Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Słuchajcie mam kilka pytań:

 

1) Czy jest jakaś promocja Viaplay dla abonenta z aktywną umową? Widzę, że jest 0zł dla przedłużających i 19zł. normalnie Viaplay do tej pory subskrybowałem w cenie 34zł (tylko dla KSW), przez chwilę zastanawiałem się nad tą roczną subskrypcją 33,24zł - tym bardziej, że mnie poinformowali na czacie z Viaplay, że wybierając roczną opcję nie blokują blisko 400zł na karcie od razu, tylko blokują możliwość odpięcia karty - nie będę miał możliwości odpięcia karty debetowej, w zamian oni co miesiąc blokują 33,24zł. Fajne rozwiązanie wydawało mi się, do póki nie zobaczyłem  promocji Viaplay w Canal+

2) Czy można dostać kolekcję BBC Player za friko do pakietu? Aktualne posiadam E+, C(4K), HBO, Cinemax, Netflix4K, 1xMultiroom - 148,20zł = 148,20zł. Mimo to nie mam kolekcji BBC, a gdy coś dołączam to pchają za darmo BBC   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź u siebie w strefie abonenta za ile ci oferują viaplay do aktywnej umowy. 

41 minut temu, Gursonek napisał:

Cześć,

 

Słuchajcie mam kilka pytań:

 

1) Czy jest jakaś promocja Viaplay dla abonenta z aktywną umową? Widzę, że jest 0zł dla przedłużających i 19zł. normalnie Viaplay do tej pory subskrybowałem w cenie 34zł (tylko dla KSW), przez chwilę zastanawiałem się nad tą roczną subskrypcją 33,24zł - tym bardziej, że mnie poinformowali na czacie z Viaplay, że wybierając roczną opcję nie blokują blisko 400zł na karcie od razu, tylko blokują możliwość odpięcia karty - nie będę miał możliwości odpięcia karty debetowej, w zamian oni co miesiąc blokują 33,24zł. Fajne rozwiązanie wydawało mi się, do póki nie zobaczyłem  promocji Viaplay w Canal+

 

 

19 minut temu, azzu napisał:

Czy moge wysłac wypowiedzenie online? Ktoś kiedyś pisał, że wysyłał online i zostało zaakceptowane, ale nie pamietam gdzie to sie pisało i jaka ma byc treść.

Zaloguj się do Strefy CANAL+ i poprzez formularz kontaktowy prześlij skan lub zdjęcie rezygnacji

Działa, też tak zrobiłem 2 tygodnie temu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy po obecnych podwyżkach da się wynegocjować optimum za 24.50 i dopełnienie do e za 10 zł  Umowa na sprzęcie własnościowym pace pvr i karcie cayman. Ewentualnie pakiet nowy comfort, który aktualnie posiadam w cenie 22zł i dopełnić go do e za 10 zł. Umowa do końca miesiąca października.

Na 2 umowie mam superpremium 4K z netflix 4K za 157zł w składaku i jako pakiet bzowy widnieje e z c+ i netflix 4K i zastanawiam się czy viaplay do końca umowy, która wygasa 31.12.2023 za free jest możliwy do wytargowania przez telefon albo do włączenia w ica. Ta umowa jest na cameleonie jeśli to ma jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PawelTSW napisał:

Nie masz szans za 0.

A jak z tą 2 umową jest szansa ugrać cenę jw czy nie realne na dzień dzisiejszy. Co można teraz ugrać więcej przedłużając nowy comfort czy optimum z dopełnieniem do ekstra za free na start i czy jest szansa dobrać moduł a dekoder do szafki. Zestaw przy tej umowie jest parowany więc kupić samemu w necie nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostań na nieokreślonym na pierwszej umowie.

Optimum jest za 24,99 (jeszcze)

Moduł zamiast dekodera? Tak, ale z wymianą karty.

Do multiroom nie ma modułów.

Wydaje mi się że nie ugrasz lepszej ceny. 

Superpremium 4k jest za 109,99 a netflix u dostawcy za 60. Tobie dają za 157, więc jesteś do przodu? ;)

Ja też bym chciał za darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Proszę o poradę kogoś, kto jest na bieżąco z ofertami, czy przedstawiona mi propozycja jest OK, czy może coś jeszcze można z niej urwać (konsultant twierdzi, że to max co może dać).
Jestem na wypowiedzeniu na czasie nieokreślonym, cały czas mam jeszcze 2 niezależne dekodery z kartą Cameleon.

