Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obie płatności masz osobno. Do momentu jak nie włączysz tzw "jednej płatności". Sam tak zrobiłem. Teraz jedna faktura.

 

1.Nowy Start+ z Canal+, C+4K

     + dekoder 4K UltraBOX za 34,89 +10zł rozszerzyłem do Nowy Comfort+

 

2.Extra+ z CANAL+, C+4K, HBO, HBO max, Mistrzowska Piłka, kolekcje: Fox Play, National Geo, Paramount

     + dekoder 4K UltraBOX Dysk 1TB za 65zł

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2022 o 21:50, gariwaldi napisał:

Dam znać w poniedziałek co Pani powie na moją propozycję

Pani stwierdziła że nie może dać takiej oferty. Jej propozycja: Optimum+39,99 C+ 19,99 Eleven 11,90 MP 10 zł. Druga umowa za 15 zl lub 35 zł.

Aha i zapomniałem dodać że dzwoniła z numeru 691 450 080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arminvanpiekarz napisał:

Obie płatności masz osobno. Do momentu jak nie włączysz tzw "jednej płatności". Sam tak zrobiłem. Teraz jedna faktura.

 

1.Nowy Start+ z Canal+, C+4K

     + dekoder 4K UltraBOX za 34,89 +10zł rozszerzyłem do Nowy Comfort+

 

2.Extra+ z CANAL+, C+4K, HBO, HBO max, Mistrzowska Piłka, kolekcje: Fox Play, National Geo, Paramount

     + dekoder 4K UltraBOX Dysk 1TB za 65zł

Mam to samo, co na twojej drugiej umowie tylko, że płacę 79,99zł +10zł 4K Ultrabox Dysk.  Chciałbym dalej to samo + Netflix 4K najlepiej za 38zł.  Czy da radę ugryźć to za 118zł?  

Będę zdawał drugi dek z Camelem. I przy okazji wziąć drugą umowę z 4K Ultrabox i ten sam pakiet, ale już bez Netflix.  Do końca lipca umowa na wypowiedzeniu. Prawie od początku istnienia platformy w Polsce. 

Chłopaki pomóżcie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Nirvanek7 napisał:

płacę 79,99zł +10zł 4K Ultrabox Dysk.  Chciałbym dalej to samo + Netflix 4K najlepiej za 38zł.  Czy da radę ugryźć to za 118zł?  

To samo za tę samą cenę. Z dyskiem dekoder wyrwiesz za 5 zł, a netflix za 38 nie jest tak łatwo dostać, choć konkurencja większa, to może być łatwiej. Próbować i czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy prawdą jest, że jeżeli posiadam multiroom po Cyfrze to DUK nie będzie ze mną rozmawiał? Pytam gdyż dzwoniłem pod numer DUK i poinformowali mnie, że muszę dzwonić na ogólny numer telefonu gdyż posiadam multiroom po Cyfrze. Czy w momencie złożenia wypowiedzenia sytuacja się zmieni?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mun230 napisał:

Mam takie pytanie. Czy prawdą jest, że jeżeli posiadam multiroom po Cyfrze to DUK nie będzie ze mną rozmawiał?

Dla mnie bzdura totalna, ale jeśli nie ma wypowiedzenia w systemie, to nie dziwię się że nie chcą z tobą rozmawiać,  więc do dzieła 😀

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nirvanek7 napisał:

Dla mnie bzdura totalna, ale jeśli nie ma wypowiedzenia w systemie

Nie raz dzwoniłem do DUK i bez złożonego wypowiedzenia przedłużałem umowę. Teraz w DUK dwukrotnie jasno usłyszałem, że oferta jest widoczna ale skoro mam multiroom po dawnej Cyfrze to oni nie mogą ze mną rozmawiać. Wypowiedzenie złożyłem i czekam na to czy coś się zmieni...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytałem już kilkanaście stron, ale już chyba jestem za stary aby ogarnąć te wszystkie pakiety i ceny.

Konkretne pytanie: na przedłużeniu niezależnego MR dostałem ofertę Superpremium 4k za 109.90  + dodatkowy dekoder wifi za 0 oraz dodatkowa umowa na moduł cam za 35 zł. Brać czy negocjować ?

czy dostanę przy tym netflix za 38 na 4 urządzenia ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wiwaldek napisał:

Brać czy negocjować ?

Lepszej na ten pakiet nie dostaniesz. 

Netflix 4k za 38 może się nie udać, nie ma na to reguły. 

6 godzin temu, wiwaldek napisał:

jestem za stary aby ogarnąć te wszystkie pakiety i ceny.

To nie tłumaczy nikogo by przeczytać parę stron ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka oferta, czy przedłużać, czy też coś jeszcze można ugrać?

Karta cameleon na własnym sprzęcie.

HBO z automatycznym wyłączeniem do grudniu 2022 r. w prezencie.

Całość 42,40 zł do lipca 2024 r.

 

Wybrane usługi:

Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max

Wybrane promocje:

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...