Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza oferta to : comfort + multi + extra + sport&film (6xC) + HBO na 7 miesięcy gratis ze stałą ceną 69 zł (dwa razy pytałem czy na pewno jest to stała, a nie średnia). Co ciekawe ponoć nie muszę wyłączać po 7 miesiącach HBO bo samo się wyłączy (he,he). Tak zapewniał konsul. Na pytanie czy może przesłać ofertę na e-maila odpowiedział, że nie bo nie wysyłają. Najlepsze, że podobno nie mają dostępu do Internetu. Niestety mam jakieś odczucie, że po mimo zapewnień co do pakietu i ceny po jakimś czasie okazało by się, że za extra + trzeba dopłacić 10 zł. Mam czas….wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barkley4 nowy dostanie to za 77,82zł/m-c a Twoje podejrzenia co do "przyzwyczajenia" są słuszne, ale nie przekreśla to szans na dobrą ofertę której oczekujesz.

 

@trezeguet masz głowę na karku, więc wiesz co i jak ustalić, choćby tylko telefonicznie, żeby w ostatecznym rozrachunku wyszło na Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marecky - Wróżbitą Maciejem nie jestem, ale powiem Ci co będzie w przyszłości.

 

Podkreślasz fakt, że inny płacą mniej ode mnie - cóż nie zamierzam tego podważać, bo to fakt, ale ten "chwyt" jest tylko i wyłącznie jednorazowy ze strony NC+ - dlaczego tak sądzę? Otóż wiemy jak jak temu zakończyła się zabawa, afera z przymusową migracją, potem wielkie przeprosiny, a następnie (dopiero pod koniec) niespodzianka cenowa w przedziale 49-69zł z Canal+ Platinium, HBO, Multiroom. Przeprosiny ze strony władz nic nie dały, bo dostali karę 11 milionów i ubyło im ponad 200 tysięcy abonentów.

Proszę przypomnijcie sobie początki i ceny za pakiety Canal+ Silver- 69zł, Canal+ Gold - 89zł, Canal+ Platinium - 119zł. Canal+ Platinium potem był o jakieś 20zł taniej. Spółka finansowo dużo, czy bardzo dużo straciła dając nam pełny pakiet Canal+ Platinium w cenach 49-69zł, wiem wiem zaczną się twierdzenia: "Gursonek to nie był pełny pakiet platyny, bo w ten pakiet jeszcze coś wchodziło" OK, ale głównym produktem były pełne stacje Canal+. Możecie płacić tą średnią, może płacić nawet 45,23zł miesięcznie za to wszystko, co ja mam w opisie za 69,90zł miesięcznie, jednak pamiętajcie o jednym, że płacie średnią. W trakcie przedłużania umowy konsultant będzie miał daleko waszą średnią, on będzie widział w systemie na przykład 89zł i będzie od tej ceny zaczynał, a na wasze zdanie "ale, ja średnio płaciłem tyle" odpowie: "Panie Kowalski, ale to było kiedyś, system średniej ceny u naszych abonentów się nie sprawdził, bo wielu narzekało. Dlatego wróciliśmy do ceny stałej na czas obowiązywania umowy."

Pytanie: "Gdzie się podziała wasza średnia?" Ten zabieg ze średnią jest celowy, ponieważ dadzą Wam taniej, ale poniosą Wam abonament, aby przy przedłużaniu konsultant nie dał Tobie mega dużej promocji. Jestem pewny, że tak będzie. Dostajecie Canal+ w droższych cenach. Dlaczego tak robią? Odpowiedz jest prosta, muszą odbić sobie koszty, które ponieśli na samym początku działania platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek

