Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

 

chodzi mi o to ze ten nowy dekoder to jest taka przystawka medialna . Tak naprawde to do niego nie potrzebujesz juz anteny bo  wystarczy internet. Ale nie wiem czy ma obie opcje czy tylko ta internetowa? i czy to jest prawda ze  za granica opcja  przez wifi nie bedie dzialac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie jakiś czas i widzę pakiet SUPERPREMIUM+4k zawierający między innymi:

- 12x Canal+

- HBO z GO

- Eleven Sports

- Polsat Sport Premium

- Filmbox Pack.

Brak jest natomiast pakietów Cinemax i Mistrzowska Piłka.

To prawda, czy jakaś reklamowa "kombinacja" i za ile ewentualnie można to wyrwać.

PS

Ktoś kiedyś się o to pytał" wypowiedzenie (mam stare Superpremium+) wysłałem poprzez strefę i chyba 2 godz później otrzymałem na maila potwierdzenie od Pani, która nie podpisała się imieniem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium 4k nie ma MP w składzie, to opcja dodatkowa dawaną za 0 w tym pakiecie. 

2 minuty temu, Guzler napisał:

SUPERPREMIUM+4k zawierający między innymi:

- 12x Canal+

- HBO z GO

- Eleven Sports

- Polsat Sport Premium

- Filmbox Pack.

Tu Wrzuciłeś MP a później piszesz, że tego nie ma :D

 

Cinemax jest w superpremium za 99,99

 

Superpremium 4k z MP za 109,99zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, PawelTSW napisał:

Superpremium 4k nie ma MP w składzie, to opcja dodatkowa dawaną za 0 w tym pakiecie. 

Tu Wrzuciłeś MP a później piszesz, że tego nie ma :D

 

Racja, kanały 130 i 131 to też Polsat Sport Premium, tyle że nie PPV 🤐

A Cinemax trzeba dokupić i czy na pewno jest Eleven Sport i Paczka Filmbox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelTSW napisał:

Superpremium 4k nie ma MP w składzie, to opcja dodatkowa dawaną za 0 w tym pakiecie. 

Tu Wrzuciłeś MP a później piszesz, że tego nie ma :D

 

Cinemax jest w superpremium za 99,99

 

Superpremium 4k z MP za 109,99zł 

A wiesz może za ile można wyrwać pakiet superpremium 4k z MP, Cinemax, HBO max, history, history2, multiroom? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox już wycofany, a movies to ci nie powiem, może ktoś inny wie. 

 

Extra od 35 do 45 (optimum + dopełnienie) 

C+ za 20

Hbo max za 20

MP od 0 do 20

C+4k za 0

Cinemax 8

History 1 i 2 za 3 zł 

Filmbox 5

Multiroom 10

 

Najdrożej 131

Najtaniej 101 zł 

 

 

 

Edytowane przez PawelTSW
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PawelTSW napisał:

Fox już wycofany, a movies to ci nie powiem, może ktoś inny wie. 

 

Extra od 25 do 45

C+ za 20

Hbo max za 20

MP od 0 do 20

C+4k za 0

Cinemax 8

History 1 i 2 za 3 zł 

Filmbox 5

Multiroom 10

 

Najdrożej 131

Najtaniej 91 zł 

 

 

 

exstra+ za 25 jakim sposobem?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna oferta: 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Multiroom - 83,89 zł miesięcznie - umowa do końca sierpnia. Głównie interesuje mnie sport, mam wszystko co potrzebuję, czyli polsaty na LM, c+, eurosporty, eleven. Z pozostałych korzystają inni domownicy, ale w sumie nie byłoby tragedii, jakby zniknęło, jest internet.

 

Dzisiaj otrzymałem ofertę, że utrzymuję wszystko co jest, tylko zasady multiroomu się zmieniają, ale że jestem od lat klientem, to przygotowali tylko dla mnie wyjątkową ofertę - stary abonament się nie zwiększa, a sprawę z MR rozwiążemy nową umową, która wyniesie jedynie 35 zł. W skrócie, za to samo mam płacić 35 zł/mc więcej. Zbrechtałem i uprzejmie się pożegnałem, zresztą rozmawiałem z jakimś świeżym narybkiem, który dukał wyuczone formułki, szkoda było czasu. Zaraz złożę wypowiedzenie i pewnie trzeba będzie przedłużać na sam koniec. 

