Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios dzięki za odpowiedź. Mam świadomość tego że jestem dojony stąd chcę się przygotować dużo wcześniej. Tym bardziej że oferta programowa Canal+ jesienią wcale nie zapowiada się wesoło (tracą Premier League, Eleven traci wyścigi F1, nie wiadomo też co z Polską Ekstraklasą). Skoro tracą coś co mnie interesuje to znaczy że czas dojenia się skończył. Albo zejdą z ceną a jak nie to idę do konkurencji. Będę śledził wątek i co jakiś czas pytał czy coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Umowa do 31082022.

 

Przed wypowiedzeniem nowy start ,paczka c+,C+ 4k,najem dysku łacznie 45.

Po wypowiedzeniu:

 

 

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

8 minut temu, mruczek67 napisał:

Witam.Umowa do 31082022.

 

Przed wypowiedzeniem nowy start ,paczka c+,C+ 4k,najem dysku łacznie 45.

Po wypowiedzeniu:

 

 

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

zaakceptowane:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Na dzień dzisiejszy Twoja zniżka by wyniosła 0.

Bzdury gadasz 

 

Skoro płaci 125 za superpremium 4k, to teraz mógłby mieć to samo za 110 to już ma 15 zniżki na dzień dobry. 

Do tego wynegocjować jeszcze 10-15 na dekoderach i wyjdzie +30 do przodu miesięcznie 

@wally79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 przez to, że jesteś dobry płatnik, to nawet z wypowiedzeniem będą Cie trzymać z wysoką ceną. Chyba, że byś trafił na rzeczowego konsula. Skoro sport tak bardzo Cię interesuje, a będzie jego brak, to może pomyśl z zejściem na Optimum za 24,99.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios liczę że trafię na rzeczowego konsultanta. Poza tym mam świadomość że do końca umowy jest jeszcze 6 miesięcy. Ale jak już podałeś mi ceny które mogę ugrać za pakiet Superpremium+ 4K w okolicach 110 zł tzn. że zapowiada się batalia z cyklu kopania się z koniem. Realnie zakładam taki scenariusz płacić za to co mam obecnie max 188 zł będę musiał raczej nastawić się na twarde negocjacje które zakończę prawdopodobnie już po zakończeniu umowy czyli w okresie od 01.11 do 14.11 czyli w okresie w jakim należy zwrócić sprzęt. Sądzę że skoro teraz tyle płacę i postawię im twarde warunki to chcąc mnie zatrzymać będą musieli coś popuścić w myśl zasady: lepszy rydz niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

obecnie posiadam Superpremium+ 4k z mistrzowską piłką, fox play, nat geo play ze starym multiroomem standard z dwoma caymanami, do tego ultraboxa+ 4k bez dysku oraz moduł cam 4k - za wszystko płacę 114,99 (109,99 za superpremium + 5 dzierżawa ultraboxa bez dysku)- umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane

dziś oferta:

umowa 1 - to samo z Netflixem 4k za 153 (czyli Netflix wychodzi za 38, ale pozostaje 5 za dzierżawe dekodera 4k) lub rezygnując z filmboxów za 148 - zachowując multiroom dzierżawa wifiboxa w cenie, za drugiego ultraboxa musze dopłacić

umowa 2 - standardowe 35 ale z posiadanym modułem, chcąc ultraboxa 4k muszę dopłacić

 

Nie pamiętam kwot dopłat bo poprosiłem o telefon za jakiś czas - mam jednak pytanie do Fachowców:

 

umowa 1 - czy mogę zejść z 5 PLN za dzierżawę pierwszego dekodera 4k i ile minimalnie kosztowałby drugi 4k bez dysku ?

umowa 2 - jaka może być minimalna dopłata do dekodera 4k (bez multiroomu) ?

 

Ircios, nie denerwuj się - wiem, że była o tym mowa sto razy , ale padają różne kwoty i przyznam że mi się miesza ...)

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mmkk napisał:

czy mogę zejść z 5 PLN za dzierżawę pierwszego dekodera 4k i ile minimalnie kosztowałby drugi 4k bez dysku ?

