Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie umowa do końca lipca 2022, wypowiedzenia nie składałem, ale już zaczęły się telefony z ofertą przedłużenia. Oferują mi to co mam, tj. Superpremium 4K za 109,99 zł + Canal+ 4K UHD za 0 zł + Mistrzowska Piłka + Eleveny + Fox Play za 0 zł + 5 zł dzierżawy za dekoder UltraBox+ z umową na 24 miesiące. Pytanie, czy jest szansa, aby zejść z opłaty za dekoder na 0 zł ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, emarti napisał:

 

Widzę że pojawia się za ten pakiet kwota 65 zł. Ktoś tu też pisał że argumentując utratę ligi angielskiej zszedł z 80 zł na te właśnie 65 zł. Ja mam identycznie. Extra wraz z wszystkimi C+ za 79.99. Jeśli daliby mi za 65 zł to brałbym odrazu. Z tym że ja chcę wymienić przy okazji Mediaboxa na 4K i wziąć zamiast obecnie posiadanego Multiroomu dodatkową umowę tą za 10 zł. Czy ta kwota 65 zł jest powiedzmy na porządku dziennym czy też łatwo do ugrania czy trzeba o to walczyć? 

Kolejne teorie spiskowe😂Ten pakiet jest od dawna w tej cenie w postaci składaka a tu teorie że ktoś dostał bo utracili Lige angielską😃Sa tacy co mają odpowiednik tej ofarty za  55 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Kolejne teorie spiskowe😂Ten pakiet jest od dawna w tej cenie w postaci składaka a tu teorie że ktoś dostał bo utracili Lige angielską😃Sa tacy co mają odpowiednik tej ofarty za  55 zł

Ja już miałem 3 telefony (umowa do końca lutego) i za Ekstra+,C+,MP i MR nie chcą zejść poniżej 85 zł. Powiedziałem że to dla mnie za dużo to proponują tylko obniżenie pakietu. Zobaczymy czy zejdą z ceny - najwyżej się pożegnamy. Zacząłem negocjacje od 50 zł ale za max 60-70 zł byłbym w stanie przyjąć ofertę. Ale póki co ich to nie interesuje i wolą się pożegnać. Negocjował ktoś podobny pakiet ?

 

Litti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bloo411 napisał:

U mnie umowa do końca lipca 2022, wypowiedzenia nie składałem, ale już zaczęły się telefony z ofertą przedłużenia. Oferują mi to co mam, tj. Superpremium 4K za 109,99 zł + Canal+ 4K UHD za 0 zł + Mistrzowska Piłka + Eleveny + Fox Play za 0 zł + 5 zł dzierżawy za dekoder UltraBox+ z umową na 24 miesiące. Pytanie, czy jest szansa, aby zejść z opłaty za dekoder na 0 zł ?

Ciężko stwierdzić. Do pakietu gdzie mam sam Optimum+ za 24,99zł przy przedłużeniu zrabatowali mi dekoder za 0zł (miałem Comfort+ za 39,99zł), a do pakietu za 79,99zł zrabatować do 0zł już nie chcieli i mam za 5zł. 

W obu przypadkach mowa o dekoderze Ultrabox+ z dyskiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Kolejne teorie spiskowe😂Ten pakiet jest od dawna w tej cenie w postaci składaka a tu teorie że ktoś dostał bo utracili Lige angielską😃Sa tacy co mają odpowiednik tej ofarty za  55 zł

Czyli ta kwota możliwa do uzyskania tylko w składaku, tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, PawelTSW napisał:

Tak, były tu takie osoby, i nie tylko tu

A tak poza tym, to już się o to pytałeś! 

Pytam bo  jeśli ktoś nie akceptuje nowej oferty , przechodzi na czas nieokreślony , podnoszą mu cenę bo zgody marketingowe to zostaje na starych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem ostatnich kilkunastu stron więc mogę wywarzyć otwarte drzwi, jednak sądzę że to ciekawa informacja. Umowę przedłużyłem w styczniu biorąc Optimum, HBO +GO, MP, MR, C+, C+4K, dekoder 4k z dyskiem za 69 zł. Musiałem wymienić dekoder do multiroomu, który wkrótce się zepsuł. Przy wymianie dostałem propozycję oddzielnej umowy na pakiet Extra za 10 zł. W skład pakietu wchodzi jeszcze Nat Geo Play, FOX Play i CANAL+ Family. Umowa na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2022 o 08:05, Stef napisał:

Nie czytałem ostatnich kilkunastu stron więc mogę wywarzyć otwarte drzwi, jednak sądzę że to ciekawa informacja. Umowę przedłużyłem w styczniu biorąc Optimum, HBO +GO, MP, MR, C+, C+4K, dekoder 4k z dyskiem za 69 zł. Musiałem wymienić dekoder do multiroomu, który wkrótce się zepsuł. Przy wymianie dostałem propozycję oddzielnej umowy na pakiet Extra za 10 zł. W skład pakietu wchodzi jeszcze Nat Geo Play, FOX Play i CANAL+ Family. Umowa na 24 miesiące.

 

Myślicie że jest szansa dostać pakiet Optimum+ HBO + Canal+ oraz Multiroom bez Mistrzowskiej Piłki w niższej cenie? Nie mówię, że ta o której wspominał @Stef jest zła, ale zastanawiam się, bo nie planuje wymiany dekodera na 4k, a Mistrzowska Piłka też nie jest mi potrzebna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka stron wstecz i nie znajduje nic podobnego do mojego przypadku.

Mam obecnie Extra+CANAL+(6)LIVE do tego Nat Geo Play (0zł), Eleven (11,90zł), Mistrzowska Piłka (0zł), Fox Play (0zł), Dekoder 4k (5zł) + Dysk (0zł) i płacę 86,90zł

 

Umowa do końca lipca ale już dzwonią. Proponują mi pozostanie na tych samych warunkach przez kolejne 24 miesiące lub rozszerzenie do pełnego Canal+ za dopłatą 10zł, czyli 96,90zł.

W dobie utracanych praw do Bundesligi, Premier League, F1 w Eleven to raczej kiepska oferta. Póki co odrzuciłęm bo jeszcze trochę czasu jest, ale pytania do znawców tematu: na co mogę liczyć? Na zejście z ceny? Na rozszerzenie, tylko o co? HBO mnie nie interesuje, Netflix mam osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...