 

Poczytałem x stron do tyłu i nadal nie za bardzo wiem o co walczyć. Czy mógłby jakiś kozak, których tu sporo, napisać w jaką najniższą kwotę mam celować? @ircios@PawelTSW, widzę, że jesteście King Kongami, jak mawia Marcin Daniec, podpowiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pakiecie optimum jest Canal sport 5 ? dzieki

 

umowa do konca czerwca wypowiedzenie wysłane

 

za ile mogę wyrwać właśnie optimum+ na dwóch umowach i ultraboxy dzieki. Dajmy że na pierwszej mi się uda za 24,99 a na drugiej?

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta:

 

Extra + 

10 x Canal+

Mistrzowska Piłka

HBO

HBO GO

Eleven

 

Multiroom 2xCameleon

1.WifiBox

2.WifiBox

 

Cena : 101,89zl

 

Zaproponowano 

 

Extra + 

11 x Canal+

Mistrzowska Piłka

HBO

HBO GO

 

 

Multiroom na sieci WI-FI

1. 4K z dyskiem 1TB

2.WifiBox

 

Cena : 90,99zł

 

Czy można cos więcej ugrać ?

Obecnie po dołączeniu światłowodu interesuje mnie najtaniej pakiet zawierający 5 Canal+Sport , Mistrzowska Piłka , Biznes24 , reszta dubluje mi się ... 

Opcje Eleven będę dobierał w opcji wlacz/wylacz w trakcie sezonu Serie A

Edytowane przez MZKS1929
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelTSW napisał:

Multiroom możesz normalnie zostawić za 0 zł jeśli miałeś za 0.

Nie musisz brać drugiej umowy. Druga umowa jest dla tych co używają dekodera w drugim domu. 

 

Extra z 12x canal plus jest za 79,99 

Mistrzowska Piłka za 0.

Eleven za 11,90 

 

To gość nagadał mi, że muszę drugi abonament wziąć. Zapytałem wyraźnie czy od teraz będę musiał płacić więcej o 35 zł przez multiroom, a on, że tak to teraz będzie przez zmianę zasad. Ładnie naciągają dziadków. Czyli jak chcę mieć to co miałem, plus Eleven, to najniżej 91,95. W sumie nie opłaca się brać tych Eleven, hiszpańską się dzielą z c+, zaraz tracą F1, więc jak akurat będę chciał jakiś mecz, pewnie raz w roku, a może nawet nie, to sobie wykupię przez ich stronę i tyle. Dzięki za pomoc, negocjujemy.

Edytowane przez MarekZukowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+ z Canal+ dekoder 4K z MR na starych zasadach 84,99. Oferta w tej samej cenie z nowym MR czyli Wifibox+, druga umowa za 35zl na MR na inną lokalizację z premiumbox. Jest co jeszcze urwać czy oferta ok? Oraz czy do MR łączonego może być też 4K zamiast wifiboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Electrix napisał:

....druga umowa za 35zl na MR na inną lokalizację z premiumbox. Jest co jeszcze urwać czy oferta ok? Oraz czy do MR łączonego może być też 4K zamiast wifiboxa?

To nie jest umowa z MR. To jest poprostu tańsza odrębna umowa z inną niż masz na tej pierwszej E+ z C+ i MP za 35. Oferta zachęcająca aby nie rezygnować z C+, jeśli MR był w innej lokalizacji. Co do pierwszej umowy, to możesz urwać. E+ za 44,99 + C+ z C+ 4k 19,99.

 

 

4 godziny temu, Lekki308 napisał:

- Optimum +

- Mistrzowska piłka

- Canal plusy

- Canal plus 4K

- Dekoder 4K

 

Wszystko za 50 zł. Czy według was to jest dobra cena  ? 

Jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...