Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, lakiman napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę, ale mam też umowę na pełny pakiet (oprócz C+) w UPC. A tam umowa kończy mi się w grudniu 2023 r.Podobnie z Polsatem( i Plusem) 😉

Dlatego zależy mi na jak najmniejszym pakiecie z C+ 4K/ 12 m-cy.

Potem się zobaczy: UPC, Orange IPTV lub Canal+..

Lepsze możliwości do negocjacji za rok.

 

to złóż wypowiedzenie w UPC . Jest teraz promocja C+ Eleven +Via + Polsat Premium (MP)  za 1 zł na całą umowę. Mi Canal nie robi łaski, złożyłem wypowiedzenie i też mam możliwość  podpisania umowy z UPC. Coraz bardziej to rozważam.

Edytowane przez szmatt
inteprunkcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam grudniowy Hit Mikołaja w UPC z 2021/24 miesiące.

 

Poza tym jesteśmy w temacie ofert Canal+.

Szukam dobrej opcji na pakiet C+ od stycznia.

Na razie mam Entry+, pełną paczkę C+ z 4K w Canal+ za 29 zł.

Co się zmieni w Canal+ od 01.10. to się okaże.

Rozważam opcje:

- wycofanie wypowiedzenia, ale umowa najlepiej na rok, do ok 40 zł

- Canal+ Online z dekoderem  45zł/ 12 m-cy

- C+ prestige w UPC za ok 40 zł

 

* Na nieokreślonym za to co mam życzą sobie 55 zł.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmowa z konsultantem

Umowa do końca lutego 2023. 

Posiadałem Extra+ z paczką C+ i C+4K, Eleven, MP dekoder 4K i drugi PVR PACE. Płaciłem za to 96,89zł.

Nowa umowa czyli to samo co miałem plus VP za 0zł na cały okres umowy, BBC Player też 0zł, HBO + HBO MAX na 3 miesiące za 0zł i FilmBoxy na miesiąc za 0zł, Dekoder 4K zostaje a drugi z kartą wymieniam na WiFi Box. Cena utrzymana czyli 96,89zł 

Może by się dało taniej ale ja jestem zadowolony. 

Konsultant bardzo kumaty i konkretny, znający nasze forum. Jeśli czyta to, to pozdrawiam :)

Aha wypowiedzenie było złożone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi również udało się przedłużyć umowę, stara umowa Extra+ za 59.99 do 01. 2023 (świeża umowa miałem 6 msc gratis eleven). Teraz po kontakcie z miłą panią z Duk przedłużona o kolejne 2 lata: Extra+, Canal+ wraz z 4k, MP, Multi Men pack i Eleveny, Viaplay wszystko na module Cam 4k za całość 104.99 wydaję się dobrą ceną 😃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim forumowiczom za pomoc!

Udało się dziś przedłużyć umowę wreszcie tak jak chciałem, tak więc:

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Rzeczywiście pomogło złożenie wypowiedzenia i temat ogarnięty z dnia na dzień :) 

Konsultant się śmiał, że zdążyłem w ostatniej chwili, bo od jutra +5/+10 zł podwyżki na wszystkim.

Miłego dnia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pokrywek napisał:

rozmowa z przed chwili z DUK Kraków (nr 122947879) - umowa do dziś z wypowiedzeniem.

Extra+ 44,99

wszystkie C+ z 4K -19,99

MP - 5

MR -10

Dysk 4K - 0

BBC player - 0

HBO 6m -0

Filmboxy 2m - 0

Viaplay - 0

Umowa 24m 

suma - 79,98zł

 

odmówiłem.

 

A mi Viaplay do łamańca nie chcą dać za 0, a przez to wychodzi mi 10 zł więcej niż Tobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po miesiacu czytania forum w koncu udalo sie przedluzyc,

Umowa do 31.10.2022, wypowiedzenie zlozone w niedziele 25.09.2022

Stary pakiet superpremium+ 4k, MP,Modul za 124,99zl

Sam zadzwonilem przed chwila pod krakowski nr i mila pani przedluzyla na takich warunkach:

 

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), PLAYER (bez reklam) 13 zł/m dla Abonentów (08/22), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 122,99  zł

 

Dziekuje forumowiczom za cenne informacje

p.s. podwyzki od jutra, takze rzutem na tasme udalo sie przedluzyc po starych cenach- tak powiedziala pani konsul na koniec.

Serdecznie pozdrawiam.

 

 

 

 

Edytowane przez kowol80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem i przedłużyłem umowę: WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99  zł
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, forumowicze mam pytanie. Niestety zapomniałem wcześniej złożyć wypowiedzenie (umowę mam do 31.10) posiadam stary multiroom. Teraz jak dzwonią do mnie z przedłużeniem nie chcą mi dać Viaplay za mniej niż 19zł. Czy jak złożę wypowiedzenie dzisiaj to w październiku jak zaczną dzwonić po wypowiedzeniu z działu utrzymania to dalej będę mógł dostać tą drugą umowę z extra i c+ i mistrzowska piłka za 35zł? i czy faktycznie będę to podwyżki za superpremium itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...