Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Kubikkkk napisał:

W takim razie nie jest to dla mnie jasne. Czy dekoder 4K musi być płatny 5zł czy da się za 0zł? Czy chcąc canal+ z extra+ mam negocjować comfort z canal+ a już w trakcie umowy coś zmieniać żeby było extra? No i czy ta opcja dopełnienia będzie wtedy dostępna czy nie wiadomo? 

Tak jak napisałem 70 zł to jest mój max a jak możliwe jest mniej to też super.

Wynegocjuj najpierw Optimum+ za 24,99 zł oraz Canał+ za 19,99 zł ( Możesz w gratisie z C+ dostać jeszcze Ligę mistrzów na Polsat Sport Premium.  Gdy już przedłużysz to w strefie abonenta będziesz mógł podnieść pakiet na Extra za 10zł. Finalnie wyjdzie to ci 59,98 z opłatą za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PawelTSW napisał:

Czyli dla ciebie optimum za 25 i dopełnienie do extra za 10 to nie to samo? :D

No jednak wychodzi na to samo.

Wiedziałem,  że nie rozumiesz o co ktoś pyta. A jak ktoś pyta o E+ z C+,  dekoder 4k i chce się zmieścić w 70zł, a Ty odpisujesz, że za 60. Przeczytaj post kolegi. Tyle razy az zrozumiesz jego treść.

Tak w nawiasie...Optimum z dopełnieniem do E+ nie jest pakietem E+

 

8 godzin temu, Kubikkkk napisał:

Dzień dobry. 

Chciałem się państwa doradzić. 

 

Obecnie posiadam pakiet extra+ z dekoderem wifipremiumbox a za całość płacę 44.99zł, umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane.

 

Chciałbym otrzymać extra+ z canal plusami ( nie muszą być wszystkie ale 4K żeby był ). I jeszcze wymiana dekodera na dekoder 4K z dyskiem. 

Czy możliwe jest abym za całość zmieścił się w kwocie do 70zł?

Póki co to oferują mi pozostanie przy extra za tą samą cenę a jak pytam o to co tu napisałem to proponują dużo wyższy abonament i jeszcze za dekoder +5zł. 

 

 

 

 

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Negocjować Optimum za 15 zeta +dopełnienie do Extra za 10zł C+ 20 zeta+Ewntualnie 5 zeta za dekoder.

Optimum za 15 jest? To coś mnie ominęło po Nowym Roku.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment prowokacyjny do kłótni.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Wiedziałem,  że nie rozumiesz o co ktoś pyta. A jak ktoś pyta o E+ z C+,  dekoder 4k i chce się zmieścić w 70zł, a Ty odpisujesz, że za 60. Przeczytaj post kolegi. Tyle razy az zrozumiesz jego treść.

Tak w nawiasie...Optimum z dopełnieniem do E+ nie jest pakietem E+

 

 

 

Optimum za 15 jest? To coś mnie ominęło po Nowym Roku.

Bo ktoś chce extra to znaczy że już nie może mieć optimum z dopełnieniem? :D

Jak ktoś pyta o extra to znaczy że chce extra, nieważne jak, ale ty musisz bić pianę, bo my piszemy o optimum z dopełnieniem do extra, a nie od razu extra, tylko tobie robi to różnicę :D

Nie widzisz tego? 

 

Edytowane przez PawelTSW
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce E+ to dostanie E+. Ktoś chce Optimum z dopełnieniem do E+ to będzie miał, ale taki zestaw nigdy nie będzie pakietem E+.

 Dam Ci przyklad bo brniesz dalej w ślepą ulicę i mnie obrażasz.

Kiedyś miałem (i nie tylko ja) Comfort jak nie było jeszcze Optimum. Było też dopełnienie do Extra, które dobrałem. Przy aneksowaniu żaden konsultant nie powiedział, że mam pakiet E+, tylko powtarzali, że Comfort...i tyle w temacie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pakiet Start+ chodzi po 9,99 zł. na 12 m-cy.

Za 5 zł dodatkowo miałbym pakiet bogatszy o kilka kanałów, ale umowa już z dłuższym zobowiązaniem.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał:

Przy aneksowaniu żaden konsultant nie powiedział, że mam pakiet E+, tylko powtarzali, że Comfort...i tyle w temacie. 

Czy to robiło jakąś różnicę?  Czy to był jakiś problem przy negocjowaniu aneksowania?

Edytowane przez primanus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie bardzo rozumiem różnicę między Extra a Optimum z dopełnieniem. Czy ta druga opcja jest lepsza przy przedłużaniu czy gorsza. Będę wdzięczny za kilka słów wyjaśnienia.

 

Druga sprawa, czy każdy, kto ma Optimum ma w panelu możliwość włączenia dopełnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 15:18, PawelTSW napisał:

Musisz negocjować optimum za 25 i do tego paczkę c+ za 20. Dekoder z dyskiem za 5. 

 Ja wynegocjowałem podobnie bez wypowiedzenia

optimum 22,5

Canal + 25

Dekoder 5

Canal +4 K 0

Mistrzowska Piłka 0

________________________________

                    52,5

Edytowane przez info41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

umowa kończy się 31.03. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. do tej pory miałem:

Extra +

Canal +, Canal 4k

Eleven

MP

dekoder 4K

cena 91.89 zł

zależy mi na sporcie więc pakiet musi zostać taki sam. Jaką kwotę mogę obecnie najlepsza ugrać? i jaka jest teraz dopłata za multiroom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po przestudiowaniu i obserwacji forum juz wiem, że placiłem za dużo. Tym bardziej teraz gdy zaraz zabraknie Premier league i juz nie ma bundesligi, chcialbym placic mniej. 

Mam teraz extra +, 8 canal plus BEZ 4K, MP, ELEVEN, NAT GEO, placiłem 109pln.

Dekoder pvr i sagem na MR.

Chcialbym nowy dekoder glowny plus nowy do MR po wifi

 

Wypowiedzenie wysłane i umowa sie konczy 31.01

 

Czy jest opcja o taką umowę na 12 miesięcy, czy tylko 24? Czy do optimum mozna zawsze włączyć dopelnienie do extra(nawet jak masz umowe na 12 miesiecy?)

 

Optimum 25

Dopełnienie do Extra za 10 

C+  za 20

MP za 0

C+4k za 0

Eleven za 11,90 

 

Zastanawiam się ewentualnie nad HBO z GO. Nigdy nie miałem i moze bym sprobował czyli plus 20zł

 

 

Proponowali mi teraz własnie to za chyba 82pln na 12 miesiecy, dodatkowo HBO z GO na 2miechy za darmo.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś zaproponowano (różne opcje):

- Optimum+ za 24,99 zł (12 m) lub 22,50 zł (24 m)

- Extra+ 49,99 zł (12/24m)

- Canal+ 19,99 zł

- MP 10 zł

 

Usłyszałem, że nie ma już dopełnień do Extra+, bo "wszyscy tak robili". Ale nie do końca jestem przekonany, że to nie ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w optimum jest CANAL+VOD (nie wiem czy dobrze to nazywam, chodzi mi o kolekcje "filmy" hbo, BBC itd., nie premiery! tylko filmy które można zobaczyć z kolekcji) czy jednak trzeba mieć minimum extra a może to jest odrębny pakiet? Kiedyś chyba był tylko od pakietu  extra.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...