Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Czy, przedłużając umowę, jest szansa na uzyskanie jakkolwiek lepszych warunków niż nowi dla paczki Nowy Entry+ Sport z modułem?" 

@czerstwy cena za w/w pakiet czy to dla nowego czy przedłużającego to 60zl.Teraz miał entry+sport bez VIAPLAY ale miał MR.Pyta o ofertę z modulem,więc 60zl to jest najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, CiekawskiC napisał:

"Czy, przedłużając umowę, jest szansa na uzyskanie jakkolwiek lepszych warunków niż nowi dla paczki Nowy Entry+ Sport z modułem?" 

@czerstwy cena za w/w pakiet czy to dla nowego czy przedłużającego to 60zl.Teraz miał entry+sport bez VIAPLAY ale miał MR.Pyta o ofertę z modulem,więc 60zl to jest najtaniej.

Potwierdzam - miałem MR, a teraz, po oddaniu dekoderów mam mieć moduł.

56 minut temu, CiekawskiC napisał:

Nie ma możliwości taniej. Serio widzisz gdzieś tu przestrzeń na dodatkowe rabaty ? 😂 Masz eleveny, canal+, VIAPLAY i mistrzowska piłkę za 60zl.Porownaj ile taki zestaw kosztuje na rynku

Nie twierdzę, że to zła cena. Chodzi o to, że do tej pory, prawie przy każdym przedłużeniu, udawało się uzyskać coś choćby trochę lepszego, niż dostają nowi i stąd właśnie moje pytanie. Nie musi być taniej, cieszył bym się już np że zobowiązania 12m zamiast 24m.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Prosze o opinie.

Powoli zaczynaja do mnie dzwonic (w lutym konczy sie moja umowa).

Obecnie mam pakiet Extra + z Canal+ (6 kanałow, bez seriali, discavery i sport 3,4), Canal+ 4K, Eleven Sports, Polsat Sport Premium (Mistrzowska Pilka to sie chyba zwie).

Do tego dekoder 4K z dyskiem (najem) i MR Standard (1 dekoder dodatkowy).

Obecnie place 113 zl.

Na jakie warunki moge obecnie liczyc podczas przedłużania? Jak myślicie?

Zalezy mi na utrzymaniu tego co mam + moze ViaPlay (jak bedzie w dobrej cenie).

Z gory dziękuję za odpowiedz!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wasyyll@o2.pl napisał:

Miałeś wcześniej hbo za 0zl?

Miałem 

 

5 minut temu, CiekawskiC napisał:

@blade1230 Bardzo dobra oferta.Przy HBO za 0 i Viaplay za 0 nie ma szansy nic więcej urwać z ceny. Kiedy brałeś umowę? Dzisiaj czy wrzesień? Duk czy lokalizacja?

Dzisiaj przedłużenie na tych samych warunkach +Viaplay 

 

 Gościu nie chciał zejść z Netflixa do 38 zł za 4 urządzenia, ale zagadał, że tak jak i on pewnie czytam forum na satkurierze więc jestem świadomy ceny itd. Pozdrawiam konsula xD

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do 31.12.2022, wypowiedzenie złożone. Do tej pory:

Extra+ 6 Canal+

Eleven 

Mistrzowska Piłka

Multiroom 2x Cameleon (Wifibox Premium + Sagemcom)

Abonament 81,89 zł.

 

Wczoraj telefon do Krakowa i otrzymana oferta:

Extra+ Canal+

Eleven 

Mistrzowska Piłka 

Viaplay 

HBO na 3 miesiące 

Multiroom Standard 

Abonament 91,89 zł. 

 

Czekam z akceptacją ale chyba nie najgorsza oferta? 

Chciałem jeszcze dekoder 4K ale konsultantka uparta i za mniej niż 10 zł nie chciała go dać. 

 

Edytowane przez masla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, dostalam oferte extra+, canal plus wszystkie wlacznie z 4k, hbo i hbo max, viaplay, netflix na 4, player bez reklam , multiroom 4k z dyskiem  i szachownica- 145pln. Mialam nadzieje na filmbox, eleven, cinemax. Czy to dobra oferta? Do tej pory mialam superpremium z hbo, cinemax, multiroom,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...