Nie rozumiem Twojego wywodu. Piszesz tak jakby abonenci mieli do wyboru albo cene srednia albo stala, a wybieraja srednia. Ofert ze stala cena nie ma, a Ty ja dostales ze wzgledu na wprowadzenie w blad przez konultanta. Czekac to sobie mozna. Tylko za czym? Skoro ofert bez sredniej nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil - Przy pierwszej lepszej rozmowie poprosić grzecznie konsultanta o "wpiskę" na karcie "abonent, nie życzy sobie oferty ze średnią ceną" ja tak miałem. Każdy konsultant coś zapisuje, po każdej rozmowie. Nagrywajcie też swoje rozmowy, bo to nie boli zawsze możecie je mieć do własnego użytku, w razie potrzeby - wiecie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam obecnie universe na sagemcom i cameleonie za 49 zł i dostałem ofertę na comfort+extra za 44,90 zł oraz mediabox 5 zł/mies. I mam pytanie: czy da radę (czy ktoś otrzymał ostatnio) pace hd pvr? Już któryś konsultant twierdzi, że pace'a nie mogę dostać zamiast mediaboxa w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto Wam powiedział że to jest jakaś średnia? Sami sobie to wyliczacie. A tak naprawdę to podpisujecie umowy na np. 79.90 z tym że kilka miesiecy macie za darmo. I przy kolejnym przedłużeniu od takiej kwoty będzie wychodził konsultant a średnia żadna go tam nie będzie obchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grusonek - ostatnie słowo należy zawsze do Abonenta, jeśli oferta programowa jest korzystniejsza cenowo od poprzedniej to mnie guzik obchodzi czy zaproponują mi (15x79,90zł) czy (5x0zł i 10x119,90zł) z możliwością wpłacania średniej. Owszem pułap startowy przy renegocjacji następnej umowy może się rozpocząć od 119,90zł za miesiąc, ale co stoi na przeszkodzie zaakceptować kolejną umowę jeśli będzie korzystniejsza od poprzedniej w przeliczeniu na cały okres jej obowiązywania nawet jeśli ostatnia faktura będzie absurdalnie wysoka (oczywiście nadal biorąc pod uwagę możliwość wpłacania tzw. średniej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy dalej swoje, że "przy kolejnym przedłużeniu umowy konsultantów średnia nie będzie obchodzić"... załóżcie na FB profil "anty-średnia nc+"

 

A co to FB? Ja tylko napisałem jakie będą realia. A jak będą wygladać kolejne boje z konsultantami to już czas pokaże za 15 miesięcy. Jakiś zabieg marketingowy w tym jest i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze, miało być pięknie a wyszło jak zawsze...

Po rozmowie z konsultantem przedłużenie: Comfort+, Extra+, HBO, 6xC+ na 15 mc - (4mc za 0zł, potem 79,90 zł) okazuje się, że "zgubiono" już HBO i Extra+ a mam jakieś multi+. Reklamacja w toku. Mam na szczęście potwierdzenie mailowe od konsultanta.

Przestrzegam i zachęcam do weryfikacji aneksów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to reguła-udało mi się trafić na konsultanta który nie proponował darmowych m-cy, czy jak ktoś woli średniej.Oferta zachowana, kwota abonamentu niższa od tej , którą płaciłem wcześniej.Dwie stawki-12/12 m-cy wynikające, że przez pierwszy rok multiroom jest w cenie abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dzwoniąc na BOK w sprawie ujemnego salda w ICA, którego nie powinno tam być dowiedziałem się od konsultanta zupełnie przez przypadek, że gratisowe kanały HBO które mi przyznano w ramach przedłużenia umowy w zeszły piątek do końca października 2014 (7miesięcy) faktycznie w systemie były zaznaczone do końca sierpnia, a więc 2m-ce krócej w stosunku do ustaleń. No więc wysłałem reklamację poprzez formularz dostępny na stronie i po kilku godzinach sytuacja się wyjaśniła i przyznali mi brakujące 2 miechy HBO. Natomiast w treści odpowiedzi ani słowa przepraszam za zaistniałą sytuacje, także Koledzy miejcie się na baczności i zweryfikujcie dla własnego spokoju nowe umowy żeby nie było potem lamentu i rozczarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie było mnie bardzo długo umowa z nc+ kończy się w kwietniu do tej pory Platyna z 6 C + za 69zł

Wczoraj przedłużyłem chyba na dobrych warunkach umowa 15 miesięcy dekoder PRV 500 0zł wszytsko co miałem do tej pory z 6C+ plus HBO na cały okres za 64,90 zł przez cały okres umowy.

