Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na 3-4 strony do tyłu i setce innych stronach masz napisane co możesz ugrać. Jeśli nie spodoba Ci się, że tak mało, to masz też podane inne oferty, które mogą Cie zainteresować. A jak czegoś nie zrozumiesz to pytaj. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie mam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Mistrzowska Piłka, Nat Geo, Multiroom standard na Caymanach, Najem dekoder 4k Ultrabox i WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR).

Ponieważ praktycznie nie oglądamy telewizji i chciałem w ogóle zrezygnować ale żona i dzieci się uparły postanowiłem jednak zostawić nc+ (wypowiedzenie złożone, umowa do końca roku).

Przeleciałem kilka ładnych stron i celuję w optimum+ za 24,99PLN; pytanie czy w tej cenie zostawią mi dwa dekodery i multiroom?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stormwindpl napisał:

Przeleciałem kilka ładnych stron i celuję w optimum+ za 24,99PLN; pytanie czy w tej cenie zostawią mi dwa dekodery i multiroom?

Z góry dzięki za pomoc

Jak czytałeś,  to dobrze wiesz, że MR pozostanie z tym sprzętem co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę mam do końca maja a w tamtym tygodniu miałem już 4 telefony ( wyjątkowo szybko bo zawsze tak zaczynali od stycznia albo lutego). Najpierw podziękowałem pani mówiąc, że mam sporo czasu do końca umowy ale po którymś telefonie dałem się skusić żeby wysłuchać oferty. I pani zaproponowała mi na 2 lata pakiet extra z c+ (bez żadnych dodatków) za 60 zł przez 3 miesiące, potem 119zł !😂 Wyśmiałem ją i spytałem czy robi ze mnie głupka bo w strefie c+ mam taką samą propozycje extra c+ za 79.99. Nie wiedziała co powiedzieć więc zakończyliśmy rozmowę. I tu pytanie co za kosmici dzwonią z 736630078? Dostał ktoś normalną ofertę z tego nr czy też takie z kosmosu? Bo nie wiem czy jest sens odbierać czy dopiero koło marca jak wyślę wypowiedzenie. W poprzednich latach nawet firmy zewnętrzne miały w miarę podobne oferty co w strefie c+. Dodam że teraz mam comfort z 6c+, HBO z go, filmboxy, Mistrzowska piłka, dekoder 4k z dyskiem wszystko za 94,9zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawracałem wam głowę przed końcem umowy więc teraz czuje się w obowiązku poinformować co otrzymałem. Telefon był z numeru 500990900 :

Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ za
19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów
(01/18), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K
UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB
za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

pewnie trzeba było upomnieć się o canał+ 4K ale jakoś wyleciało mi to z głowy podczas rozmowy

oferta przyjęta,

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ciągle przypominają o akceptacji aneksu. Mam czas do soboty tym bardziej, że teraz "za karę" zrobił mi aktywacje w ciągu 24h od akceptacji aneksu, a ja za grudzień zapłaciłem już dawno 149zł za superpremium+4k z multiroomem, a te 25zł za c+ tak mnie kłuje w oczy, że już bym wolał zrezygnować z mistrzowskiej piłki i wziąć cały pakiet sportowy w polsat box go, gdyby po rezygnacji z mistrzowskiej piłki c+ był za 19,90. No, ale nie będę już grzebał zaakceptuje w piątek chyba, że sami do mnie zadzwonią to zapytam. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...