Możesz zejść na 0, drugi dekoder bez dysku 15.

 

8 godzin temu, mmkk napisał:

umowa 2 - jaka może być minimalna dopłata do dekodera 4k (bez multiroomu) ?

Od 0 do 5

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmkk abonenci przechodzący z MR po C+ na MR w sieci, dostają za 0. Tak jak to było dotychczas. Jeśli ktoś ma MR za 10 i chce dobrać dekoder 4k bez dysku to dopłaca 5. Wtedy ma za 15. Z racji, że Ty będziesz miał z 0, to chyba oczywista oczywistość,  że dekoder 4k do MR powinieneś dostać za 5. Logiczne. Chyba ,że operator chce wałkii robić i takim abonentom kak Ty, liczy tak samo jak Ci co płacą za MR.

Opłata za MR z Wifiszrotem wynosi 10. Dobierając do MR dekoder 4k bez dysku +5. Tak to wygląda. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ircios napisał:

@mmkk abonenci przechodzący z MR po C+ na MR w sieci, dostają za 0. Tak jak to było dotychczas. Jeśli ktoś ma MR za 10 i chce dobrać dekoder 4k bez dysku to dopłaca 5. Wtedy ma za 15. Z racji, że Ty będziesz miał z 0, to chyba oczywista oczywistość,  że dekoder 4k do MR powinieneś dostać za 5. Logiczne. Chyba ,że operator chce wałkii robić i takim abonentom kak Ty, liczy tak samo jak Ci co płacą za MR.

Opłata za MR z Wifiszrotem wynosi 10. Dobierając do MR dekoder 4k bez dysku +5. Tak to wygląda. 

dzięki, czyli w najlepszym układzie:

- umowa podstawowa - pierwszy dekoder 4k za 0 , drugi dekoder 4k do MR za 5  (miałem sam MR za 0 i to się nie zmienia)

- umowa dodatkowa bez MR - dekoder 4k za 0

 

zgadza się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PawelTSW napisał:

No trudno. Wybrałeś to masz. 

Nie, jeszcze się nie zgodziłem, mam jeszcze trochę czasu. Pani twierdziła, że ceny które napisałeś są dla tych co mieli niższe pakiety. Dla mnie może być tylko za 60.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarekw płaciłem ok 140 zł przez 2 lata za Superpremium 4K.

Teraz płacę 29 zł w tym jest pełna paczka C+ i podstawowe kanały. Umowa tylko na 12 miesięcy.

Można płacić mniej.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Mi też wciskali, że nie można zejść na niższe pakiety z takimi cenami. Umowa też była do końca kwietnia, na początku miesiąca zadzwoniła Pani z Krakowa zaproponowała to samo za tą samą cenę. Wtedy była dyskusja, że albo moje warunki albo się żegnamy. Pani powiedziała, że już 4 miesiące się nie można ze mną dogadać i czego ja oczekuje. Powiedziałem oczekiwana ofertę, 5 min konsultacji z kierownikiem i zgoda ;) walcz o swoje.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj niechcący odebrałem i usłyszałem coś takiego:

Nowy Comfort + Canal+ z 4K i dekoder 4K z dyskiem za 60zł albo z Extra za 70zł. Podobno Optimum nie dają.

 

D... nie urywa choć obniżka spora bo obecnie płacę 105 nie licząc pakietu francuskiego. Tego już jednak nie potrzebuję, bo mam z Molotov.tv i tam wszystko jest w HD a nie tak jak tutaj tylko France 2. Na domiar złego na tych kanałach nie działa EPG co czyni je trochę bezużytecznymi.

 

Pobawię się jeszcze dekoderem i się zastanowię, bo zależało mi na oglądaniu w Apple TV, na którym aplikacja nie działa poprawnie. Muszę jednak przyznać, że wśród wielu narzekań muszę uczciwie pochwalić efekt aktualizacji na dekoderze. Gdyby tak wyglądała aplikacja na Apple TV, miała 4k, nagrywanie i takie EPG oraz bogaty interfejs to wziąłbym za te 70zł bez zastanowienia.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...