 

Nie miałem siły się kłócić o niższą ofertę ponieważ myślę że i tak jest ok za same ligi piłkarskie nc+ ładnie płaci nie mówiąc juz nic o HBO.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Trzeci telefon i kolejna oferta, a nawet dwie:

Comfort+

Extra+

Multi+

6xCanal+

Canal+VOD

Umowa na okres 24mieś. cena 79.90zł. i konsultant zapewnił że cena stała przez okres 24mieś.

Kolejna oferta:

Wszystko jak wyżej, tylko bez Multi+ i również umowa na 24mieś. cena stała 69zł.

Ja mam szczęście do "przemiłych" konsultantów, i powiem szczerze, że choćby mi dał super extra warunki, to i tak bym nie wziął, z racji choćby tego, że gość zaczął mi wyliczyć że za cenę dzienną czyli coś tam 2zł z groszem to śniadania nie zjem, oczywiście nie zostałem dłużny, i krótko, żeby nie wnikał za ile jem, jeśli to czytasz: to ja się odchudzam, i jem nawet za mniej ;) w gwoli ścisłości. Na koniec jeszcze chciał ze mną pojechać, i pytał czy przemyślę tą ofertę, więc oczywiście odpowiedziałem, że nie ma się tu nad czym zastanawiać, i nie jestem zainteresowany, więc poinformował mnie abym miesiąc przed końcem umowy złożył wypowiedzenie (umowę mam do końca czerwca) poinformowałem go na koniec że już złożyłem (jeszcze nie ma go w systemie) i tyle z tej rozmowy czyli du.. .

Waszym zdaniem, oferty godne uwagi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do was pytanie czy jest jeszcze szansa na jakiekolwiek pole manewru przy mojej umowie.

 

Obecna umowa kończy mi się z końcem tego miesiąca (tzn moim rodzicom ..). Sugerowałem im wysłanie pisma z rezygnacją z umowy w ubiegłym miesiącu, no ale niestety tego nie zrobili. Tak więc zostałem skazany na łaskę tego co zaproponuje mi nc+, czyż nie?

 

Obecnie mam promocyjny pakiet silver+ z pakietem canal+ i płacę za niego 64zł. Była to umowa na rok.

 

Teraz kobieta proponuje mi w zasadzie to samo (pakiet canal+ i pakiet comfort) za 69,90 na 2 lata ... Czyli umowa po stokroć gorsza ..

 

Jest jakakolwiek szansa, pole manewru na wynegocjowanie lepszej oferty? Wiem, że moja karta przetargowa, czyli wypowiedzenie już przepadła. Teraz chyba zostało jedynie liczyć na promocje wielkanocne czy inne cuda, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djstefan, czy Ty żartujesz? Coś co kosztuje 5,90 więcej, uważasz za stokroć gorszą?

O ile obserwuję forum od dłuższego czasu, to pewnie z wypowiedzeniem dostałbyś to taniej, ale i tak jest to stosunkowo dobra oferta. Tym bardziej, że w następnym miesiącu przejdziesz na umowę nieokreśloną, z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia i wyższą odpłatnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ale otrzymuję ofertę o te 6zł droższą i o rok dłuższą, gdzie przeważnie umowy na 2 lata są o te 20-30% tańsze niż umowy na 1 rok, czyż nie?

 

Wiem, że z końcem miesiąca jak nie podejmę żadnej decyzji to będę płacić horrendalne 140zł i będę mieć 3 miesięczny okres wypowiedzenia, dlatego chcę jeszcze wysondować czy jest jakaś szansa na reakcję, czasu do końca miesiąca jeszcze trochę mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...