Oferta z działu utrzymania klienta:

Extra+ z CANAL+ Netflix i Player - 140 zł

Netfilx 4K: 17 zł

Eleven: 11,9 zł

Mistrzowska Piłka: 0 zł
Canal+4K: 0 zł
HBO/HBOmax: 0 zł

VOD+, MoviesFun, BBCplr: 0 zł

MR standard: 0 zł

Najem dekoder DualBOX4k: 5 zł
Najem dekoder BOX+: 0 zł

SUMA: 173,9

Do tej pory miałem:

Extra+ z CANAL+ Netflix - 122,99 zł

Netfilx 4k: 9 zł

Eleven: 11,9 zł

Mistrzowska Piłka: 10 zł
HBO/HBOmax: 0 zł

VOD+: 0 zł

MR: 0 zł
Najem 2xdekoder sagemcomDSI183: 0 zł

SUMA: 153,89

Wzrost więc o 20zł, za co otrzymuję lepszy sprzęt + Viaplay + Playera. No i wreszcie jakoś tam w większym stopniu wykorzystam możliwości telewizora 4K.

Część kosztów oczywiście odzyskam ze współdzielenia platform streamingowych ;)
Najbardziej zależy mi na sporcie: Premier League + żużel (liga+GP), w dalszej kolejności inne ligi piłkarskie (ESP, ITA, GER, PL). 
Następnie oferta filmowa, kanały informacyjne, itp.

Z góry dziękuję za Wasze opinie :)

Edytowane przez texan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę:

Ile mogę wynegocjować za to:

Pakiet Extra+

CANAL+ (10)

Mistrzowska Piłka

Eleven Sports 

Viaplay

Dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem

Dodatkowy dekoder bez dysku

Multiroom na nowych zasadach na wifiBoxie+

 

Proponują 102 zł (umowa na 24 miesiące)

czy mogę coś więcej wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, texan napisał:

Cześć.

Proszę o poradę kogoś, kto jest na bieżąco z ofertami, czy przedstawiona mi propozycja jest OK, czy może coś jeszcze można z niej urwać (konsultant twierdzi, że to max co może dać).
Jestem na wypowiedzeniu na czasie nieokreślonym, cały czas mam jeszcze 2 niezależne dekodery z kartą Cameleon.

Oferta z działu utrzymania klienta:

Extra+ z CANAL+ Netflix i Player - 140 zł

Netfilx 4K: 17 zł

Eleven: 11,9 zł

Mistrzowska Piłka: 0 zł
Canal+4K: 0 zł
HBO/HBOmax: 0 zł

VOD+, MoviesFun, BBCplr: 0 zł

MR standard: 0 zł

Najem dekoder DualBOX4k: 5 zł
Najem dekoder BOX+: 0 zł

SUMA: 173,9

Do tej pory miałem:

Extra+ z CANAL+ Netflix - 122,99 zł

Netfilx 4k: 9 zł

Eleven: 11,9 zł

Mistrzowska Piłka: 10 zł
HBO/HBOmax: 0 zł

VOD+: 0 zł

MR: 0 zł
Najem 2xdekoder sagemcomDSI183: 0 zł

SUMA: 153,89

Wzrost więc o 20zł, za co otrzymuję lepszy sprzęt + Viaplay + Playera. No i wreszcie jakoś tam w większym stopniu wykorzystam możliwości telewizora 4K.

Część kosztów oczywiście odzyskam ze współdzielenia platform streamingowych ;)
Najbardziej zależy mi na sporcie: Premier League + żużel (liga+GP), w dalszej kolejności inne ligi piłkarskie (ESP, ITA, GER, PL). 
Następnie oferta filmowa, kanały informacyjne, itp.

Z góry dziękuję za Wasze opinie :)

Zależy Ci m.in. na GP na żużlu, który jest w EurosportExtra w playerze. To player, ktory oferuje Canal+ to EurosportExtra?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marek2009 napisał:

To player, ktory oferuje Canal+ to EurosportExtra?!

Player to Player a Eurosport extra to Eurosport extra, dodatkowo płatne w playerze.

