Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie info dla przedłużających.  Jeśli ktoś dostaje opcje za free na całą umowę. Za 2 lata nie będzie się płaciło kilka zł więcej na bezterminowej umowie.  Za wszystkie dodatki będzie się płaciło standardowe ceny. C+ wraca do dawnych nawyków. Nie opłaca się im trzymać abonentów na bezterminowej,  gdzie teraz płacą 8 zeta więcej za wszystko co mieli.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orientuje się ktoś może co można uzyskać w przypadku nowej aktywacji? Potrzebuje drugiej umowy w zupełnie innym miejscu. Interesuje mnie pakiet optimum + z canal plus + eleven, i do tego multiroom. 

 

Chyba piszę pod złym tematem więc z góry przepraszam, ewentualnie jak ktoś ma link do dobrej grupy to chetnie skorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ircios napisał:

Takie info dla przedłużających.  Jeśli ktoś dostaje opcje za free na całą umowę. Za 2 lata nie będzie się płaciło kilka zł więcej na bezterminowej umowie.  Za wszystkie dodatki będzie się płaciło standardowe ceny. C+ wraca do dawnych nawyków. Nie opłaca się im trzymać abonentów na bezterminowej,  gdzie teraz płacą 8 zeta więcej za wszystko co mieli.

Wygląda na to, że PC+ poszło po rozum do głowy. Zbyt dużo uciekinierów z Cameleonami.....🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Po złożeniu wypowiedzenia kolejna propozycja (chyba już trzecia), umowa do końca stycznia, w tej chwili:

Nowy start + 6xC+ + MP - 54.99

Eleven 11.9 = 66,89

Chciałbym zostać przy tym z nowym dekoderem. Dzisiejszy tel:

Start + 8xC+ + MP + Eleven + HBO 2m 0zl i  o dziwo przełożony dał zgodę na dekoder 4k za 0zl. Całość 71, 89. Czy kosztem zmniejszenia C+ z 8 na 6 mogę zmniejszyć jeszcze cenę za Start? Bo konsultant mówił że nie ma takiego zestawu jak start + 6xC+ ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przesyłam.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ircios napisał:

Takie info dla przedłużających.  Jeśli ktoś dostaje opcje za free na całą umowę. Za 2 lata nie będzie się płaciło kilka zł więcej na bezterminowej umowie.  Za wszystkie dodatki będzie się płaciło standardowe ceny. C+ wraca do dawnych nawyków. Nie opłaca się im trzymać abonentów na bezterminowej,  gdzie teraz płacą 8 zeta więcej za wszystko co mieli.

W prognozie płatności na styczeń 2022 jest kwota o ok. 16 zł wyższa od kwoty z ostatniego m-ca rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2021 o 13:16, kapciu75 napisał:

Witam Was Panowie,

 

Mam do Was pytanie co mogę jeszcze wynegocjować przy przedłużeniu umowy.

Obecnie mam:

Pakiet Extra+ z Canal+ za 99PLN

Multi Man Pack za 20PLN

Eleven Sports za 11,90PN

HBO Go za 0PLN

HBO za 0PLN

VOD+ za 0PLN

Mistrzoska Piłka za 0PLN

Filmbox Pack za 0PLN

Fox Play za 0PLN

Cinemax za 0PLN

 

WiFi Premiumbox+ za 5PLN (czynsz najmu sprzętu)

Multiroom Standard za 50PLN

 

W sumie mam 6 dekoderów (matka + 5MR).

Obecnie płacę 186PLN za wszystko.

 

Doradźcie co można jeszcze od nich wynegocjować.

 

 

 

 

Zostań przy tym co masz. Dekoder za free i jeden MR za free.  Ewentualnie Superpremium 4k. Wtedy jednak musisz wynegocjować Cinemax za 0. Dekoder za free i jeden MR za 0.

 

@lukimann Mowa o zawieranych umowach tego roku. Za główny pakiet nieco więcej do płacenia na nieokreślonym, a za dodatki za 0, pełna kwota.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcusmm napisał:

Już przesyłam.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Nie widzę Filmbox Pack, o którym wspominałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj dostałem propozycje przedłużenia  (oczywiście po wypowiedzeniu) na następujących warunkach :

 

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 29,99 zł 15 m, a po tym okresie 33,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15mies.

 

Dodatkowo dojdzie  wymiana na dekoder 4K z dyskiem - 0zł za wynajem.

 

Obecnie mam Extra+ z 6 C+i multiroom premium i  DUK twierdzi że nie ma możliwości zostawienia tego multiroom-u ani zamiany na standard za 0 zł i wymiany dekodera na 4k, więc z multiroom-u rezygnuję i wtedy wymiana Turbobox-a na 4K  z dyskiem. 

Podobno nie ma szans na niższą cenę  "Nowego Comfortu+" przy wynajmie dekodera 4k i dysku za 0 zł.

 

Docelowa opłata miesięczna ma być 66,89 zł

 

Czy przy 15 mieś. umowie to atrakcyjna oferta, czy jednak jeszcze próbować coś wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do blade1230

Z Filmboxami jest dziwna sprawa. Wiem, że w treści maila z potwierdzeniem oferty nie widać Filmboxów jednak w tym samym mailu w załączniku są one wymienione. Ponadto sprawdzałem i rzeczywiście są. Z drugiej jednak strony, jak dla mnie, nie ma to żadnego znaczenia ponieważ przez tyle lat jak korzystam z TV, jeszcze nigdy ich nie oglądałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marcusmm napisał:

Do blade1230

Z Filmboxami jest dziwna sprawa. Wiem, że w treści maila z potwierdzeniem oferty nie widać Filmboxów jednak w tym samym mailu w załączniku są one wymienione. Ponadto sprawdzałem i rzeczywiście są. Z drugiej jednak strony, jak dla mnie, nie ma to żadnego znaczenia ponieważ przez tyle lat jak korzystam z TV, jeszcze nigdy ich nie oglądałem.

Pozdrawiam

Bardzo dobra oferta, mam prawie identyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje jak negocjacje. Umowę miałem do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane, wiele telefonów z propozycją utrzymania dotychczasowych warunków (brak MMP oraz Eleven) w cenie o 10zł mniejszej. Czekałem, odrzucałem propozycje i jakieś 2 dni temu sam zadzwoniłem pod krakowski numer. Tym razem trafiłem na bardziej "uległego" konsultanta i udało się. Myślę, że jest to również, a może przede wszystkim kwestia szczęścia. Wydaje mi się, że trzeba cierpliwie czekać, a także samemu dzwonić, a w końcu trafi się na odpowiedniego człowieka. Tam jest wiele konsultantów, a nie każdy jest taki sam. Życzę wytrwałości i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...