Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Entry+ tylko 24m.

Cena: 34,90 z C+ i C+4K.

Taką propozycję dostałem z końcem września.

 

Relax+ 24m z CANAL+ i dekoderem 4K za 34,90 zł/m

Propozycja z początku października.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie

Extra Canal+84,99

HBO Max 0 zł

Mistrzowska piłka 0 zł 

Netflix 55 zł

Ultrabox 4k+dysk 0 zł

Mr po cyfrze z pace 0 zł

 

Dostałem jakiś tam telefon, ofertą której nie zaakceptowałem, napisałem im co chcę (czyli to co mam +viaplay za 0 i Netflix 4k za 0)i dali taką ofertę

 

To co mam+viaplay i eleven 151 zł. Podziękowałem. Obrażony konsultant powiedział że 14 dni na zwrot sprzętu, to chyba jakaś ich wymagana obrażona końcówka 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

Umowa do 30.11.2022r. -  Pakiet Superpremium+ 4K  +5zł dekoder oraz 5 zł dysk = Razem 129,99 PLN miesięcznie.

Wypowiedzenie wysłane z konta w poniedziałek ( nawet już dostałem potw.) , chciałem zejść z ceny gdyż oprócz piłki raz na 2 tyg. nic nie oglądam osobiście. Zależy mi tylko na piłce gdyż mam 2 synów i oni tylko to oglądają w TV. 

Wcześniej dzwonili z ofertami ale nie chcieli zejść z oferty i ceny tylko utrzymanie tej lub dobranie czegoś dodatkowego.

Na razie po wypowiedzeniu nikt nie dzwonił , jak nie zadzwonią to trudno, w razie czego mogę wziąć jako nowy Entry+Sport za 60 PLN miesięcznie lub canal+ online. Ale nie koniecznie muszę zostać w C+.

Jeśli ktoś zadzwoni to chciałbym dekoder i dysk za 0 zł oraz ten Entry +Sport. Czy jest szansa otrzymać cos takiego np. za 50 PLN?

Edytowane przez Erni80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Nie. Entry+Sport to koszt 60 zł/m. 

 

czyli jako stary abonent od 12 lat nic nie ugram lepszego niż nowy ? 

A czy jest możliwość dobrania samych C+,Elevenów i premium sport ( Liga mistrzów)

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowa oferta:

Extra+ z Canal+  99,99

HBO i HBO Max     0,00

History / H2           2,99

Mistrzowska Piłka 0,00

Eleveny                 11,90

Dekoder                 5,00

w sumie 119,88

 

Przed chwilą zaproponowali mi utrzymanie wszystkich kanałów +viaplay za 117,99zł (wytargowane zejście z opłaty za dekoder) ewentualnie netflix na 2 urządzenia +33zł. Da się wycisnąć z tego lepszą ofertę (utrzymanie obecnych kanałów +viaplay i ewentualnie netflix)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Nie na ten pakiet, na inne owszem, Co do Entry+Sport, to on i tak patrząc na przyszłą cenę samego Viaplay za 55 zł/m jest atrakcyjny. 

jakby zeszli na 60 PLN i dekoder plus dysk za 0zł to przedłużyłbym pewnie :-)

Czekać czy dzwonić na Kraków?

Edytowane przez Erni80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z DUK i za to samo co do tej pory 25zł więcej xD Obecnie płace 97zł.

 

Czyli Relax+, Cinemax, HBO, Mistrzowska Piłka, Canal+, Multrioom

 

Grzecznie podziękowałem. Na sam koniec stwierdził iż po tych podwyżkach mało kto decyduje się na przedłużenie umów i doskonale zdają sobie z tego sprawę że duża ilość abonentów odejdzie 😜 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vaniliovsky napisał:

 stwierdził iż po tych podwyżkach mało kto decyduje się na przedłużenie umów

Dobrze, że miesiąc temu przedłużyłem umowę do 31.12.2024 przez co mam ponad 2 lata spokoju. 
 

Superpremium 4k - 109.99 zł

Cinemax - 8 zł 

Mistrzowska piłka - 0 zł 

Viaplay - 0 zł 

Sportklub - 1.99 zł 

Dekoder głowny Ultrabox - 0 zł

Najem dysku - 5 zł 

2xMR na Ultraboxach - 30 zł

154.98 zł 
 

 

Jeden z użytkowników przyczepił się że płace tyle za MR 😆

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2022 o 19:43, kleyo napisał:

Kolejna umowa do przedłużenia (tym razem umowa taty i brata razem).

Obecnie Extra+Canal+(6), Mistrzowska Piłka, Multiroom x2 (dekoder główny Mediabox+PVR i 2 razy Wifibox+) całość za 79,99 PLN.

Chciałbym to samo w tej samej cenie + Viaplay za darmo, jest to możliwe? Konsultant się oburzył, jak mu tak powiedziałem, że mam 3 dekodery i telewizję za grosze. Stwierdził, że jak chcę ligę angielską to mogę sobie wykupić za 34 zł, a ja na to że ok, to niech mi obniży o np. 20 zł to sobie wykupię. Niestety kiepski mieliśmy kontakt, więc na koniec tylko szorstko przypomniał mi o terminie zwrotu sprzętu i się rozłączył. W sumie jeszcze miesiąc czasu, to chyba będzie lepiej, ale czy ten Viaplay można mieć za 0 przy takim pakiecie czy szkoda zachodu?


Udało mi się przedłużyć, mam to samo czyli Extra+Canal (teraz 8 kanałów, dorzucili Serial i Dokument), Mistrzowska Piłka, Multiroom x2 oraz dodatkowo Viaplay za 89,99 PLN. Więc w sumie za 10 zł więcej dostałem 2 kanały Canal+ (akurat na tym mi nie zależało) oraz Viaplay (na tym mi zależało). Biorąc pod uwagę podwyżki Viaplay wiosną, to 10 zł wydaje się dobrą ofertą (choćbym miał obejrzeć 2 mecze czy wyścig F1 w miesiącu).

Dziękuję wszystkim za pomoc, w maju kolejna umowa do ogarnięcia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jano80 napisał:

Dzisiaj dostałem ofertę przedłużeniową:

Extra+ z Canal+

HBO/HBO MAX

Eleven Sports

Mistrzowska Piłka

Canal+4K

History/H2

Dekoder Ultrabox 4K

BBC Player

Viaplay 

Na 24 miesiące za 104,88. Dobra oferta? 

Bardzo dobra oferta

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...