Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, czerstwy napisał:

A bo masz C+ razem z Netfixem w pakiecie😀Tylko że tam to jest raczej wersja HD a nie widzę dopełnienia do 4K

Tak, jest to jakiś pakiet. Ostatecznie mam 4K na 5 urządzeń. Jest to rozbite w umowie na 29,00 za dopełnienie do pakietu z Netflix i 17,00 za 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz starać się o najem za 0. O Viaplay było pisane.  

Wracając do mojej oferty. Teraz zobacz @ircios powyższą. Prawie 100 zł bez HBO, Cinemax, Multimen Pack, Mezzo, Sundance tv, Filmbox. Chyba ze w tej „wersji” Extra + jest to zawarte o czym autor wątku nie wspomina. Tych dodatków nie otrzymasz za 45. Tu wychodzi rozbieżność pakietu extra+ i nie tylko. Jeden ma za 80, drugi za 59 a jeszcze inny za 49. Totalny bezsens i bałagan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Woocash napisał:

Też się miałem zapytać czemu w tym pakiecie co posiada misiek1985@ i płaci prawie 100,- pln nie ma HBO, trochę drogo płaci albo wmówili że to jest tanio. W zestawie Extra z C+ 79,90 pamiętam że było HBO za 0,- a tu ewidentnie tej opcji brak. 

Wiem że większość osób w tym pakiecie ma HBO ale przy przedłuzaniu umowy jak ktoś wcześniej nie miał opcji HBO to nie chca w tej cenie dawać , jak ktoś miał wcześniej to dostaje na przedłużenie.Mi jakoś na HBO nie zależy gdyż większośc sportu oglądam.Mogę się spytać przy przedłuzeniu ale już to przerabiałem kilkukrotnie że nie miałem i nie dostane w tej cenie, zawsze tylko dają na pare miesiecy za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, czerstwy napisał:

Nie było żadnego HBO za 0 zł. Mieli tylko nieliczni co go wynegocjowali dawno temu.

Ja dostałem ostatnio HBO za 0 zł nie mając go do tej pory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
7 godzin temu, ircios napisał:

Ale do dzisiaj nie wrzuciłeś skana maila.  Pisać można. 

Proszę na życzenie i więcej wiary w ludzi, zwłaszcza w takich co mają tu taki staż na forum jak ja....

 

6a8437d0d557f0e961498bf41230bd27.jpg

Tabelka:

091d9c58373146860bb6c34df512e3df.jpg

A tu masz potwierdzenie, że dzień później dostałem do tego dysk 1TB za 0 zł:

87257478b6f46263a75a6d92739ea04e.jpg

 

Potrzebujesz czegoś więcej? Może screena regulaminu promocji na HBO? 

 

@czerstwydzięki :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oferta zupełnie normalna tyle że hbo za 0 default_smile.png)
A tak naprawdę za 10zł miesięcznie gdyby chciał składać z optimum.
Swoją drogą trochę denerwujące te negocjacje z c+ bo ja rozumiem że chcą naciągnąć jak najwiecej osób ale jeśli ktoś podaje cenę która jest do wynegocjowania to powinni ją dawać a nie wciskać kit że nie ma takiej oferty…….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie wiem jak to liczysz, ale przy Optimum+ za 24,99 zł/m, uwzględniając opłatę 20 zł/m za HBO wychodzi również 119,99 zł/m i to opłata bez dopełnienia do Extra+. Więc nie wiem, czy taka zupełnie normalna oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ale policz całość - Optimum+ 24,99, CANAL+Netflix 48 zł/m, Netflix 4K 17 zł/m, HBO 20, MRS 10 i mamy łącznie 119,99 zł/m bez dopełnienia do Extra+.  

 

W innym wariancie-  Optimum+ 24,99, Dopełnienie do Extra+ 10,  CANAL+ 19,90 zł/m, Netflix 38 zł, Netflix 4K 0 zł/m, HBO 20, MRS 10 i mamy łącznie 122,89 zł/m.

 

Także ja zadowolony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie dostałbym przed podwyżkami na 5 miesięcy przed końcem umowy Optimum+ za 24,99 i to jest oczywista oczywistość. Już przerabiałem na jednej umowie dwa miesiące temu zejście z Extra+(59,99) na Optimum+ za 24,99 i umowa się zakończyła, bo najniżej było 34,99 zł/m, nawet po wygaśnięciu. Wznowienie umowy poszło na Extra+ za 44,99 zł/m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...