Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ircios napisał:

Wyślij wypowiedzenie bo do Superpremium 4k możesz nie dostać MP za free.

Masz np całą paczkę C+, Eleven itd.

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/superpremium-4k-24?dllist=zco

 

@ircios Pominąłem kwestię, że w tej nowej ofercie dają mi 11 C+ ale patrząc na tą ofertę co wysłałeś to nie dostane dekodera 4K. W sumie i tak nie skorzystam z tego chyba, że jakoś ten dekoder robi upscaling do 4K i warto się o niego postarać z innych względów.

 

13 minut temu, lukx95 napisał:

@catalan W pakiecie Superpremium+ 4K zyskujesz oprócz tego co masz dostęp do kanałów FilmBox i kolekcji Movies Fun. Ja radziłbym jednak spróbować złożyć wypowiedzenie jakoś tak max dwa miesiące przed końcem umowy, ale nie wcześniej, bo najlepiej negocjować bliżej końca okresu oznaczonego. Napisałem Ci na priv o co możesz ewentualnie negocjować po złożonym wypowiedzeniu.

Ok, dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, catalan napisał:

@ircios Pominąłem kwestię, że w tej nowej ofercie dają mi 11 C+ ale patrząc na tą ofertę co wysłałeś to nie dostane dekodera 4K. W sumie i tak nie skorzystam z tego chyba, że jakoś ten dekoder robi upscaling do 4K i warto się o niego postarać z innych względów....

A dlaczego miałbyś nie dostać tego dekodera?  Poczytaj o tym sprzęcie w odpowiednim wątku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek ma extra+ z c+ za 99,99 PLN, do tego Mistrzowską Piłkę za 0,00 PLN i 5,00 PLN za najem turbobox+.

Za ile można mieć przy umowie na 24 miesiące: zejście z extra+ do optimum+ oraz poszerzenie pakietu o kanały Eleven + kanał sportklub, który jest za 1,99 PLN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - czy mogę prosić o pomoc czy to dobra oferta czy można było coś jeszcze ugrać przy umowie na 15 miesięcy?

 

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,79 zł 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu i kilkudziesięciu telefonach z ich strony (nie odbierałem) przystałem na propozycję która mi odpowiadała.

Umowa podpisana:

- SUPERPREMIUM+4K  109,99

- MULTI MAN PACK         20,00

- MISTRZOWSKA PIŁKA    0,00

- NAJEM 4K ULTRABOX+ 0,00

- MULTIROOM STAND.      0,00

- NAJEM DYSK                   0,00

 

W sumie 129,99 zł w umowie na 2 lata. Nie wiem czy to dobra oferta, ale mi tam pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry gdyż moje pytanie nie dotyczy bezpośrednio tematu wątku ale nurtuje mnie pewien problem. Mianowicie: posiadam pakiet Extra z Canal+ z wieloma różnymi dodatkowymi opcjami typu HBO, Mistrzowska Piłka czy Netflix. Logując się do Strefy Canal+ mam możliwość poszerzenia obecnej umowy o pakiet Superpremium+ 4K. Moje pytanie brzmi: gdybym się zdecydował na taki ruch to czy zachowam dostęp do Netflixa czy Mistrzowskiej Piłki? Czy po przejściu na na ten pakiet otrzymam dostęp tylko do gołego pakietu Superpremium+ 4K bez Netflixa, Mistrzowskiej Piłki? Z góry dziękuję za wyjaśnienie tej wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

Mam pakiet Entry+ 9,99 Cam najem 0zł, umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie właśnie złożone. 

 

Propozycje dostępne na stronie online

Comfort+ 22,50

Optimum 24,90

 

Myślicie że idzie coś jeszcze wynegocjować ze strony z infolinii rezygnacyjnej?

Interesuje mnie Entry lub Comfort + kanał Mezzo

Proszę o info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW czyli że podnosząc sobie pakiet z Extra+ z Canal+ na Superpremium+ 4K nie stracę Netflixa, mając go obecnie połączonego z umową na Canal+ ? W sumie chodzi mi tylko o tą opcję gdyż czytając regulamin pakietu Superpremium+ 4K wiem że stracę opcję Mistrzowska Piłka gdyż ten pakiet nie jest częścią składową pakietu Superpremium+ 4K a jedynie dodatkową opcją. Chciałbym uniknąć ewentualnej wtopy gdyż jest też pakiet Superpremium+ 4K z Netflix ale u mnie go akurat w strefie Canal+ nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...