Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i o podpowiedź proszę

Umowa kończy mi się 28.02.2022, wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem ale chciałem się pomału zorientować w temacie.

Mam teraz:

Extra+

2x Multiroom Standard (1x 0zł i 1x 10zł)

8x Canal+

HBO

HBO GO

Ultrabox 4K

 

Płacę 104,99zł miesięcznie. Jaką mniej więcej cenę teraz sobie za takie coś wołają? Można do tego dostać Mistrzowską Piłkę za free?

Dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Złóż wypowiedzenie.

 

Extra+ 44.99zl 

CANAL+ 19.90 zl

CANAL+ 4K 0 zł

HBO HBO GO 20 zł 

Mistrzowska Piłka 0 zł 

Plus opłaty za MR, czyli łącznie 10 zł. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

Umowa do 30.03.2022 - wypowiedzenie złożone

Posiadam:

Superpremium 4K 

Ultrabox 4k 

Multiroom 2 dekodery WIFI BOX

Mistrzowska Piłka

 

Razem 139,90 zł

Czego mogę się spodziewać od konsula ile mogą zejsć ?

Czy można zamienieć jeden dekoder do multiroomu na 4K bez dysku nawet.?

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos

Masz ponad ćwierć roku do zakończenia obecnej umowy i na dzień dzisiejszy nie powinieneś sobie zbytnio głowy zawracać przedłużeniem,  bo na tyle czasu przed końcem nikłe szanse na jakąkolwiek obniżkę. Myślę, że do marca już będą w ofercie dekodery 4k. Co do oferty, to masz wszystko tu ładnie napisane ile możesz zejść, ale Ci podpowiem, żebyś nie pytał w koło o to samo. Jeśli chcesz ten sam pakiet, to Superpremium 4k 109,99 i jeden MR za free jest nikła szansa. Jeśli chcesz inny zestaw to masz na każdej stronie napisane, więc nie ma co tego powielać. Tak więc trzymaj rękę na temacie, a może 20 zł ugrasz o ile do tego czasu nic się nie zmieni z ofertami. 

Dodam,że jeśli uda Ci się dobrać dodatkowy dekoder 4k, to raczej zapomnij o obniżce. To będzie dość drogi MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, wilos napisał:

Cześć 

 

Umowa do 30.03.2022 - wypowiedzenie złożone

Posiadam:

Superpremium 4K 

Ultrabox 4k 

Multiroom 2 dekodery WIFI BOX

Mistrzowska Piłka

 

Razem 139,90 zł

Czego mogę się spodziewać od konsula ile mogą zejsć ?

Czy można zamienieć jeden dekoder do multiroomu na 4K bez dysku nawet.?

 

 

Zadzwoniłem pod numer z SMS i przedłużyłem umowę za to samo bez FILMBOXów( oferta łączona wszystko oddzielnie) RAZEM - 111,79 zł. Jestem zadowolony obniżyłem zobowiązania o prawie 30 zł miesięcznie

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _Artek_ napisał:

@Banan79 ja też planuje zejść z superpremium na optimum+C++hbo++mistrzowska +multi +ewentualne dopełnienie do extra, jeśli będzie mi brakowało jakiegoś kanału w optimum. Daj znać jak Ci się uda. Co do elevenów raczej  ich nie wykupię chyba, że w ica będą w promocji za 7,50. :D 

ja dopiero w czerwcu bede przedłużał . Eleveny są za 7,50😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wilos napisał:

 

 

 

Zadzwoniłem pod numer z SMS i przedłużyłem umowę za to samo bez FILMBOXów( oferta łączona wszystko oddzielnie) RAZEM - 111,79 zł. Jestem zadowolony obniżyłem zobowiązania o prawie 30 zł miesięcznie

Nie to samo. Poproszę o składowe oferty jakie przyszły do akceptacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irciosOptimum+ za 34,99 zł 24 m a po tym okresie za 38,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Dla mnie super bez filmboxow i dziwnych kanałów z extra których nie oglądałem

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wilos napisał:

@irciosOptimum+ za 34,99 zł 24 m a po tym okresie za 38,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Dla mnie super bez filmboxow i dziwnych kanałów z extra których nie oglądałem

Można było jeszcze urwać z 5-15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...