Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Umowa do końca marca, póki co zero telefonów tylko SMS aby umowę przedłużyć w BOK. Dziwne trochę, więc wczoraj wypowiedzenie poszło.

 

Obecnie mam Extra+ za 44,99 + mutliroom premium za 20, czyli 64,99 miesięcznie płacę.

Z tego co czytałem, to z ceny nie zejdę, ale co mogę utargować?

Wiele stron wstecz ktoś pisał, że dostał Canal+ seriale i Canal+ dokument na całą umowę, jest szansa to dostać? 

Przy poprzednim przedłużeniu dostałem całą paczkę C+ na 3 miesiące, Filmbox i coś jeszcze na 1 miesiąc.

 

Druga sprawa, antena którą mam już z 10 lat mocno skorodowała. Czy można przy przedłużeniu nową dostać/kupić za niewielkie pieniądze? Sam talerz potrzebuję, konwerter jest OK.

 

Zastanawiam się też nad zmianą dekoderów. Obecnie mam ADB 5720SX i ADB 2849/50ST. Pierwszy działa bez zarzutu, ale drugi często się wiesza, pomaga tylko wyjęcie z kontaktu a po takiej operacji ponowne uruchomienie tego g..na trwa około 5 minut :( Ale jak przejdę na zwykły multiroom wtedy muszę mieć możliwość nagrywania na obu dekoderach.

Wiem, że drugiego dysku nie dostanę, ale mam nieużywany dysk USB 320GB, czy taki wifibox (bo pewnie to dają jako drugi) będzie współpracował z moim dyskiem? 
 

 

Pozdrawiam Marek.

Edytowane przez marekwoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron do tyłu masz napisane za ile można antenę z LNB dostać przy aneksowaniu. Jeśli masz zamiar nagrywać na drugim dekoderze od MR to poczytaj o Wifibox. Przechodząc na MR SD, będziesz płacił 10zł/m. 

Jeśli szwankuje Ci dekoder od MR, to go wymień. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Umowa do końca marca. Obecnie posiadam

Extra+ z canal+  89,99 zł

Eleven Sports- 11,90 zł

HBO - 0zł

Mistrzowska piłka-0zł

Multiroom standard-0zł

Za wszystko płacę 101,89. Moje pytanie czy da rade zejść pare złotych z tej ceny? i czy da rade wymienić dekoder na coś nowego, obecnie mam multiroom na starych zasadach, dwa dekodery niezależne Sagemcom DSI 87, gdzie przy zmianie tv na 55" jakość obrazu jest nie najlepsza😧

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GM88 napisał:

Witam.

 

Umowa do końca marca. Obecnie posiadam

Extra+ z canal+  89,99 zł

Eleven Sports- 11,90 zł

HBO - 0zł

Mistrzowska piłka-0zł

Multiroom standard-0zł

Za wszystko płacę 101,89. Moje pytanie czy da rade zejść pare złotych z tej ceny? i czy da rade wymienić dekoder na coś nowego, obecnie mam multiroom na starych zasadach, dwa dekodery niezależne Sagemcom DSI 87, gdzie przy zmianie tv na 55" jakość obrazu jest nie najlepsza😧

 

Dodam że nadal chciałbym zostać przy niezależnych dekoderach, nie łączących się ze sobą przez wifi ( taka sytuacja🙂), konsultant wydzwaniający do mnie powiedział że tak się nie da. Jeśli to nie prawda, że się nie da wziąć nowego sprzętu, to chciałbym wiedzieć o jakie dekodery i cenę, bądź dodatkowe bonusy w starej cenie  mogę się starać?

 

Dziś dzwonili do mnie dwa razy, ale na razie nie odbieram😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Kończy mi się umowa na Comfort+ Canal+(6) + Multiroom + Mistrzowska Piłka. Do tej pory płaciłem 74,99.

Nowa propozycja to 79,99, bo podobno nie mogą już Oferować Canal+(6) i muszą Canal+(8) i przez to wychodzi drożej. Może ktoś to potwierdzić lub zaprzeczyć? Czy jest szansa na zachowanie obecnej oferty lub otrzymanie lepszej w cenie 74,99?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na dwa lata. Optimum za 29.99, canal plus na 6 msc za 25 zł, HBO na 5 msc za darmo i dekoder 4k ultrabox za darmo i bez aktywacji plus pakiet extra na 1 msc. 

W późniejszym mailu dostałem wiadomość że jakiś filmbox pack mam jeszcze.  To jakoś dodatkowo płatne czy darmowe na jakiś czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca stycznia, płacę 141.00zł.,umowa wypowiedzona w listopadzie,zero telefonów w sprawie przedłużenia,telefony zaczęły się od poniedziałku (25.01),chciałem zejść na niższy pakiet,ale to co proponują to kwoty 80,90 zł.,nie chcą dać niższego pakietu to nie dostaną od 01.02.21 nawet złotówki,od dziś odrzucam wszystkie ich połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, KrzysztofB napisał:

Mam umowę do końca stycznia, płacę 141.00zł.,umowa wypowiedzona w listopadzie,zero telefonów w sprawie przedłużenia,telefony zaczęły się od poniedziałku (25.01),chciałem zejść na niższy pakiet,ale to co proponują to kwoty 80,90 zł.,nie chcą dać niższego pakietu to nie dostaną od 01.02.21 nawet złotówki,od dziś odrzucam wszystkie ich połączenia.

I pewnie za 80-90 proponują to, co inni mają za 50, a może i jeszcze mniej :D     

Pierwszy raz jak ktoś o tym słyszy, to nie wierzy, że tak to może działać, ale faktycznie tak to działa. Oni dyktują warunki, a my albo na nie przystajemy, albo dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Umowa do końca lutego. W tej chwili mam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + HBO płace 94zł mam multiroom za który nic nie płacę 2x 10 letnie sprzet ;) 2x UltraBox+/PVR PACE i 2x karta camelon. Zadzwonił do mnie konsultant, proponuje wymiane jednego dekodera na nowszy za 0zl, powiedzial ze 1 stary PACE musi zostac zeby multiroom dzialal na starych zasadach. Ogólnie zaproponował to samo co płacę czyli 94 zl + wymiane 1 dekodera z umowa na 24 miesiace. Jest o co walczyć, czy przedłużać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wowo napisał:

Może dają tylko do Optimum a do Comfortu już nie?

 

Tego niestety nie wiem, bo posiadam Optimum. Teoretycznie pakiet Comfort zostaje po ciuchu wycofywany i biorąc logikę dopełnień powinien być jak już dopełniany do Optimum. Ale to tylko moje teoretyczne przemyślenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...