8 minut temu, Marek2009 napisał:

Najbardziej zależy mi na sporcie: Premier League + żużel (liga+GP),

To dokup Eurosport player osobno, nie bierz w c+ bo wychodzi drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, texan napisał:

Żeby oglądać GP, trzeba dokupić Eurosport plr, a żeby to dokupić, trzeba mieć ten podstawowy Player, który mi tu dają za free. Tak mi przynajmniej konsultant powiedział.

Konsultant prawdopodobnie wprowadza w błąd. Można kupić Eurosport Extra normalnie przez internet mając tylko konto TVN, cena wynosi 15 zł miesięcznie/99 zł rocznie, do tego dostaje się dostęp do Playera z reklamami.

 

Jeżeli w wersji darmowej masz Player bez reklam, to jest w tym jakaś korzyść, jeżeli nie to niczym się to nie różni.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kisiel95 napisał:

Konsultant prawdopodobnie wprowadza w błąd. Można kupić Eurosport Extra normalnie przez internet mając tylko konto TVN, cena wynosi 15 zł miesięcznie/99 zł rocznie, do tego dostaje się dostęp do Playera z reklamami.

 

Jeżeli w wersji darmowej masz Player bez reklam, to jest w tym jakaś korzyść, jeżeli nie to niczym się to nie różni.



Tak, oferują wersję bez reklam.

Dostałem na maila ofertę do akceptacji i rozpisana jest nieco inaczej, niż przedstawił konsultant:

Extra+ z CANAL+ Netflix - 110 zł

Player (bez reklam): 10 zł

Netfilx 4K: 17 zł

Eleven: 11,9 zł

Mistrzowska Piłka: 0 zł
Canal+4K: 0 zł
HBO/HBOmax: 20 zł

VOD+, MoviesFun, BBCplr: 0 zł

MR standard: 0 zł

Najem dekoder DualBOX4k: 5 zł
Najem dekoder BOX+: 0 zł

SUMA: 173,9

 

Zadzwoniłem do niego i zapytałem, czy można w takim razie zrezygnować z HBO i Playera (-30zł). Powiedział, że tak, ale wtedy pakiet podstawowy będzie za 120, a nie za 110 zł. Czyli całość wyjdzie w sumie 20 zł mniej i wyniesie 153,90 zł.

Tyle ile płaciłem do tej pory, odchodzi mi HBO, a dochodzi Viaplay i lepsze dekodery.

 

Muszę więc zdecydować, czy warto płacić za pakiet HBO i Playera (bez reklam) te 20 zł :)

Na HBO kilka filmów w roku oglądałem, a z Playera dotąd nie korzystałem.

Bralibyście te dwie opcję za 2 dyszki/mies., czy nie warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelTSW napisał:

To zostań na nieokreślonym na pierwszej umowie.

Optimum jest za 24,99 (jeszcze)

Moduł zamiast dekodera? Tak, ale z wymianą karty.

Do multiroom nie ma modułów.

Wydaje mi się że nie ugrasz lepszej ceny. 

Superpremium 4k jest za 109,99 a netflix u dostawcy za 60. Tobie dają za 157, więc jesteś do przodu? ;)

Ja też bym chciał za darmo. 

Chyba nieprecyzyjnie zadałem pytanie więc napisze raz jeszcze o co mi chodzi.

Mam 2 umowy jedna na Nowy comfort za 30zł, która właśnie mi się kończy w tym miesiącu. Jest ona na sprzęcie własnościowym Pace z cayman zakupionym z ofertą prepaid. Druga zaś umowa kończy się za rok. Jest ona z pakietem suprepremium 4k z netflix 4K w łamańcu jako pakiet bazowy to extra z c+ i netflix, za którą płacę 157zl Ta zaś jest na samą kartę cameleon w sprzęcie z wolnego rynku.

Pierwszą umowę chciałbym przedłużyć na pakiet extra jako dopełnienie do pakietu nowy comfort lub optimum w cenach jak z przed podwyżek czyli 22.50 za comfort lub 24.50 za optimum i dopełnienie do extra za 10 zł. Czy jest to jeszcze możliwe czy na dzień dzisiejszy nie i czy jest szansa wyrwać do tej umowy moduł czy nie ma na niego szans. Wypowiedzenia nie wysyłałem ale jak jest wymagane do lepszej pozycji względem konsultanta to chyba wyślę im plik PDF w załączniku albo udam się z tym do salonu.

Co do 2 umowy to interesowało mnie dobranie do końca umowy viaplay za free ale chyba nie ma sensu się o to pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...