroom jest sztywny, czy przy aneksie czy w trakcie umowy i to jest 10 zł za dekoder HD (wifiBOX+/wifiPremiumbox+), 15 zł/m za dekoder 4K bez dysku i 20 zł/m za dekoder z dyskiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:)

Ale w trakcie umowy zsplaci aktywację MR. Przy aneksowaniu jest za free.  Chyba , że to się zmieniło. 

 

 

13 minut temu, Guli napisał:

W maju tego roku przedłużyłem umowę na kolejne 2 lata

To w roku 24 możesz starać się o MR przy aneksowaniu. Moze jeden za free dostaniesz. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też muszę (chcę :-) ) polecić kontakt z @Krzysiek11:) w kwestii przedłużenia umowy. Wymarzyłem sobie pakiet Extra+, C+ z 4K, Viaplay, HBO, MP, Netflix Std, tuner 4K z dyskiem i Multiroom (WifiBOX) za ok. 130zł. Konsultanci z DUK: "Nie ma takiej oferty!", a tu się udało. Różnica pomiędzy ceną "wymarzoną" (chyba nieco bezczelną w stosunku do tego co miałem) a ofertą od @Krzysiek11:) to tylko 5zł. Przy cenie ok. 130zł. to 4%. Jestem bardzo zadowolony! A co ważniejsze - bez tych irytujących rozmów z konsultantami.

@Krzysiek11:), jeszcze raz dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oto chodzi , jestem na umowie bezterminowej

powiem Ci , że czytam wątek przedłużeniowy 

tylko takich przypadków jak ja dużo nie ma 

obojętnie co chciałbym dobrać stawka płatności 100%

się więc zastanawiam czy zostać przy swojej wiecznej ofercie 

czy jednak próbować coś ugrać 

a pytam się tutaj na forum bo Jesteście 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...